BC „Palanga“ puolėjas A. Montrimavičius: „Visada reikia siekti tik pačių aukščiausių tikslų“

Palangos tiltas, 2016-10-20
Peržiūrėta
393
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

BC „Palanga“ puolėjas A. Montrimavičius: „Visada reikia siekti tik pačių aukščiausių tikslų“

Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su vienu iš vyriausių ekipos žaidėju Antanu Montrimavičiumi.
29 metų 199 cm ūgio puolėjas pasidalino mintimis apie sezono pradžioje iškilusias problemas, klubo vadovų suteiktą šansą bei ambicingus tikslus konkurencingame NKL čempionate.

– Komanda šiame sezone sužaidė jau keturias rungtynes. Kaip vertinate ekipos formą?
– Manau, kad tobulėti visada yra kur, bet po truputį judame tinkame linkme ir ateityje rungtyniausime dar geriau.
– Kaip dėl susižaidimo? Ar dar daug trūksta iki visiško tarpusavio supratimo?
– Dar tikrai trūksta. Sezonas tik prasidėjo ir, palyginti, dar ne tiek daug visi kartu treniravomės su kamuoliu. Todėl to susižaidimo dar šiek tiek trūksta, bet einame teisingu keliu.
– Kokius dar dalykus reikėtų pagerinti komandos žaidime?
– Manau, reikėtų susitvarkyti su psichologija. Reikia ramiau žaisti rungtynių pradžias. Reikia susikaupti nuo pat pradžių, kad paskui nereikėtų vytis varžovų.
– Kas lemia pasimetimą rungtynių pradžioje?
– Į šį klausimą kaip tik ir bandome surasti atsakymą. Rungtynes, atrodo, pradedame žaisti lyg nesavomis rankomis. Susidaro įspūdis, kad mums trūksta greičio, esame išsigandę ir pasimetę. Paskui treneris „duoda velnių“ ir tada pradedame žaisti. Vis dar ieškome šios problemos sprendimo būdų.
– Komanda kol kas dar žaidžia banguotai: viename mače triuškinama pergalė, kitame – pralaimėjimas. Ko trūksta iki stabilesnio žaidimo?
– Pergalės buvo iškovotos žaidžiant namuose, todėl galbūt kažkiek jaučiasi išvykų sindromas. Tuo tarpu rungtyniaujant namuose žaisti yra lengviau, nes labai jaučiamas žiūrovų palaikymas.
– Kokias stiprybes šį sezoną jau spėjo pademonstruoti „BC Palanga“ ekipa?
– Tai yra pakankamai jauna ir daug talentingų žaidėjų turinti komanda. Šie žaidėjai sezono eigoje neš vis didesnį indėlį ir, manau, prieš atkrintamąsias varžybas turėsime jau subrendusią ekipą.
– Po truputį aiškėja komandos lyderiai ir pats esate vienas iš jų. Tokį vaidmenį ir yra numatęs jums treneris?
– Asmeniškai aš kurį laiką krepšinį jau buvau apleidęs. Vis dėlto, „BC Palanga“ suteikė šansą sugrįžti, o aš, savo ruožtu, bandau žaisti kaip galiu geriausiai.
– Šiuo metu vienas pagrindinių ekipos vedlių yra amerikietis Johnathanas Hudsonas. Kokį įspūdį palieka jis?
– Jis yra labai gerai fiziškai pasiruošęs krepšininkas – staigus, greitas, labai aktyvus puolime. Jam dar reikėtų sustiprėti gynyboje, tačiau, manau, kai labiau susižaisime, jis taps dar didesniu mūsų ginklu.
– Kitam amerikiečiui Jordanui Lathamui sekasi kur kas sunkiau. Kokios to priežastys?
– Manau, kad jam dar tiesiog trūksta laiko. J.Hudsonas jau buvo ne vieną sezoną žaidęs Europoje, yra susipažinęs su europietišku krepšiniu, todėl jam prisijungti prie mūsų buvo daug paprasčiau. Visgi, J. Lathamas yra jaunesnis, jam trūksta patirties, bet su laiku viskas turėtų būti gerai.
– Praėjusiose rungtynėse Aurimas Urbonas rungtyniavo be keitimų, kitiems žaidėjams taip pat tenka nemažai žaisti. Ne per didelis krūvis?
– Krūvis nemažas, bet Aurimas pasižymi tikrai gera ištverme, geru žaidimo skaitymu, todėl jis žino kur galima neperskubėti, kur neeikvoti energijos be reikalo. Krūvio galbūt ir per daug, tačiau šiuo metu nelabai turime kuo lygiaverčiai pakeisti.
– Treneris P.Šakinis yra minėjęs, jog trūksta jėgos po krepšiu. Ar jaučiasi tai rungtynių metu?
– Šiek tiek. Šiuo metu mes esame tik trys aukšti žmonės 4-5 (sunkiojo krašto puolėjo ir vidurio puolėjo – red. past.) pozicijose. J.Lathamas dar nespėjo įsižaisti, Antanas Bertašius tik atvyko iš Regioninės krepšinio lygos, todėl jam dar trūksta patirties. Aš pats dar nesijaučiu pačioje geriausioje formoje, todėl manau, kad pastiprinimas nepamaišytų. Vis dėlto, sezono eigoje tiek J.Lathamas, tiek A.Bertašius turėtų įsižaisti ir užpildyti dabar esančias spragas.
– Šiuo metu „BC Palanga“ ekipa NKL turnyrinėje lentelėje dalijasi 7-9 pozicijas. Kokios komandos perspektyvos?
– Dabar yra sužaistos tik keturios rungtynės, todėl kažką prognozuoti sunku. Manau, jog visada reikia siekti tik pačių aukščiausių tikslų. Asmeniškai nesu išsikėlęs kažkokio tikslo – jeigu komanda pasirodys gerai, galėsiu sakyti, kad ir mano asmeniniai tikslai bus pasiekti.

Žygimantas VINGELIS
BasketDream.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) įgyvendinimas pratęstas dar dvejiems metams, tačiau jau dabar patvirtinta 87 proc. programai įgyvendinti skirtų paramos lėšų. Programa siekiama, kad žemės ūkio sektorius būtų grindžiamas inovacijomis, būtų tvarus teritorijos ir aplinkos požiūriu, palankus klimatui ir atsparus jo kaitai. Pasak paramos gavėjų, ši programa...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Šiemet pasitinkame dvasinio atgimimo, tikėjimo išganymo, atsinaujinimo šventę ne taip, kaip visada. Deja, veikiami užklupusios pandemijos pasekmių. Šie iššūkiai yra raktas į mūsų vidinę ramybę. Todėl norėčiau palinkėti ryžto, stiprybės ir suvokimo, jog po žiemos ateina pavasaris, gyvenimas visada nugali sąstingį, sunkumai praeina.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Penktadienį nuaidėjo pirmasis naujųjų mokslo metų skambutis, sukvietęs visus mokinukus sugrįžti į mokyklų suolus. Tądien visas dėmesys skiriamas švietimo bendruomenei – sveikinimai, puokštės gėlių, šypsenos... Džiugu, jog šiemet į pirmą klasę žengė daugiau pirmokėlių. Jiems tai neeilinė diena, atvėrusi duris į nepakartojamų įspūdžių kelionę....


Lietuvos krepšinio rinktinės pirmoji treniruotė Palangoje vyko ne ten, kur buvo suplanuota. Palangos stadioną liepos 20-21 dienomis okupavo geriausi šalies lengvaatlečiai, o krepšininkai vietoje treniruotės lauke turėjo tenkintis sporto sale – penktadienį šiame pajūrio mieste baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su vienu iš vyriausių ekipos žaidėju Antanu Montrimavičiumi. 29 metų 199 cm ūgio puolėjas pasidalino mintimis apie sezono pradžioje iškilusias problemas, klubo vadovų suteiktą...


Širdimi visada jauni

Irena NENIŠKYTĖ, 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Spalio pirmoji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena.Ta proga Klaipėdoje veikianti „Pagyvenusių žmonių asociacija“ organizavo koncertą-vakaronę „Širdimi visada jauni“.


„Savivaldybės Taryba dirba gerai, vieningai ir gerokai įpusėjo vykdyti savo koalicinę programą, bet tai nereiškia, kad atskiri Tarybos nariai negali reikšti savo siūlymų ir siekti, kad jie būtų įgyvendinti, jeigu tai yra naudinga kurortui ir jo bendruomenei“, – sako Eimutis Židanavičius, Tarybos narys, kurio aktyvumo ir energijos, ko gero, galėtų pavydėti ne...


Užkliudžius vieną bėdą, jų pasipylė kaip iš gausybės rago. Taip nutiko ir sodų bendrijoje „Pavėsis“ vandeniui apsėmus vieną iš gatvelių – Aguonų taką. Praėjusią savaitę lietui merkiant vanduo sustabdė sodų bendrijos Aguonų tako gyventojų judėjimą, tad ėmė ieškoti pagalbos, o jos laukdami, nieko nelaukę patys ėmėsi veiksmų. Tačiau, kaip paaiškėjo, pagalbos jie nelabai ir gali sulaukti, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius