Barsukas išgąsdino Palangos valdžią – uždraudė dar kuriamo filmo reklamą

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-26
Peržiūrėta
1981
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Diskusijas sukėlė dar vienas valdininkų bandymas spręsti, koks Lietuvoje turi būti menas. Palangos valdžia uždraudė dar kuriamo filmo reklamą (ŽIŪRĖKITE VIDEO SEKCIJĄ). Merui Šarūnui Vaitkui, rašo lrytas.lt, pasirodė, kad pavaizduotas barsukas baugina žmones. Už barsuko istorijos slypi šypseną kelianti istorija: reklamą, teigiama, užsakė  prodiuseris Rolandas Skaisgiris (50 m.) Jo is jo žmonos televizijos laidų vedėjos Vaidos Skaisgirės (28 m.) santuoka, teigiama, pakibusi ant plauko. Priežastis išaiškėjo po to, kai naujienų portalas lrytas.lt vasarą paviešino kadrus iš Turkijos, – čia buvo užfiksuota Vaida, atostogaujanti su verslininku bendrovės „Kauno būstai“ direktoriumi Povilu Loda.

Anot lrytas.lt, nuotraukos buvo išties iškalbingos – V.Skaisgirė su palangiškiu Povilu laiką leido romantiškai. Po tokių vaizdų pats R.Skaisgirys tylėjo ir žiniasklaidos tik prašė palaukti gegužės 21-osios, kai jis pateiks vaizdo reportažą.

Ir ta diena išaušo – Rolandas išplatino vaizdo įrašą be jokio jį lydinčio pranešimo – viską paliko vertinti žiūrovams. Vaizdo įraše sutampa labai daug detalių iš Rolando ir Vaidos gyvenimo. Pirmiausia vestuvės Barbadose 2013-aisiais, o vėliau – ir visa lrytas.lt aprašyta drama. Beveik penkių minučių vaizdo įrašas vadinosi „Glostyk Bobiką“. O jo herojai Skaistė ir Girius išgyvena skyrybų dramą, į kurią įsipainioja trečias asmuo, vaizdo įraše įvardintas Barsuku.

Rugpjūčio pradžioje Skaisgirių dramą įkūnijęs serialas baigėsi labai netikėtai.

„Visi gali išsiskirti, o kas gali susitaikyti? Kai visai nelieka jėgų, Girius ir Skaistė nusprendžia pasišnekėti“, – tokiu aprašymu baigiasi Rolando serialas „Glostyk Bobiką“. Pagrindiniai veikėjai prisimena senus gražius laikus ir susitaikę sugula į lovą. Paskutinėje serijoje serialo herojė Skaistė pareiškia, kad barsukai (Barsuku vadinamas jos meilužis) eina žiemos miego. Poros susitaikymas nustebino ne vieną serialo žiūrovą. Liepą Vaida ir Rolandas su sūnumi Atu leidosi į kelionę po Danijos legolendą. „Tai yra išvyka sūnui prieš pirmą klasę, o mes – jo tėvai“, – trumpai tuomet lrytas.lt paaiškino R.Skaisgrys, praleidęs su Vaida ir Atu legolende porą dienų.

Tačiau viskas tuo nesibaigė. Po visų kurtų serialų ir dramų – netikėta filmo reklama Palangoje, kuri sukėlė aistras. Prasmės daug kas nesuprato Namo grįžtantys akylesni palangiškiai jau spėjo pastebėti Vilimiškės pusėje įvažiavimo į kurortą kelio kairėje išdygusį keistą reklaminį plakatą, kuris skelbia „Vaikučiai, saugokite savo mamytes, nes čia braido Barsukas“. Šiuo keliu į Palangą važinėjantys kurorto gyventojai prisipažino, kad į plakato tekstą nėra įsiskaitę.

„Nupieštą barsuką spėjau pamatyti, o automobilį vairuojančiam žmogui žodžių plakate yra per daug, kad juos spėtum perskaityti“, – sakė vienas kasdien iš darbo Kretingoje grįžtantis palangiškis. Dar vienai plakatą mačiusiai moteriai įstrigo plakato kampe esantis užrašas „Glostyk bobiką“. „Nesąmonė kažkokia. Kas tas bobikas? Kodėl jį reikia glostyti? Ir prie ko čia vaikučiai ir jų mamytės?“, – gūžčiojo pečiais palangiškė. Savivaldybės leidimo nelaukė Dėl privačiame sklype atsiradusio plakato turinio galvas suka ir Palangos savivaldybės tarnautojai, kuriems taip pat neaiški teksto prasmė. Apie tai, kad toks plakatas jau yra iškabintas, nežinojo ir Palangos savivaldybės Architektūros ir teritorijų palanavimo skyriaus vedėjas Žydrūnas Žvirblis.

„Savivaldybės leidimo privačiame sklype esančiai reklamai reikia, jei jį norima eksponuoti mėnesį ar daugiau. Prašymą suderinti šį plakatą esame gavę spalio 3 dieną. Jam turėjome pastabų, prašėme pataisyti. Matyt, užsakovas nusprendė pakabinti plakatą nelaukdamas mūsų išvados. Tačiau iki šiol leidimas Palangos savivaldybės teritorijoje iškabinti tokį reklaminį plakatą nėra duotas, todėl jis kabo nelegaliai“, – teigė Ž.Žvirblis. Kokios pastabos buvo teiktos plakatą norinčiam pakabinti pareiškėjui, skyriaus vedėjas neatskleidė.

Plakatą pareikalaus nuimti Apie kurorto prieigose atsiradusį tokį plakatą Palangos meras Šarūnas Vaitkus išgirdo tik iš „Lietuvos ryto“.

„Pirmasis įspūdis – kažkokie kliedesiai. Šį tekstą galima suprasti kaip vaikų bauginimą jų mamoms kylančiu kažkokiu pavoju“, – sakė Š.Vaitkus. Vėliau pasidomėjęs kurorto vadovas sužinojo, kad tokiu originaliu būdu reklamuojamas filmas „Paglostyk Bobiką“. „Per internetą pasižiūrėjau filmo ištrauką, kuri prasideda keiksmažodžiais ir gašliais vaizdais. Akivaizdu, kad jis yra skirtas suaugusiųjų auditorijai. Todėl dar labiau keista, kad toks filmas reklamuojamas viešu kreipimusi į vaikus“, – kalbėjo Palangos meras. Apie be leidimo iškabintą reklaminį plakatą yra informuotas savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius, kuris pareikalaus, kad reklama kuo skubiau būtų nuimta. Tačiau lieka tik vienas klausimas – kas šios reklamos užsakovas?" - klausė meras.

Lrytas.lt susisiekė su R.Skaisgiriu ir pasiteiravo, ar jis yra tas paslaptingas reklamos užsakovas. „Ką reiškia aš? Iš tikrųjų, nebūtinai tai esu aš... Galiu pasakyti, kad internetinis serialas „Glostyk Bobiką“ surinko apie milijoną peržiūrų. Tai dabar yra tokia nuomonė, kad galima padaryti ir kino filmą“, – trumpai pakomentavo Rolandas.

www.lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prognozuotas nakvynės bei maitinimo kainų Palangoje šuolis išgąsdino ne visus. Savaitgalį vykstantis festivalis „Myliu Palangą“ sutraukė tūkstančius svečių, kurie nesibaido už nakvynę mokėti po kelis šimtus eurų.


Lapkričio 5 d. 15.00 val. Palangos kurhauzo teatro salėje vyks knygos pristatymas, o nuo 16.00 val. Vytauto V. Landsbergio filmo „Senis prie jūros" pristatymas.


„Kaip iš kino filmo. Fainai, gražu ir netikėta. Nieko panašaus nesu girdėjusi“, – sušunka Gabrielė, apibūdindama susitikimą su savo būsimu vyru prieš ketverius metus Palangoje. 


Jaunimo iniciatyva „Keliaujantis Kinas“ kviečia visus palangiškius ir svečius į nemokamą filmo „Išnykimo lenktynės“ (orig. Racing Extinction) seansą spalio 23 d., šeštadienį, 18.00 val., Palangos senojoje gimnazijoje


Diskusijas sukėlė dar vienas valdininkų bandymas spręsti, koks Lietuvoje turi būti menas. Palangos valdžia uždraudė dar kuriamo filmo reklamą (ŽIŪRĖKITE VIDEO SEKCIJĄ). Merui Šarūnui Vaitkui, rašo lrytas.lt, pasirodė, kad pavaizduotas barsukas baugina žmones. Už barsuko istorijos slypi šypseną kelianti istorija: reklamą, teigiama, užsakė prodiuseris Rolandas Skaisgiris...Palangos valdžią rinksime pagal naujas taisykles

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 07 04 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vos už 8 mėnesių Lietuvoje vyksiantys savivaldos rinkimai rinkėjams pažėrė nemažai naujovių, kurios šalies gyventojams leis tiesiogiai rinkti savivaldybių vadovus ir apribos partijų įtaką, formuojant savivaldybių valdžią.


Paskutiniojo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu politikai susirėmė dėl bendrovės „Vasaros vėjas“ prašymo suteikti jiems rinkliavos už leidimą įrengti išorinę reklamą lengvatą. Vieni politikai teigė, jog dera suteikti 90 proc. lengvatą – ko ir prašė bendrovė – kiti sutiko su pasiūlytąja 50 proc. lengvata, treti abejojo, ar verta...


Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 12 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.


Už išorinę reklamą mokės ir privatininkai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 13 | Rubrika: Miestas

Pernai vasarą nustačius naujus vietinės rinkliavos dydžius už leidimus savivaldybės teritorijoje įrengti išorinę reklamą bei patvirtinus nuostatus ir taisykles, miesto valdžia metų pabaigoje patvirtino reklamos įrangos išdėstymo schemą mieste bei papildė anksčiau priimto sprendimo kai kurias nuostatas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius