Birželio 12 dieną Palangos baseinas jau atveria duris

Palangos tiltas, 2020-06-04
Peržiūrėta
1278
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mūsų mieste artėja ilgai laukta diena – šalies Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos kitą penktadienį birželio 12 dieną pagaliau pradeda veikti Palangos baseinas.

Ištikimiausių savo draugų penktadienį baseinas laukia įprastu laiku – nuo 7 valandos ryto. Lankytojai galės sportuoti ne tik plaukimo takeliuose, bet ir pramogauti sveikatingumo zonoje, pirtyse.

Nuo birželio 18 dienos baseino pastate atidaroma ir viešoji pirtis: ketvirtadieniais pirtyje bus laukiamos moterys, penktadieniais – vyrai.

Savo draugus baseinas kviečia pagražėjęs – karantino metu čia vyko kosmetinis remontas. Per pirmuosius baseino veiklos metus pastebėjus, kad kai kurių patalpų sienų paviršiai yra jautrūs drėgmei, jos buvo padengtos keraminėmis plytelėmis.

Po karantino atsidarantis baseinas lankytojams pasiūlys naujovę – modernią daugiafunkcinę 50 vietų sporto salę, kurioje yra įrengta keliasdešimt įvairių treniruoklių.

Atidarymo dieną karantinas šalyje dar nebus nutrauktas, todėl iki atskiro nurodymo baseine bus taikomi tam tikri apribojimai.

Visų pirma, visoje baseino pastato viduje lankytojų bus prašoma vienas nuo kito laikytis saugaus vieno dviejų metrų atstumo. Kaip to yra laikomasi stebės gelbėtojai ir baseino darbuotojai.

Ši rekomendacija galios ne tik eilėje prie registratūros, bet ir pirtyse bei plaukimo takeliuose.

Pagal turimas persirengimo kabinas baseino paslaugomis vienu metu gali naudotis kiek daugiau nei 200 žmonių, tačiau jei baseine ir sveikatingumo zonoje lankytojams saugų atstumą išlaikyti jau taps sudėtinga, jų skaičius bus pradedamas riboti.

Bendrose baseino patalpose – vestibiulyje ir persirengimo kambariuose lankytojų bus prašoma dėvėti veido kaukes, tačiau jų nereikės paslaugų zonoje.

Prie įėjimo į baseiną, persirengimo kambariuose, tualetuose bus sudaryta galimybė pasinaudoti rankų dezinfekciniu skysčiu.

Darbuotojai registratūroje bus apsisaugoję plastikiniais veido skydais. Keletą kartų per dieną baseino patalpose bus dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai: durų rankenos, turėklai, baldų paviršiai.

Nuo birželio 15 dienos, pirmadienio pradės veikti vaikų plaukimo treniruotės, kūdikių mankštų užsiėmimai.

Vandens aerobikos pratimai šią vasarą nevyks, nes praėjusią vasarą tokie užsiėmimai nebuvo populiarūs, todėl buvo nuspręsta sezono metu jų atsisakyti.

Tačiau atsiradus vandens aerobikos pageidaujančiųjų grupei, bus svarstoma apie šių užsiėmimų atnaujinimą ir vasarą.

Prieš karantiną abonementus įsigiję lankytojai jais galės naudotis nuo birželio 12 dienos – karantino metu neišnaudoti apsilankymai ir abonemento laikotarpis, kuriuo baseinas neveikė, yra pratęsti.

Viešoji įstaiga "Palangos investicijų valdymas"
˙

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.


Vyriausybė pamažu lengvina griežto karantino šalyje sąlygas. Nuo gegužės 24 d. vėl gali veikti baseinai. Palangos baseinas informavo „Palangos tiltą“, kad yra pasiruošęs svečius priimti nuo birželio 1 dienos.


Mūsų mieste artėja ilgai laukta diena – šalies Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos kitą penktadienį birželio 12 dieną pagaliau pradeda veikti Palangos baseinas.


Palangos baseinas savo socialiniame tinkle pranešė, džiugią žinią skaičiuojant paskutines dienas iki vasaros – Palangos baseinas vėl atvers duris jau birželio 12 dieną.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Palangos miesto baseinas su sveikatingumo centru jau netrukus – kovo 1 d. – atvers duris lankytojams. Modernus, kurorto visuomenės ilgai lauktas objektas yra puikiai pritaikytas sporto reikmėms – čia bus rengiamos ne tik kūno kultūros pamokos bei plaukimo treniruotės Palangos miesto mokiniams, bet ir galės vykti įvairaus lygio plaukimo varžybos, taip pat – ir...


Visuomenei duris atveria atnaujintas legendinis „Anapilis“

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 18 | Rubrika: Aktualios naujienos

Ketvirtadienį, rugpjūčio 25 dieną, nuo 16 iki 18 val. Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia visus palangiškius ir kurorto svečius susipažinti su restauruota Palangos istorine vila „Anapilis“. Legendomis apipinto pastato atnaujinimas buvo ilgai lauktas, tad šis įvykis – itin reikšmingas visai Palangos bendruomenei.   


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius