D. Paluckai, duokite miesto gyventojams ramybę

Palangos tiltas, 2014-08-07
Peržiūrėta
1193
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

D. Paluckai, duokite miesto gyventojams ramybę

Praėjusią savaitę Klaipėdos apygardos teismas priėmė palangiškių ilgai lauktą nutartį, kuria dar kartą buvo įrodyta, kad norimą daugiabučio gyvenamojo namo prižiūrėtoją UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pasirinkę Medvalakio 21-ojo namo savininkai buvo teisūs. Per prievartą palangiškiams savo paslaugas mėginusios įpiršti UAB „Palangos butų ūkis“ apeliacinis skundas atmestas. Nutartis įsiteisėjo nuo jos paskelbimo dienos.

Tai, kas nuo pat pirmos, beveik metus trunkančio ginčo dienos buvo aišku visiems Palangos gyventojams ir Savivaldybei, vis dar nesuprantama „Palangos butų ūkio“ vadovui, miesto Tarybos nariui Danui Paluckui. Būtent jo pasirašyti šios įmonės skundai užvertė Palangos apylinkės ir Klaipėdos apygardos teismus.

Juose bandoma įrodyti, kad savo apsisprendimą aiškiai išreiškę daugiabučių namų gyventojai tai padarė netinkamai. Savivaldybės sprendimų nepripažįstanti privati bendrovė palangiškių pasirinktam namų administratoriui neatiduoda namų dokumentų ir negrąžina sukauptų namo priežiūrai skiriamų eksploatacinių lėšų.

Net 21 ieškinį Palangos apylinkės teismas jau išnagrinėjo ir nustatė, kad daugiabučių namų gyventojų valią išreiškiantys Palangos savivaldybės administratoriaus direktoriaus įsakymai yra teisėti. Tačiau visi šie teismo sprendimai yra apskųsti apeliacine tvarka.  Dar 14 bylų nagrinėjimas laukia Palangos apylinkės teisme.

Po praėjusią savaitę įsiteisėjusios Klaipėdos apygardos teismo nutarties, Palangos teisme savo eilės laukiančių ieškinių, kaip ir „Palangos butų ūkio“ apeliacinių skundų, baigtis yra aiški. Tačiau nepaisant to, į bereikalingą bylinėjimąsi yra įtraukta beveik tūkstantis šios bendrovės paslaugų atsisakiusių Palangos gyventojų, kurie priversti gaišti laiką teismuose ir patirti sveikatai žalingą stresą.

Palangos miesto tarybos Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija yra įsitikinusi, kad, jei privačios bendrovės savininkų valią vykdančiam miesto tarybos nariui D. Paluckui yra svarbi Palanga bei iš tiesų rūpi jos gyventojai, jis kaip „Palangos butų ūkio“ vadovas privalo kuo skubiau nutraukti tokį gyventojų terorizavimą ir susitaikyti su privačiai įmonei nepalankiais teismų sprendimais.

Raginame D. Palucką atsiimti visus teismams pateiktus ieškinius dėl UAB „Palangos komunalinis ūkis“ paskyrimo daugiabučių namų administratoriumi ir pagaliau duoti ramybę jų gyventojams.

 

Dainius ŽELVYS, Antanas SEBECKAS, Šarūnas VAITKUS, Arvydas DOČKUS, Gediminas VALINEVIČIUS, Julius Tomas ŽULKUS, Mindaugas SKRITULSKAS, Vaidas ŠIMAITIS

Palangos miesto tarybos Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

 

Jūsų komentaras:

Pardon!.. 2014-08-12 11:33 (. / IP: 86.100.63.40)
Toks maldavimas -"D. Paluckai, duokite miesto gyventojams ramybę"- kvailokas!Reikia imtis rimtų veiksmų, įspirti į užpakalį..ir sėkmės į pakalnę..!

Taip pat skaitykite

„Šiandien, Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, pirmąsyk, bet tikrai ne paskutinį kartą įteikėme padėkas ir pasakėme nuoširdų AČIŪ verslininkams ir miesto gyventojams, praėjusiais metais sumokėjusiems daugiausiai mokesčių į Palangos miesto biudžetą, tarp jų ir pagalvės mokestį,“ – trečiadienį, gegužės 11 dieną, savo Facebook paskyroje dėkojo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Kurorto gyventojai kviečiami padėti Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms, kenčiantiems nuo karo Ukrainoje. Per Bučos miestą, esantį vos už 30 kilometrų nuo Kijevo, eina automagistralė į Ukrainos sostinę, tad Kijevo prieigose esanti Buča šiuo metu yra tapusi itin didelių karinių veiksmų auka. Miestas verčiamas griuvėsiais, vietos gyventojams jau trūksta ne tik medikamentų, bet ir maisto. 


Žinomas pajūrio vaikų gydytojas ortopedas. Kaunietis, kuris nė minutėlę nesuabejojo savo sprendimu beveik prieš keturis metus persikelti gyventi į Palangą. O taip pat – „iki kaulų smegenų“ – socialdemokratas, o dabar – ir kandidatas į Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirminko pareigas. Ar pavyks jam balandį visuotiniame kurorto skyriaus...


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


Šiandien Dovydas Petrošius, praleidęs Jungtinėje Karalystėje dešimt metų, nė kiek nesigaili sugrįžęs atgal į Palangą. Jis čia jau neblogai įsikūrė: įkūrė statybų bendrovę, gyvena nuosavuose namuose, veda renginius ir neslepia, kad vilioja mintis save išbandyti vietos politikoje. „Žinoma, su tikslu padaryti gera vietos bendruomenei“, – sakėD....


Optimistiškas senolis ramybę rado Palangoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 01 12 | Rubrika: Miestas

Aktyvus, netvarkai neabejingas, gero žodžio geriems darbams negailintis buvęs vilnietis, prieš šiek tiek daugiau kaip penkis metus atsikėlęs gyventi įPalangą Algirdas Jonas Rauba - labai stiprios dvasios žmogus, iškentęs daug netekčių, tačiau nepalūžęs.Kuomet Algirdas Jonas tapo tikru palangiškiu, ne tik vasarotoju? „Sėdau vieną liepos dieną į savo automobilį...


Elektros kabeliai sujaukė palangiškio ramybę

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 08 18 | Rubrika: Miestas

Palangiškio Viliaus Karolio artimieji ilgai laukė, kol atgavo savo tėviškės žemes. Tačiau pastarosiomis dienomis jiems tenka nuryti karčią piliulę dėl ten vykdytų elektros darbų. Pasirodo, per jų sklypą eina elektros kabeliai, kurie ateityje, jeigu savininkai sumanytų statyti namą, galėtų sukelti papildomų problemų. Darbus atliekantys specialistai paaiškino, kad linijoje...


Praėjusią savaitę Klaipėdos apygardos teismas priėmė palangiškių ilgai lauktą nutartį, kuria dar kartą buvo įrodyta, kad norimą daugiabučio gyvenamojo namo prižiūrėtoją UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pasirinkę Medvalakio 21-ojo namo savininkai buvo teisūs. Per prievartą palangiškiams savo paslaugas mėginusios įpiršti UAB „Palangos butų ūkis“...


Šaudo į E.Rimkų, bet pataiko miesto gyventojams

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 10 24 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdančiųjų kova prieš jiems neįtinkantį savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovą Egidijų Rimkų pasiekė cinizmo viršūnę. Norėdami kaip galima labiau pakenkti poliklinikos vyriausiąjam gydytojui, savivaldybės vadovai nepaiso, kad prieš E.Rimkų nukreipti jų veiksmai atsisuka prieš tūkstančius palangiškių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius