Kaip bokso treneris-vicemeras S. Simė „atstovavo“ Palangai ir Lietuvai bokso renginiuose šalyje ir užsienyje

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-02-28
Peržiūrėta
2682
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos savivaldybės vicemeras ir  Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Simė
Palangos savivaldybės vicemeras ir Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Simė

Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų.
Bet vicemerui Sauliui Simei, dar ir Palangos Sporto centro bokso treneriui ir Lietuvos bokso federacijos viceprezidentui, Palangos savivaldybė daro išimtis - už keliones į bokso renginius Lietuvoje ir užsienyje iš savivaldybės biudžeto pernai jam atseikėjo beveik 4000 litų.
„Siunčiu Palangos savivaldybės mero pavaduotoją Saulių Simę į Anapą, į Rusijos Federaciją, atstovauti savivaldybei Europos moksleivių bokso čempionate“, – rašo meras Šarūnas Vaitkus 2012-ųjų metų rugsėjo 21-osios dienos potvarkyje. Kitu potvarkiu vicemeras buvo išsiųstas į bokso renginį „atstovauti Lietuvai“.


Gavo ir komandiruotpinigius, ir papildomų poilsio dienų
2012-ųjų sausio 27-28 dienomis Saulius Simė vyko į Lietuvos bokso federacijos konferenciją Kaune. Palangos miesto savivaldybė gavo kvietimą S. Simei dalyvauti joje.
Užuot pasiėmęs nemokamų atostogų, vicemeras S. Simė sugebėjo įforminti išvyką kaip komandiruotę. Kaip numato įstatymas, už komandiruotę Palangos miesto savivaldybė S. Simei sumokėjo 162,05 litus.
Be to, metų pabaigoje, mero Š. Vaitkaus potvarkiu, S. Simės darbas komandiruotėje buvo kompensuotas poilsio dienomis, jas pridedant prie kasmetinių atostogų ir sumokant už jas vidutinį darbo užmokestį.
2012-ųjų metų balandžio 4-7 dienomis S. Simė, gavęs savivaldybės komandiruotę, išvažiavo į Lietuvos jaunimo bokso čempionatą Marijampolėje.
Savivaldybė vicemerui dar balandžio 4-ąją sumokėjo komandiruotpinigius – 534,75 litus.
Meras Š. Vaitkus savo potvarkyje būtinybę išleisti S. Simę komandiruotei į Marijampolę aiškina taip: „... Aptarti Palangoje birželio mėnesį vyksiančio Lietuvos bokso jaunučių čempionato, mačo „Lietuva-Rusija“ ir tarptautinio turnyro „Palangos mero taurė 2012”…
Įdomu tai, kad 2012-ųjų metų Lietuvos bokso federacijos sporto varžybų kalendoriuje net neparašyta, kad Palangos savivaldybė ruošiasi organizuoti tokius renginius.
Bet Palangos Sporto centro direktorius Romas Kazlauskas „Palangos tiltui“ tvirtino, kad visos varžybos, išskyrus mačą „Lietuva-Rusija“, įvyko.
Be 534,75 litų metų pabaigoje komandiruotė į Marijampolę S. Simei buvo kompensuota ir penkiomis poilsio dienomis gegužę, birželį, liepą ir lapkritį, o jau šiais metais S. Simei buvo suteiktos penkios poilsio dienos, jas pridedant prie jo kasmetinių atostogų ir, žinoma, sumokant vidutinį darbo užmokestį.
Į STT ir prokuratūrą dėl vicemero kelionių besikreipusio Palangos miesto Tarybos nario A. Jokūbausko duomenimis, S. Simė jaunimo bokso čempionate Marijampolėje atliko tik sekundanto funkcijas.
„Tai visiškai nesusiję su savivaldybės mero pavaduotojo ir net Palangos sporto mokyklos pedagogo pareigų funkcijomis“, – pastebi A. Jokūbauskas.

Vyko į seminarą, apie kurį nėra duomenų, ar į bokso varžybas?
Praėjusiais metais, balandžio 25-28 dienomis, S. Simė vyko į seminarą Panevėžyje „Jaunimo politikos kokybė savivaldybėje“.
Pirmąsias dvi dienas S. Simei savivaldybė įformino kaip atostogas, o 27-28 – kaip komandiruotę. Suprantama, seminaras – dalykas rimtas.
Bet jokios seminaro programos, kvietimo, dalyvių sąrašo – nieko panašaus savivaldybei Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Simė nepateikė.
„Neradau visiškai jokių duomenų, kad šiomis dienomis Panevėžyje būtų vykęs koks nors Jaunimo reikalų departamento seminaras“, – skėsčiojo rankomis A. Jokūbauskas.
O gal seminaras vicemerui tebuvo priedanga bokso aistrai patenkinti?
Anot A. Jokūbausko, vicemeras, mėtydamas pėdas, kvietimą į seminarą galimai suklastojo.
Apie vicemero S. Simės dalyvavimą seminare – jokio ženklo, bet kad bokso treneris S. Simė dalyvavo bokso čempionate, liudija vaizdo įrašas bokso mylėtojams skirtame interneto tinklalapyje www.boksopasaulis.lt.
Čempionate dalyvavo ir vienas palangiškis.
Vaizdo siužete matyti, kaip sportine apranga vilkintis bokso treneris S. Simė nenustygsta vietoje, ragindamas Palangos boksininką kautis.
Džiaugdamasis auklėtinio pergale, kovos ir apdovanojimo akimirkų nuotraukas S. Simė įkėlė į savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“.
Ant nuotraukų aiškiai matyti ir data – balandžio 28-oji.
Bet pagal komandiruotės duomenis jis tuomet turėjo būti Panevėžyje... seminare.
Kas draudžiama Jonui ir Onutei iš Palangos savivaldybės, leidžiama S. Simei?
„Jeigu esi Palangos sporto centro treneris bei vyksti į bokso varžybas ar sporto renginį, tai ir komandiruotę formink centre, o ne savivaldybėje kaip vicemeras“, – įsitikinęs A. Jokūbauskas. Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad pagal Palangos miesto savivaldybės Tarybos veiklos reglamento 116-ąjį punktą, „meras ir mero pavaduotojas negali dirbti kitose institucijose, įstaigose, įmonėse ir organizacijose bei gauti kitą atlygį, išskyrus atlyginimą už mokslinę, pedagoginę ir kūrybinę veiklą“.
„Nepažeisdamas Tarybos reglamento, S. Simė gali dirbti Sporto centre tik pedagoginį darbą, bet negali užsiimti ir gauti išmokų už sportinės veiklos funkcijų vykdymą“, – tvirtino „Palangos tiltui“ A. Jokūbauskas.

S. Simė „atstovavo“ Lietuvai bokso turnyre Ukrainoje
2012-ųjų metų birželio 25-liepos 1 dienomis vicemeras S. Simė vyko į Ukrainą.
Kvietimą S. Simei, kaip Bokso federacijos viceprezidentui, dalyvauti bokso turnyre Berdyščeve į savivaldybę atsiuntė Lietuvos bokso federacija.
„Prašome Palangos miesto savivaldybės vicemerui S. Simei... sudaryti sąlygas dalyvauti renginyje ir atstovauti Lietuvai politiniu lygmeniu (kalba netaisyta – aut.)“, - savivaldybės mero prašė Bokso federacijos atsakingasis sekretorius Gitas Juškevičius.
Davusi 848,8 litų komandiruotpinigių savivaldybė vėl išsiuntė bokso trenerį ir federacijos viceprezidentą į Ukrainą.
Reikalas rimtas – atstovauti Palangai ir Lietuvai.
Turnyre Ukrainoje dalyvavo ir vienas Palangos sportininkas – K. Barkauskas.
Apsukrus Palangos vicemeras šia išvyka nušovė du zuikius.
Dalyvavo žinomo Ukrainos boksininko V. Kličko bokso turnyre Berdyščeve ir „akis paganė“ Europos futbolo čempionate, kuris vyko Ukrainoje praėjusių metų birželio 8-liepos 1 dienomis.
Grįžęs S. Simė įspūdžiais apie jį, beje, dalijosi viešai su kitais palangiškiais.
Už dienas, praleistas Ukrainoje, vicemeras gavo ir atitinkamą vicemero atlyginimą.
Bet A. Jokūbauskas įsitikinęs, kad S. Simės kelionės apmokėjimas savivaldybės pinigais yra „neteisėtas ir nepagrįstas“.
„Bokso turnyras užsienyje neturi nieko bendra su atstovavimu valstybei“, – įsitikinęs Tarybos narys.

Tą pačią dieną ir Kaliningrade, ir už Rusijos centre
Į Europos jaunučių bokso čempionatą Rusijoje, Anapoje, praėjusiais metais, rugsėjo 29-spalio 8 dienomis, Lietuvos bokso federacijos viceprezidentas S. Simė irgi vyko ne federacijos ar savo asmeninėmis lėšomis, o komandiruotas Palangos miesto savivaldybės.
Mero potvarkyje įrašyta: „atstovauti Palangos savivaldybei...“
Nors čempionatas vyko tik nuo spalio 1 iki 7 dienos, Palangos savivaldybė vicemerą išleido į ilgesnę komandiruotę – nuo rugsėjo 29-os iki spalio 12 dienos.
Prašymo apie komandiruotės pratęsimą, kaip ir apie būtinybę pratęsti komandiruotę – jokio.
Aišku, savivaldybė vicemerui S. Simei vėl dosniai atseikėjo komandiruotpinigių – 1890,02 litų už beveik dvi savaites Rusijoje.
Be to, už tas dienas S. Simė gavo ir atitinkamo dydžio vicemero atlyginimą.
Už dienas „komandiruotėje“ vicemerui buvo kompensuota poilsio dienomis.
„Mano žiniomis, už S. Simės, kaip Palangos sporto centro bokso trenerio, komandiruotę į Rusiją papildomai sumokėjo ir Sporto centras“, – sakė A. Jokūbauskas, bet įrodymų nepateikė.
Sporto centro direktorius R. Kazlauskas „Palangos tiltui“ sakė, kad bokso treneris „pernai dažnai buvo Sporto centro komandiruojamas“ į bokso varžybas ir gavo centro komandiruotpinigius, bet negalėjo pasakyti, ar centras sumokėjo ir už S. Simės kelionę į Anapą.
Beje, kaip rodo dokumentai, rugsėjo 28-ąją, kai S. Simė pagal savivaldybės įformintą komandiruotę jau turėjo stebėti boksininkų kovas Anapoje, jis tądien kartu su kitais Palangos miesto Tarybos nariais lankėsi... Kaliningrado srityje.
Kokiomis nežemiškomis transporto priemonėmis rugsėjo 28-ąją naudojosi S. Simė, kad spėtų pirmiausia apsilankyti Kaliningrado srityje, o paskui nuzvimbtų į Anapą?
Tarybos narys A. Jokūbauskas pastebi, kad grįžus iš komandiruotės, savivaldybės darbuotojui privalu parašyti komandiruotės ataskaitas.
„Tokių ataskaitų aš nemačiau. Mano prašymu, savivaldybė man jų nepateikė“, – sakė A. Jokūbauskas.

STT nebuvo rimtai nusiteikusi?
Visą surinktą medžiagą apie savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininko ir vicemero S. Simės komandiruotes Tarybos narys A. Jokūbauskas pirmiausia įteikė Klaipėdos apygardos prokuratūrai.
Prokuratūra informaciją persiuntė Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybai.
STT Tarybos nario paprašė papildomų duomenų.
Vasario pradžioje A. Jokūbauskas STT pateikė prašomus papildomus dokumentus. Tyrimas buvo pavestas jaunam STT pareigūnui Gediminui Mosevičiui.
„Vasario 11-ąją gavau pranešimą apie atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą“, – sakė A. Jokūbauskas.
Pats dirbęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyboje, A. Jokūbauskas įsitikinęs, kad toks STT Klaipėdos valdybos sprendimas nėra pagrįstas ir galbūt nulemtas „povandeninių srovių“. Kokių? Pašnekovas nepanoro apie jas kalbėti.
„Man atrodo, kad iš pat pradžių jie nebuvo rimtai nusiteikę pažvelgti į apie S. Simę surinktą medžiagą, – mįslingai sakė pašnekovas. – STT Klaipėdos skyrius tiesiog nusprendė užmerkti akis prieš kai kuriuos mano išdėstytus dalykus“.
Vis tik S. Simė į apklausą STT Klaipėdos valdybą buvo iškviestas.
Beje, kai tą pačią savaitę S. Simės teiravosi „Palangos tiltas“, ar jis buvo iškviestas į STT, bokso treneris-vicemeras teigė, kad nebuvo.
Negražu meluoti, Sauliau.
STT: „S. Simė galimai nusižengė tarnybinei tvarkai...“
Apklausoje STT dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Petras Kaminskas.
Jis STT pareigūnams tvirtino, kad vicemeras S. Simė į visus minėtus renginius vyko pagal kvietimus, merui Š. Vaitkui pasirašius potvarkius.
„S. Simės komandiruotės buvo teisėtos, nes jos įgyvendino Palangos miesto savivaldybės Tarybos sprendimus dėl mero pavaduotojo veiklos sričių. Į jas pakliūva ir visa tai, kad susiję su kultūra, sportu, turizmu ir švietimu“, – nurodė P. Kaminskas.
Apklausoje STT Klaipėdos valdyboje S. Simė nurodė, kad Panevėžyje vykusiame jaunimo bokso čempionate, kitaip nei tvirtina A. Jokūbauskas, sekundantu buvo „pasibaigus seminarui, laisvu laiku“.
„Visų komandiruočių metu vykdydavau man, kaip vicemerui, pavestas funkcijas, savo tarnybine padėtimi nepiktnaudžiavau bei savo asmeninių interesų komandiruočių metu netenkinau. Palangos miesto savivaldybė dėl mano komandiruočių jokios žalos nepatyrė“, – teigė apklausiamas S. Simė.
Tą patį jis teigė „Palangos tiltui”, atsakydamas į žurnalisto klausimus apie keliones.
Pažymėję, kad nenustatyta, jog vicemeras galėjo suklastoti kvietimą į seminarą Panevėžyje, STT pareigūnai net nepasidomėjo, ar išvis tomis dienomis Panevėžyje vyko S. Simės nurodytas seminaras.
Vis tik STT atlaidžiai pabarė Palangos vicemerą, kad, komandiruotas į seminarą Panevėžyje, jis dalyvavo ir Lietuvos jaunimo bokso čempionate.
„Jo (S. Simės – aut.) veiksmuose galimai yra tarnybinio nusižengimo požymių ir apie tai bus informuotas Palangos savivaldybės meras“, – atsakyme rašo STT pareigūnas G. Mosevičius.
Pasitelkusi jo išvadas, STT Klaipėdos valdyba atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą.
O gal Tarybos nariams pasirodys, kad vicemeras S. Simė, jei ir neatliko korupcinės veikos, galimai pažeidė viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įsakymą?

Kol kas S. Simė – „sausas“
Kol kas S. Simė uodegą išsuko sausą – STT Klaipėdos skyrius, žinia, priėmė sprendimą nepradėti ikiteisminio tyrimo.
Bet žmonėms burnų neužkiši: kurorte garsiai šnekama, kad S. Simė turi gerų ryšių STT Klaipėdos valdyboje.
Redakcijos žiniomis, joje darbuojasi ir trys palangiškiai.
Apie STT Klaipėdos valdybos motyvus atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą S. Simei, nepanoro kalbėti ir šiaip jau visada mielai žiniasklaidai postringaujantis valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkas Leonas Barišauskas.
„Net gerai ir nežinau, kas tuo valdyboje domėjosi. Tektų man domėtis. Bet, žinote, geriausiai būtų, jeigu paskambintumėte Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovei spaudai“, – pasiūlė L. Barišauskas.
Pasiūlyti skambinti atstovui spaudai galima nepatyrusiam žurnalistui, o ne pakankamai senam žurnalistikos vilkui, Leonai.
Šių metų vasario 14-ąją A. Jokūbauskas kreipėsi į Klaipėdos apygardos vyriausiąjį prokurorą Giedrių Danielių, prašydamas tyrimą atlikti apygardos prokuratūroje.
A. Jokūbauskas jam nurodė beveik dešimtį STT tyrimo trūkumų.
Pavyzdžiui, STT nepasidomėjo, kokiu pagrindu keliais atvejais buvo S. Simei kompensuotas darbas poilsio dienomis; kodėl kai kuriuos dokumentus vizavo ne meras, o pats S. Simė; kodėl nesiaiškino, ar išties vyko jaunimui skirtas seminaras Panevėžyje; kodėl nebuvo apklausti kai kurie liudininkai; kodėl komandiruotė į Anapą S. Simei buvo pratęsta net keturiomis dienomis.
Nors meras Š. Vaitkus skundą STT ir prokurorams rašiusiems Tarybos nariams – A. Jokūbauskui, D. Paluckui ir A. Sabaliauskui – pateikė išsamius atsakymus, įrodinėdamas, kad siunčiant S. Simę komandiruočių, nebuvo pažeisti jokie teisės aktai, A. Jokūbauskas nenusiramino – kreipėsi į Klaipėdos apygardos vyriausiąjį prokurorą G. Danielių, prašydamas tyrimą atlikti apygardos prokuratūroje.
Skundas buvo pavestas prokurorui Vitalijui Gulenkovui.
„Kol kas vyksta tyrimas. Kai bus kokie nors rezultatai, apie juos informuosiu pareiškėją, o ne žiniasklaidą“, – prokuroras, sulaukęs „Palangos tilto“ skambučio, nebuvo šnekus.
A. Jokūbauskas žada nenusiraminti.
„Jeigu tokie dalykai savivaldybėje būtų pavieniai atvejai, numočiau ranka. Bet kai tokią korupcinę veiklą dienos šviesoje vykdo vicemeras, Antikorupcinės komisijos pirmininkas, negaliu užmerkti akių“, – sakė Tarybos narys.
Jį, Tarybos opozicijos lyderį, žinoma, galima įtarti siekiu „įkąsti“ Palangos miesto Tarybos valdančiajai daugumai, bet bokso trenerio-vicemero ir tuo pačiu Palangos miesto savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininko S. Simės įžūlumas tenkinti savo aistrą boksui už savivaldybės – ir visų palangiškių, mokesčių mokėtojų – pinigus kol kas liko nesutramdytas.
Į kokias kitas bokso varžybas „atstovauti Palangai ir Lietuvai“ vyks vicemeras S. Simė už mūsų pinigus?

Jūsų komentaras:

juoktis sveika 2013-03-08 15:52 (IP: 81.7.90.216)
ponas vicemere, zinoma, nekreipkit i nieka demesio, nors jums tai nesunkiai ir gaunasi. toliau taip, pirmyn. juk yra klasiokai, aukletiniai, kaimynai, siaip draugeliai, taip pat bendrapartieciai. juk ju ir taip daug, o cia dar pulkai dar visiskai nepazistamu, paprastu zmoniu, verlsininku... juk taip vargina dar ir ju interesais rupintis. zodziu, mielas vicemere, nepervarkit, prarasit sportine forma, zinot paskui ir vicemero postas nelabai mielas. Juokas ir tiek:)

nerim 2013-03-04 10:25 ([email protected] / IP: 78.61.210.163)
Gėda tokia rašliava.Gėda laikraščio, žurnalisto ir tų plėšančių krutinę politikų.

//durnelis// 2013-03-03 14:39 (IP: 78.61.224.151)
antikorupcijos p-kas?--tai suprask pries savus? taip nebuna, arba sakes...

mokinys, buves 2013-03-03 14:34 (IP: 78.61.224.151)
vicemeras buvo ir liko mno AUKLETOJAS-auksciausio lygio ir sugebejimu MOKYTOJAS,gaila, kad ilindo i ta /sav./pelke. Sugrizkit MOKYTOJAU,toj pelkej JUS nepritapsit.Aciu JUMS

jonas 2013-03-03 13:08 (rene_petruliene@yahoo,com / IP: 78.61.224.151)
p.Vicemere,nekreikit demesio i negatyviai ir neadekvaciai i aplinka reaguojancius...Gyvenimas grazus.Geriau padekit Merui,kuris nesigaudo teritoriju planavime. Vak. Palangos atsiliepimuose apie akvaparkus ptalpinau jam pasiulyma, perskaitykit. Linkejimai nuo sunaus,Jusu aukletinio.Aciu

Petras 2013-03-03 10:52 (IP: 84.15.184.17)
Katik perskaičiau, ta pačia tema , straipsnį Vakarinėj Palangoj kur tiksliai ir aiškiai viskas paaiškinta .Taip išeina , kad Paluckas , Jokubauskas ir Sabaliauskas yra paprasčiausi žiopliai nes nepasiteiravo savivaldybės buhalterijoje kiek yra išmokėta Simei dienpinigių .Remiantis dokumentais yra išmokėta tik 153 Lt ir jokių pažeidimų . Jei šitie trys ponai nesugeba išsiaiškinti tokio paprasto dalyko tai kaip jie miesto taryboje išsprendžia mūsų miesto sudėtingas problemas ?

Vasia 2013-03-03 08:37 (IP: 86.100.50.156)
Man "patiko" apie žurnalistikos vilką...:) man jis labiau panašus į seną kiemsargį... Pritariu Laimiui. Tegul garsina pasiekimais ir sėkmės jam. O tie lojantys tegul pasirūpina, kad Spoto centre komandiruotėms užtektų lėšų.

to patarimas 2013-03-02 09:12 (IP: 78.61.18.188)
Jusu patarimas kelionei i Vatikana priimtas...

Irena 2013-03-02 09:04 ([email protected] / IP: 84.46.235.57)
Ir jis dar Antikorupcinės komisijos pirmininkas???

ir as 2013-03-02 08:36 (IP: 78.61.104.50)
noriu keliones Palangos pagarsinimui nors iki Baikalo , garsinciau iki uzkimimo

Jei tik tiek 2013-03-01 18:22 (IP: 78.61.158.101)
Jei tik tiek Palangoje nuodėmių ir visas jas daro Simė, tai, vadinasi, Palangoje viskas gerai.

Patarimas 2013-03-01 17:09 ([email protected] / IP: 46.17.2.224)
Kitą kartą važiuodami į komandiruotę prigriepkite žurnalistą į kompaniją ir viskas bus gerai.

Mokytojai 2013-03-01 16:00 (IP: 78.61.18.188)
respect

LAIMIS 2013-03-01 15:53 (IP: 78.61.23.229)
SUTINKU SU KAROLIU- VIENI PAISTALAI VBS STILIUMI-VERCIU-VIENA BOBUTE SAKE,NORS GARBINGAS ARBA NE ZURNALISTAS SAVE VADINA ZURNALISTIKOS VILKU, YRA LABAI ZEMO LYGIO INTRIGU PROPAGUOTOJAS. SIMES KELIONES YRA SU PALANGOS GARSINIMU SUSIJUSIOS IR NIEKO CIA BLOGO JEI ZMOGUI UZ TAI ATLYGINAMA. TIK VA SU OPOZIJOS ATSTOVU IR PACIU ZURNALISTU GALIMA PADISKUTUOTI APIE "AISTROS TENKINIMO" SAVOKA- JA GALIMA TENKINTI VYRAS- MOTERIS, GAL VYRAS-VYRAS, KAZKAIP TAS AISTROS TENKINIMAS ABIEMS PRASISMELKIA STRAIPSNYJE. TRENERIS SIME JAUCIA TURBUT PASIDIDZIAVIMA UZ SAVO AUKLETINIU PALANGISKIU PERGALES, O NE "AISTRA". SEKMES TRENERIUI

to Mokytoja 2013-03-01 13:02 (IP: 78.61.175.229)
Prieš rašydama pasitikrink faktus, nes gali sulaukti nemalonumų.

Tai 2013-03-01 11:19 (kad / IP: 88.119.253.63)
Ir sutapk tu man taip, kad kaip tik to nuodėmklausio nebeliko, tai kaip ir nebebus, kas nuodėmes atleis.Vadinasi oi neatleisim....

o 2013-03-01 11:12 (IP: 78.61.104.50)
kaip su kelione i Vatikana ??? Na nebent kelione nuodemems ispirkti , tada ir mes atleisim

Palangiškis 2013-03-01 09:31 ([email protected] / IP: 213.103.181.179)
Gražu, kad net "mėlyna", kaip sako liaudies išmintis. Savo nuosavose įmonėse verslininkai visada vertina finansines galimybes ir komandiruočių naudą. Nenustebsime mielieji, kad greitai bus savivaldos klausimų seminaras kokioje egzotiškoje Pietų Afrikos šalyje, juk namie dabar šalta. Manau po tokių "komandiruočių" tvirtinant "skylėtą" ant popieriaus sutemptą savivaldybės biudžetą, o ypač tą dalį, kur numatomos išlaidos komandiruotėms, p. Saulius Simė turėtų nusišalinti nuo balsavimo, kaip suinteresuotas asmuo

RIMANTAS 2013-03-01 08:47 (IP: 78.61.250.117)
NEPERGIVENKIT IR NEPULKIT I PANIKA BUS TU PINIGU . UZDES SVENTALNINKAM KOKIA RIKLIAVA IR VALIO .

Julius 2013-03-01 07:14 (IP: 78.61.83.134)
Paskaičius straipsnį susidaro nekoks vaizdelis, aišku S. Simė neturėjo naudotis vicemero statusu vykdamas į įvairius renginius, tuo labiau naudoti biudžeto lėšas. Na kalčiausias šioje istorijoje tai meras Š. Vaitkus ir manau jam turi būti pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai neteisėtų potvarkių ir biudžeto lėšų panaudojimo. Gaila, kad redaktorius paminėjo tik vieną veikėją, žinau, kad daugelis savivaldybės tarybos narių keliauja už savivaldybės lėšas po įvairias parodas tiek Lietuvoje tiek ir už jos ribų. Teko nekartą girdėti iš verslininkų dalyvaujančių tose parodose, kad mūsų išrinktieji pramogauja su „stipriųjų gėrimų“ kvapeliu ir tik daro gėdą Palangai. Manau redaktorius galėtų pakalbinti išrinktuosius apie jų keliones ir pasidalinti su skaitytojais kiek per metus biudžeto lėšų sunaudojama „turistinėms“ kelionėms.

Mokytoja 2013-03-01 06:18 (xyz / IP: 88.119.253.63)
Teko girdėti, kad savivaldybėj ir daugiau nelabai gražių dalykėlių vyksta. Va, mero s.....laižių vaikams, kurie įdarbinti savivaldybėj, yra mokami solidūs priedai prie atlyginimo. Vienos veikėjos dukrai, savivaldybėje neišdirbusiai nė metų, išmokėta trijų mėnesių išeitinė išmoka. O meras vis dejuoja, kad 2013 metų biudžete pinigų trūksta.Taupykite brangieji biudžetininkai, kad meras su savo šutve galėtų „pampti" ir saviškius proteguoti. Šiaip tai visą atsakomybę turėtų prisiimti ŠV, nes jis gi potvarkius leido.Simė pats juk nepasiėmė tų pinigų.

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės 2023 metų biudžetas Savivaldybės tarybos buvo partvirtintas 2023 m. vasario 3 d. sprendimu.


Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2024 m. kultūros bei meno projektų atrankos konkursą.


Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2024 m. kultūros bei meno projektų atrankos konkursą.Pradedamas svarstyti Palangos miesto savivaldybės 2022 metų biudžeto projektas.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso...


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Penkiolikmetis vaikinas, perspektyvus boksininkas, praėjusį sekmadienį J. Basanavičiaus gatvėje panoręs išmėginti savo jėgą, smūgiuodamas į žaidimų automatą-bokso „kriaušę“, smūgiui nepavykus, suknežino plaštakos kaulus. Vaikino sportininko karjera pakibo ant plauko. Jaunuolio motina baisisi, kad prie žaidimų automato nėra jokio apsaugos tinklelio, įspėjančių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius