Balsavimas: išrinkite gražiausią lietuvišką įmonės pavadinimą. Tarp jų yra ir „Vasaros kvapas“ iš Palangos.

Palangos tiltas, 2022-02-09
Peržiūrėta
1377
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Tarptautinės gimtosios kalbos dienos, švenčiamos vasario 21-ąją, proga jau keturioliktus metus rengiamas Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas. Jo tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus. Naujienų portalas Delfi ir Valstybinė kalbos inspekcija kviečia išrinkti labiausiai patinkantį įmonės pavadinimą.

Tarp jų yra ir „Vasaros kvapas“ iš Palangos.

Praėjusiais metais Registrų centre buvo įregistruota daugiau kaip 15 tūkstančių juridinių asmenų pavadinimų. Rinkdama iš šio didelio skaičiaus Inspekcijos sudaryta komisija atsisakė klubų, centrų, bendruomenių, draugijų, atstovybių, asociacijų, federacijų, sąjungų, bendrijų, viešųjų įstaigų pavadinimų ir tų, kurie sudaryti su dirbtiniais žodžiais, skaičiais, vietovardžiais ar asmenvardžiais. Tarp nugalėtojų nepateko įmonės, apie kurių veiklą nepavyko rasti reikiamos informacijos.

Kalbos inspekcija išrinko šiuos 2021 metais įregistruotus įmonių pavadinimus:„Bitė ritė“, „Draugiškas vėjas“, „Gijos“, „Kaimynaičiai“, „Klaužados“, „Mįslius“, „Noriu atostogų“, „Nuotykių kempinė“, „Pilies penktadieniai“, „Prisegu sparnus“, „Rasos taškas“, „Svajok garsiai“, „Šaukštas proto“, „Zvimbalynas“, „Žaliuomenė“ iš Vilniaus, „Garbės žodis“, „Spurklys“ iš Kauno, „Septynerios durys“ iš Klaipėdos, „Jaukiau“ iš Šiaulių, „Būro kiemas“ iš Pagėgių sav., „Vasaros kvapas“ iš Palangos, „Žvejo lobis“ iš Širvintų. 

Kviečiame balsuoti iki vasario 20 dienos 12 valandos. Konkurso dalyviai bus pagerbiami, o nugalėtojas apdovanojamas specialiu Delfi prizu vasario 21 dieną.

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/balsavimas-isrinkite-graziausia-lietuviska-imones-pavadinima.d?id=89400645

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per beveik 10 metų „Palangos tilto“ istoriją socialiniame tinkle „Facebook“ tik kartą, per koronaviruso pandemiją, kurorto laikraščio įrašas jame sulaukė didesnio dėmesio – vienam Seimo nariui paskelbus ginčytinus teiginius apie COVID kilmę ir gydymąsi. 


Ačiū visiems, kurie perskaitė ir reagavo – jausmingai, audringai, palaikė, pasmerkė, grasino, drąsino, stebėjosi, sielojosi, priekaištavo, oponavo ir taip toliau – mano paskutinį įrašą Facebook/palangostiltas ir www.palangostiltas.lt su netinkamais norminei lietuvių kalbai žodžiais: žargonu „atsi...“ ir rusišku žodžiu „na...“.


Tarptautinės gimtosios kalbos dienos, švenčiamos vasario 21-ąją, proga jau keturioliktus metus rengiamas Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas. Jo tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus. Naujienų portalas Delfi ir Valstybinė kalbos inspekcija kviečia išrinkti labiausiai patinkantį įmonės pavadinimą. Tarp jų yra ir „Vasaros...


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, jog į nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašus įtrauktos įmonės ir individualią veiklą vykdantys gyventojai, taip pat veiklos nevykdantys gyventojai, kurie turi nesumokėtų mokesčių, iki š. m. rugpjūčio 31 d. dar gali kreiptis į VMI ir pateikti prašymą sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau - MPS) be...


Net keturias dienas - nuo pirmadienio iki penktadienio - vyksta išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Palangoje jis vyksta atremontuotose patalpose Savivaldybės vidiniame kieme, viešbučio "Žydroji liepsna" (Gintaro gatvė) kieme. (PILDOMA).


Kaip informavo „Palangos tiltą“ Laima Domarkienė, Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos atstovė spaudai, Palangos įmonės gaus apie 478 tūkstančius eurų negrąžintinų subsidijų dėl COVID-19.


Prieš porą metų bendrovės „Kantar TNS“ atliktas darbuotojų įsitraukimo tyrimas parodė, kad tik 13 proc. lietuvių save apibūdina kaip lojalius įmonei, kurioje dirba. Tačiau, panašu, kad kitaip jaučiasi „Tele2“ darbuotojai. Kai kurie jų čia dirba nuo pat įmonės veiklos pradžios, o savo miestuose jau yra tapę „Tele2” ambasadoriais.


Grąžinkime parkui Birutės pavadinimą!

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 11 21 | Rubrika: Miestas

Kiek mums, palangiškiams, rūpi miesto istorija? Kaip stipriai mes saugojame trapius, iš anų šimtmečių išlikusios autentiškos istorijos daigelius, kuriuos skubame sutrypti sunkiasvorės technikos ratais ir daugiabučių namų kubais?


Niekada nepailstantis ir nuolat kūrybinių minčių kupinas dramos sambūris „M – 3-ioji karta“ nesiilsi net vasarą. Jo vadovė Alma Pronckūnienė įkvepia vaikus įvairiausiems vaidmenims ir pažadina viduje glūdinčius aktorius. Vasarą jie sukūrė du filmukus, kurie mažiesiems aktoriams paliko gilius įspūdžius, o šis jų sunkus triūsas pastebėtas ne tik Lietuvoje. Praėjusią vasarą jų sukurtas...


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 06 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius