Tarybos narys E. Židanavičius į posėdį atsinešė bokso pirštinę

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-09-29
Peržiūrėta
1888
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarybos narys E. Židanavičius į posėdį atsinešė bokso pirštinę

Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso pirštinę. „Perduokite merui, prašau“, – paprašė. Kuo dėtas meras, nepaaiškino, nors, sprendžiant iš prieš tai sekusio politiko pasisakymo apie jau į istoriją nueinantį Palangos viešbučių ir verslo asociacijos (PVRA) prezidento Dariaus Miklovo ir Viešosios tvarko skyriaus vedėjo Petro Keinio konfliktą savivaldybėje, paaiškinimo, matyt, laukti ir nereikėjo...
E. Židanavičius klausė, kodėl yra pažeidžiamas „žmonių privatumas“ savivaldybėje: girdi, yra įrengtos video kameros, bet įspėjamųjų ženklų, kad lankytojai yra filmuojami, nėra.
Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė paaiškino, kad kameros kol kas neįjungtos, o kai pradės veikti, apie tai bus iškabinti įspėjantys ženklai.
Dar praėjusiame Tarybos posėdyje turėjo būti pateiktas sprendimo projektas dėl bendradarbiavimo sutarties tarp Palangos ir Izraelio Elato miesto, bet žydams nepateikus projekto vertimo, klausimas buvo nukeltas į vakar vykusį Tarybos posėdį. Miesto politikai parafavo sutarties projektą, draugystės ir bendradarbiavimo sutartis tarp abejų miestų bus pasirašyta artimiausiu metu.
Tarybos nariai vienbalsiai balsavo už patikslintą miesto biudžetą šiais metais, patvirtino mokinių pavėžėjimo savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašą, suteikė mokestinę lengvatą VšĮ „Palangos sambo akademija“, patvirtino miesto mokyklų direktorių atlyginimų koeficientus, pritarė projekto „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcijos ir plėtros Palangos mieste“ įgyvendinimui, taip pat vienbalsiai balsavo už „Dėl pritarimo projekto „Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse“ paraiškos teikimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nutraukta Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose nagrinėta civilinė byla dėl keliolikos tūkstančių eurų išieškojimo iš buvusio Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario, tautodailininko Raimundo Puškoriaus.


Regionų partijai plečiantis vakarinėje Lietuvos dalyje, jos Palangos skyriaus vadovu ir partijos tarybos nariu tapo Eimutis Židanavičius – buvęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, praeityje teistas už reketą ir figūravęs ikiteisminiuose tyrimuose dėl turto iššvaistymo.


Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Naujajame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje rašome, kad miesto Taryba jau pažymėjo savo pusiaukelę. Ta proga „Palangos tiltas“, įvairių nuomonių platforma, šnekino įvairius miesto politikus, buvusius Tarybos narius. Dvi kadencijas miesto Taryboje dirbęs Eimutis Židanavičius, kuris ne vienam palangiškiui įsiminė ne dėl savo darbų, o dėl...


Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Palangos miesto Tarybai „gliaudant“ posėdžio darbotvarkės klausimus, posėdžiui pirmininkavęs Tarybos pirmininkas ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, viename Zoom-o langely pastebėjęs opozicijos narį Eugenijų Simutį, vis delnu kažkodėl užsidengiantį burną, replikavo: „Eugenijau, per tarybos posėdį rūkyti –...


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Buvęs miesto Tarybos narys, buvęs Palangos turgaus direktorius ir vienas aršiausių mero Šarūno Vaitkaus kritikų, Eimutis Židanavičius, "Palangos tiltui" teigė, kad pirmuosius savo veiklos metus mininti miesto Taryba yra išskirtinė.


Palangos miesto savivaldybės Etikos komisija, įvertinusi tyrimo dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Eimučio Židanavičiaus elgesio atitikties Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso...


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius