Aurelijus Rusteika, vienas AURUM 2020 lenktynių Palangoje favoritų, automobilių sporte debiutavo būtent Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020-07-01
Peržiūrėta
140
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Treti metai paeiliui nekintanti komandos sudėtis, tas pats automobilis ir dar atkaklesnis ryžtas nugalėti – tai „Porsche Club by LG OLED“ komandos narius, verslininkus Aurelijų Rusteiką, Arūną Tumą, Marių Bartkų ir Mantą Janavičių siejantys bei cementuojantys bruožai.

Jau liepos 15-ąją šis ketvertukas pateiks savo ekipos kovinį ginklą „Porsche 911“ „Aurum 1006 km lenktynių“ techninei komisijai ir, sulaukę teigiamo verdikto, pradės tiesioginį pasirengimą svarbiausiam metų egzaminui.

Iš visų šios komandos narių tituluočiausias – A. Rusteika, prieš keturiolika metų, 2006-aisiais kartu su Giedriumi Tomu Jarmalavičiumi, Arūnu Bartusevičiumi ir Jonu Gelžiniu su „Porsche 996 GT3“ pirmi kirtę prestižinių lenktynių finišą.

„Šios akimirkos, nuo kurios jau prabėgo 14 metų, nepamiršau ir šiandien, nes tokios pergalės tiesiog neįmanoma pamiršti, - sako A. Rusteika. – Tačiau jėgų dar užtenka pergalei, o džiaugtis ja iškart – jau nebelieka“.

Aurelijus bemaž prieš du dešimtmečius automobilių sporte debiutavo būtent Palangoje. Čia po garsiosios pergalės varžėsi ir dar ne vienose lenktynėse, tačiau tokio skambaus laimėjimo pakartoti nebepavyko. Kodėl?

„Visgi mes esame pirmiausia verslininkai, savo laisvalaikį skiriantys didžiajam pomėgiui - automobilių sportui, - sako A. Rusteika. – Nepamirškime ir kad kasmet vis labiau kyla kokybinė „Aurum 1006 km lenktynių“ kartelė, vis daugiau profesionalių sportininkų varžosi trasoje, todėl, net ir labai gerai atlikus namų darbus, nugalėti darosi vis sunkiau“.

A.Rusteika negaili komplimentų didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamoms „Aurum 1006 km lenktynėms“ ir jų rengėjams, suradusiems patrauklų renginio modelį. Jis neslepia, jog matuotis lenktynininko kombinezoną ir jį patį paskatino būtent šios lenktynės, savitą, tik joms būdingą aurą įgavusios jau po kelių pirmųjų bandymų.

Komandos draugui pritaria ir jo bendraamžis, 55-erių Arūnas Tuma, kurio didžiausias laimėjimas – pernai Palangoje iškovota antroji vieta klasėje ir tokia pat pozicija, laimėta Rygoje 6 val. lenktynėse.

„Esame susistygavę, drauge lenktyniaujame jau treji metai, o šiemet dar ir į mūsų automobilį pavyko „įpūsti“ ir daugiau galios, todėl viskas turėtų būti gerai“, - sako optimistiškai nusiteikęs A. Tuma.

Visi komandos sportininkai pasirengimo „Aurum 1006 km lenktynėms“ procesą kartu pradėjo birželio viduryje Estijoje, „auto24ring“ trasoje Pernu mieste.

Liepos pradžioje ekipos lenktynininkai planuoja pasirengimą tęsti ten pat, o mėnesio viduryje kartu su visomis kitomis lenktynių dalyvėmis, Palangoje.

Kokia pozicija „Aurum 1006 km lenktynėse“ nenuvils „Porsche Club by LG OLED“ komandos vadovo ir ekipos narių?

„Bet kuri vieta ant podiumo“, - sako Arūnas.

-Klasėje ar bendrojoje įskaitoje?

„Būtų gerai ir ten, ir ten...“ - viltingai nusiteikęs A. Tuma.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Treti metai paeiliui nekintanti komandos sudėtis, tas pats automobilis ir dar atkaklesnis ryžtas nugalėti – tai „Porsche Club by LG OLED“ komandos narius, verslininkus Aurelijų Rusteiką, Arūną Tumą, Marių Bartkų ir Mantą Janavičių siejantys bei cementuojantys bruožai.


2020 m. vasario 27 d. patvirtintas Palangos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangiškiai debiutavo Lietuvos suaugusių čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2018 03 21 | Rubrika: Sportas

Vilniuje vyko vienas svarbiausių 2018 metų karatė kiokušin renginių - suaugusiųjų karatė kiokušin čempionatas, kuriame varžėsi patys stipriausi kovotojai iš visų Lietuvos klubų. Šios varžybos buvo svarbios ir dėl to, kad jų pagrindu bus formuojama suaugusiųjų rinktinė, kuri gegužės mėnesį gins Lietuvos garbę Europos čempionate Lenkijoje.


Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. lietuviškuoju automobilių maratonu tituluojamų „ENEOS 1006 km lenktynių“ finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją,pirmasis kirto „Skuba Dream“ komandos „Porsche 911 GT3 CUP 997“ automobilis, kurį į pergalingą finišą atvairavo ekipos lenktynininkas Egidijus Valeiša.


„ENEOS 1006 km“ Palangos lenktynių miestelis rengiasi įkurtuvėms

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2016 07 18 | Rubrika: Sportas

Kas dar prieš savaitę pro Vydmantų transporto mazgą važiavo į Palangą ar atvirkščiai – Klaipėdos pusėn, šiandien jau nebeatpažintų jo apylinkių. Šalia kelių sankirtos buvusi dykynė jau įgavusi laikinojo „ENEOS 1006 km lenktynių“ miestelio kontūrus. Nenuostabu, vos po poros dienų čia įsikurs komandos, didžiausių Baltijos šalyse automobilių...


Tik savaitė ir kelios valandos beliko iki tarptautinių, didžiausių Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynių“ Palangoje. Septynioliktasis paeiliui renginio metraštyje automobilių maratonas didžiausiame vasaros kurorte taps savotiška meka ne tik pajėgiausiems mūsų bei užsienio šalių žiedinių lenktynių meistrams, bet ir būriui estrados ir pramogų pasaulio...


Lygiai 100 dienų beliko iki tarptautinių 1000 km lenktynių, pagrįstai tituluojamų kaip didžiausia automobilių sporto šventė Baltijos šalyse. Šiemet jos bus neeilinės – 15-osios jų istorijoje. Nors tai dar ne akademinis jubiliejus, tačiau pirmoji ženklesnė sukaktis brangi bei įsimintina ne tik lenktynių organizatoriams, bet ir daugumai varžybose dalyvavusių...


„Didžiausios svajonės – dalyvauti savo miesto 1000 km lenktynėse bei startuoti kokiame nors ne Lietuvos čempionate. Tačiau jei nerasime rėmėjų, vargu ar šioms svajonėms bus lemta išsipildyti“, – atsidūsta šventojiškis, Senosios gimnazijos vienuoliktokas Tomas Jurevičius, pernai tapęs jauniausiu šalies automobilių sporto istorijoje...


Mini žiedas – antrąkart po 1000 km lenktynių sparnu

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 06 17 | Rubrika: Miestas

Prieš penkerius metus startavusios mini žiedo lenktynės, kurios pernai pirmą kartą debiutavo ir 1000 km lenktynėse, šiemet ir vėl sugrįžta į Palangą. Pirmąjį birželio savaitgalį atidarę vasaros sezoną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, mini žiedininkai antrojo etapo lenktynes ten pat surengs birželio pabaigoje, o trečiojo etapo varžytuvėms jie susirinks jau į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius