Bibliotekininkų sąskrydyje linksmybių netrūko

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-06-09
Peržiūrėta
416
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai surengė tradicinį, jau devintąjį „Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydį“. Susirinkusios bibliotekininkų komandos iš visų Žemaitijos miestų paruošė itin originalius prisistatymus, aktyviai demonstravo sportinius sugebėjimus bei žinoma, puikiai leido laiką šėliodami.

 

Būtingėje, Šventosios girininkijos poilsiavietėje organizuotas sąskrydis susilaukė puikių atsiliepimų iš jame pabuvojusių dalyvių. Niekam netrūko nei pramogų, nei šventinių akimirkų. Komandos, atvykusios iš Plungės, Šilutės, Šilalės, Telšių, Tauragės, Jurbarko, Kretingos, Skuodo, Klaipėdos apskrities I.Simonaitytės bibliotekos, Gargždų, poilsiavietėje įsikūrė jau penktadienio ryte. Tuomet prasidėjo ir didžiosios linksmybės. Sąskrydis buvo atidarytas popiet vėliavos pakėlimu, Palangos miesto bibliotekos direktoriaus Kęstučio Rudžio sveikinimo žodžiais, po kurių prasidėjo ir itin didžiulį įspūdį palikę komandų prisistatymai, paruoštą pagal pateiktą temą „Ant marių krašto Palangos miestely“. Originalūs pasirodymai susilaukė didžiulio stebėjusiųjų palaikymo. Bibliotekininkai maloniai nustebino savo kolegas, suteikdami visą eilę puikiausių linksmų vaidinimų.

Organizuotose sportinėse rungtyse geriausiai pasirodė ir sportiškiausiais pripažinti plungiškiai. Šiose rungtyse teko jėgas išbandyti smiginio, ėjimo kojokais, šaudymo iš orinio šautuvo, „kvadrato“, baudų mėtymo bei direktorių varžybose. Palangiškiai už suteiktą inventorių dėkingi Sporto centrui.

Kaimynai kretingiškiai nusipelnė daug simpatijų dėl savojo išskirtinumo, todėl jiems atiteko antrosios vietos taurė. Kretingiškės sumanė atvaizduoti Palangos istoriją, apsirengusios vaidilučių aprėdais.

Kitą dieną linksmybės tęsėsi, o kitiems jos nesibaigė ir naktį, mat atsirado tokių, kurie per naktį virę žuvienę, atsibudusiems ryte ją pateikė šiltą ir garuojančią. Namo vykti niekas nesiskubino, nes puiki aplinka ir patirti įspūdžiai to padaryti neleido, tad smagi draugija savo pasisėdėjimą pratęsė.

2002 metais pirmą kartą organizuotas „Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydis“, kurį sumanė ir įgyvendino Skuodo bibliotekos direktorius Jonas Grušas. Palangos bibliotekininkai sąskrydyje dalyvavo jau ketvirtąjį kartą ir labai sėkmingai, tad puikūs įspūdžiai neabejotinai išliks iki kitų metų. Už šias pramogas Palangos bibliotekininkai itin dėkingi padėjusiems rėmėjams, Palangos kultūros centrui, Lietuvos bibliotekininkų sąjungai, Palangos kūrybinei grupei „Mostas“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


2019 metais buvo minimos pirmą kartą Žemaitijos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 800-osios metinės. Respublikos Seimas paskelbė šiuos metus Žemaitijos metais, pabrėžiant Žemaitijos lemiamą reikšmę Lietuvos ir Baltijos jūros rytų pakrantės 13-14 amžiais valstybių formavimosi istorijoje ir Žemaitijos vaidmenį to laikotarpio Europos istorijoje.


Kuo gali didžiuotis žemaičiai, kuo jie išskirtiniai, – į tokius ir panašius klausimus turėjo galimybę rasti atsakymus tautinių šokių ansamblio„Bočiai“ nariai, leidęsi į ekskursiją po įvairias žymias Žemaitijos vietas. Tai buvo jų nepanaudota dovana, likusi iš pernai švęsto jubiliejaus. Kolektyvo nariai džiaugėsi puikia išvyka ir...


Jau penktus metus iš eilės Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“. Šiemet festivalis vyksta birželio 23-25 d., Joninių savaitgalį, todėl laukiama ypač gausaus lankytojų būrio bei daugybės svečių iš Lietuvos ir užsienio. Renginiai vyks centriniame paplūdimyje prie tilto, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere bei...


Šeštadienį Palangoje prisiminta mūsų šalies istorija bei pagerbti kovojusieji už Laisvę: tylos minute ir trijų šūvių salve pagerbti žuvusieji prie tądien iškilmingai atidengto skulptoriaus Jono Jagėlos sukurto paminklo Žemaitijos kariams-savanoriams.


Palangoje savo sugebėjimus demonstravo geriausi šalies pirtininkai  1

„Palangos tilto“, čempionato organizatorių inf. , 2013 05 27 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Palangoje vyko analogų šalyje neturintis renginys – Pirties-SPA festivalis „Gintarinė Baltija 2013“ bei trečiasis Lietuvos vanojimo čempionatas. Tad šurmulio pajūryje ties centrine gelbėjimo stotimi netrūko – dalyviai rungėsi tarpusavy, žiūrovai kaitinosi prie pat jūros įrengtose mobiliose pirtelėse, o atsigaivinti skubėjo į vėsią Baltijos...


Lietuvos bibliotekininkų draugija 2013 metų balandžio 23-iąją, Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną, jau tryliktą kartą skelbia Nacionalinę bibliotekų savaitę, kurios šūkis „Nežinai? Pėdink į biblioteką!”.


Krepšininkas Jonas Valančiūnas Palangoje puikiai praleido laiką

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 07 15 | Rubrika: Sportas

Trumpam atsikvėpti ir atgauti jėgas į Palangą antradienį atvyko naudingiausias Pasaulio jaunimo krepšinio čempionato žaidėjas Jonas Valančiūnas. Vos vienai dienai kurorte su draugais apsistojęs krepšininkas buvo puikios nuotaikos – kavinėje „Floros simfonija“ pramogavęs sportininkas Palangos merui Šarūnui Vaitkui ir vicemerui Sauliui Simei sakė pajūryje...


Praėjusią savaitę Šventojoje siautė būrys jaunuolių, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Nusiteikę šėlioti ir daug sužinoti, jie aktyviai dalyvavo jau penktąjį kartą rengtoje Žemaitijos akademijoje, įgavusioje optimistišką pavadinimą „Kartu mes galime daug“. Šiemet renginyje, vykusiame būtent Šventojoje, dalyvavo 334 dalyviai, panorę praleisti tris dienas itin naudingai ir be abejo...


Bibliotekininkų sąskrydyje linksmybių netrūko

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai surengė tradicinį, jau devintąjį „Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydį“. Susirinkusios bibliotekininkų komandos iš visų Žemaitijos miestų paruošė itin originalius prisistatymus, aktyviai demonstravo sportinius sugebėjimus bei žinoma, puikiai leido laiką šėliodami.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius