D. Paluckas antrai kadencijai išrinktas LSDP Palangos skyriaus pirmininku

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-25
Peržiūrėta
2003
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

40 balsų  įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.
40 balsų įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.

Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.
Svarbiausiu įvykiu tapo pirmininko rinkimai. Buvo pasiūlyti du kandidatai – Danas Paluckas, pastaruosius dvejus metus vadovavęs skyriui ir šventojiškis Rimantas Patrauskas. 
40 balsų įveikęs konkurentą, antrai kadencijai buvo perrinktas D. Paluckas.
Po balsavimo kalbinti kurorto socialdemokratai prisipažino, neabejoję, kad pirmininko pareigas vėl eis D. Paluckas.
Anot kalbintų LSDP Palangos skyriaus narių, prie skyriaus vairo stovint D. Paluckui, pagerėjo atmosfera skyriaus viduje, buvo sustiprinta skyriaus padėtis tiek mieste, regione ir šalyje.
D. Paluckas komplimentų susilaukė ne tik iš Palangos skyriaus narių, bet ir iš Vyriausybės atstovo, Ministro pirmininko A. Butkevičiaus patarėjo kultūros, jaunimo ir sporto klausimais Justo Pankausko.
Jis džiaugėsi, kad D. Paluckui vadovaujant skyriui, skyriaus veikla tapo atviresnė ir labiau girdima mieste, kad pradėta intensyviau bendrauti su kitais LSDP skyriais, ypatingai su Vakarų Lietuvos regiono.
„Daną Palucką nors kartą per mėnesį galima sutikti Vilniuje: LSDP būstinėje, Seime ar Vyriausybėje. Tai – labai geras perspektyvaus politiko ženklas“, – sakė J. Pankauskas.
Vis tik D. Paluckas pripažino, jog kai kurie dalykai skyriuje buvo šiek tiek apleisti, o kai kuriems klausimams spręsti paprasčiausiai pritrūko laiko.
D. Paluckas žadėjo trūkumus ištaisyti.
Po pirmininko rinkimų buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai, skyriaus taryba bei kelių komisijų nariai.
Pavaduotojais tapo Jūratė Pocienė, Mindaugas Jonušas ir Alvydas Vadeika. Skyriaus tarybą nuo šiol sudarys 15 žmonių. Taip pat paskirti atstovai, atstovauti Palangos skyriui LSDP taryboje, prezidiume ir konferencijose.

 

Jūsų komentaras:

Stasys 2013-04-10 16:00 (IP: 78.61.217.194)
O tai Minedą išrinko pavaduotoju?

Stasys 2013-04-10 15:57 (IP: 78.61.217.194)
Ar Minedas tapo Palucko pavaduotoju?

Konservams NE 2013-03-27 19:20 (IP: 84.46.246.222)
Čia ne vestuvės, liudininkų ir liudytojų nereikia. Svarbu, kad D. Paluckas perinktas (balsų sk. nesvarbus), vadinasi dirbo gerai. Pasistiprino komandą, šaunuolis, taip ir toliau. O Palangos tilto redakcijai skiriu pliusą.

justc 2013-03-27 10:40 ([email protected] / IP: 78.61.149.74)
Sveikinimai pirmininkui ir visai jo komandai!

LIUDYTOJAS 2013-03-26 19:49 (IP: 85.206.87.239)
NEPILKIT PURVO APSIŠAUKELIAI VISKAS BUVO TEISNINGAI PAGAL PARTIJOS STATUTA BUVAU IR MACIAU. sĖKMĖS PIRMININKUI.

lsdp 2013-03-26 16:18 (IP: 84.46.255.231)
55 dalyviai neismaneli

blakems 2013-03-26 14:00 (IP: 78.61.104.50)
jegu patys dalyvavot , tai ko lazdavojates . O jei peizavojates , tai ko dalyvavote !?!?! Gal ir kava draugiskai gerete ...

Liudininkas 2013-03-26 11:59 (IP: 78.61.251.251)
Be svečių susirinkime dalyvavo 55 bičiuliai.

LIUDININKAS 2013-03-26 11:57 (IP: 78.61.111.225)
juokas ima 40 balsu laimejo .Saleje tiek zmoniu nebuvo

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gruodžio  6 dieną, Tėvynės Sąjungos-LKD Palangos skyrius rinkosi į rinkiminį-ataskaitinį susirinkimą.  Skyriaus pirmininku dar vienai kadencijai buvo išrinktas Šarūnas Vaitkus.


Jau šį šeštadienį Palangoje įvyks naujos politinės jėgos – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ – steigiamasis suvažiavimas. Tapti būsimos partijos pirmininku(–e) pretenduos keturi jos steigėjai – Seimo nariai Saulius Skvernelis ir Vytautas Bakas, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė bei Marijampolės moksleivių kūrybos centro vadovė Beata Valungevičienė.


 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose. Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šešokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė. Š. Vaitkus...


Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė (perrinkta naujai dvejų metų kadencijai balandį – aut.) sakė „Palangos tiltui“, kad Palangos socialdemokratai rinkimuose buvo aktyvūs. „Rinkimuose dalyvavo ir savo valią išreiškė 44 nariai iš 67-ių. Balsai pasiskirstė taip: už Viliją Blinkevičiūtę – 23 balsai, už Juozą Oleką – 20...


Šeštadienį (balandžio 24 d.) įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Skyriaus pirmininke naujai 2021-2023 metų kadencijai išrinkta Svetlana Grigorian. Už ją balsavo 23 skyriaus bičiuliai, už Mindaugą Gružauską, vienintelį S. Grigorian varžovą rinkimuose, 14 bičiulių. S.Grigorian teikimu, jos pavaduotojais tapo...


Ketvirtadienio (vasario 27 d.) vakarą    įvykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataskaitiniame susirinkime skyriaus pirmininku naujai keturių metų kadencijai buvo išrinktas dabartinis skyriaus pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus. Iš 79 susirinkimui užsiregistravusių skyriaus narių už jį balsavo...


Praėjusią savaitę tėveliai bei jų atžalos sugūžėjo į Palangos moksleivių klubą, kuriame vyko šventinis – ataskaitinis Moksleivių klubo mokinių koncertas Motinos dienai. Moksleiviai parodė ne tik savo sugebėjimus šokių aikštelėje, tačiau ir dainavo bei grojo.


Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius