„Coca-Colos“ labdaros karavanas apsilankė ir Palangoje

Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, 2010-12-19
Peržiūrėta
2028
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gruodžio 15 dieną Palangos Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjoje svečiavosi A. Adamkienės labdaros fondo ir kompanijos „Coca – Cola“ jau vienuoliktą kartą organizuojamas Kalėdų karavanas. Šiais metais labdaros karavanas važiuodamas per Lietuvą rinko aukojamą sportinį inventorių, kurį vėliau padovanos 14 kaimo mokyklų. Džiugu, kad Kalėdų Senelį, atvykusį su vienu iš šviesos instaliacijomis papuoštų karavano automobilių, pasitiko nemažas būrys mažų ir didelių palangiškių. Kalėdų Senelis neliko skolingas ir visus susirinkusius pralinksmino nuotaikingomis dainomis ir žaidimais, o aktyviausius pamalonino proginėmis dovanomis.

 

Senelis prisipažino esantis Lietuvos krepšinio fanas ir labai nudžiugo susirinkusiųjų būryje išvydęs Palangos krepšinio komandos „Naglis – Adakris“ žaidėjus, kurie pakalbinti pasidalino žvalia sportine nuotaika ir labdaros karavanui įteikė krepšinio kamuolius su visų komandos žaidėjų autografais. Senelis nuoširdžiai padėkojo didžiules dėžes su sportui reikalingu inventoriumi padovanojusiems ir Kalėdų karavano atvykimą į Palangą iniciavusios Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovams Klaidui Pakutinskui, Gintarui Sičiūnui ir Audroniui Maciui. Vėliau Senelis padėkojo pilnais maišais krepšinio kamuolių nešiniems Liberalų ir Centro sąjungos Palangos skyriaus atstovams, kavinės „1925“ savininkui Vytautui Veisui padovanojusiam profesionalią lauko teniso raketę bei kitiems atnešusiems dovanas kaimo mokyklose besimokantiems vaikams. Ypač Kalėdų Senelis padėkojo mergaitei, kuri padovanojo savo mylimiausią žaisliuką, kad jis pradžiugintų kitą, mažiau laimingą, vaiką.

Kalėdų Senelio vardu perduodame nuoširdžią padėką Palangos policijos komisariato pareigūnams palydėjusiems Kalėdų karavaną, Palangos sporto centro darbuotojams už pagalbą ruošiantis karavano sutikimui, Palangos komunaliniam ūkiui už titanišką darbą kovojant su gausiai iškritusiu sniegu ir visiems mintimis bei darbais prisidėjusiems prie Kalėdų karavano misijos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos LIONS moterų klubas nuoširdžiai kviečia jus į jau penkioliktą kartą organizuojamą ir tradicija tapusį kalėdinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“. Renginys vyks gruodžio 9 d. (šeštadienį), 18 val., Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1).


Savaitgalį Palangoje vykęs, jau tradiciniu tapęs, labdaros renginys „Vilties žvaigždė“ subūrė pajūrio elito atstovus.


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Kiekvienas, prijaučiantis talentingam jaunimui ir muzikai, turi galimybę prisidėti prie kultūros puoselėjimo ir įvertinti talentingų jaunuolių uolų darbą ir didžiulį troškimą groti atvykdamas į labdaros koncertą – klasikinės muziko vakarą su jaunimo simfoniniu orkestru „Simfukai“. Koncertas vyks rugsėjo 10 d. (penktadienį) 19.00 val.  Palangos  Švč. Mergelės Marijos...Prieš didžiąsias metų šventes Palangos senojoje gimnazijoje šurmuliavo tradicinė kalėdinė labdaros mugė „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu gimnazijos bendruomenės – mokinių, tėvų ir mokytojų – surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui.


Ar paramos ir labdaros Palangoje nėra kam... padalinti?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau – ir, ko gero, įkyriau – esame kviečiami ir raginami aukoti įvairių labdaros ir gerumo akcijų metu, tuomet renkamos lėšos vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms, onkologiniams ligoniams ir visiems, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Palangiškiai noriai aukoja, bet, pasirodo, kad surinktos...


Rugpjūčio 25 d. į Palangos miestą atvyks „Saugaus gyvenimo karavanas 2013“. Tai ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacijos „Demetra“ prevencinė akcija, kurios metu visi norintieji galės nemokamai ir anonimiškai vos per 1 minutę išsitirti dėl ŽIV, gauti specialisto konsultaciją, informacijos bei apsaugos priemonių.


„Coca-Colos“ labdaros karavanas apsilankė ir Palangoje

Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 15 dieną Palangos Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjoje svečiavosi A. Adamkienės labdaros fondo ir kompanijos „Coca – Cola“ jau vienuoliktą kartą organizuojamas Kalėdų karavanas. Šiais metais labdaros karavanas važiuodamas per Lietuvą rinko aukojamą sportinį inventorių, kurį vėliau padovanos 14 kaimo mokyklų. Džiugu, kad Kalėdų Senelį, atvykusį su vienu iš šviesos instaliacijomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius