Daina Eimanavičienė vadovauja bendruomenei „Palangos santarvė“ jau dešimtmetį

Palangos tiltas, 2024-04-09
Peržiūrėta
3139
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Daina Eimanavičienė vadovauja bendruomenei „Palangos santarvė“ jau dešimtmetį

Daina Eimanavičienė vadovauja bendruomenei „Palangos santarvė“ jau dešimtmetį.

„Nuoširdžiai sveikinu mūsų aktyviąją palangiškę Dainą Eimanavičienę su labai gražia sukaktimi – pirmuoju vadovavimo bendruomenei „Palangos santarvė“ dešimtmečiu.

„Palangos santarvė“ įsikūrė prieš dvylika metų, o per pastaruosius dešimt visų jos veiklių narių ir pirmininkės dėka bei pastangomis tapo fantastiškai gražus bendruomeniškumo, naujų tradicijų kūrimo, aktyvios veiklos, nuolatinio dalyvavimo miesto gyvenime pavyzdys.

Susibūrimai, laisvalaikio kartu praleidimas, bendruomenės narių darbų parodos, šventės ir dar daug kitų veiklų bei užsiėmimų sugalvoja ir organizuoja aktyvūs į „Palangos santarvę“ susibūrę palangiškiai. Bendruomenė yra visada kartu su miestu bei pajūriu ir tuomet, kai reikia spręsti problemas, parodyti savo pilietišką poziciją. Visi kartu stojome mūru už Palangos reabilitacijos centrą „Pušynas“, kad jis nebūtų likviduotas, sunkiai, bet iškovojome, kad mūsų visų baseinas liktų Savivaldybės žinioje,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus praėjusią savaitę pasveikino ponią Dainą socialiniame tinkle Facebook.

Anot mero, „Palangos santarvė“ neliko nuošalyje ir pastarosiose karštose diskusijose dėl metanolio gamyklos pajūryje. O dar aktyvus dalyvavimas Savivaldybėje rengiamuose pasitarimuose, kai sprendžiami visai miesto bendruomenei aktualūs klausimai, ir kitose mūsų kurortui svarbiose veiklose.

„Daina kartu su savo bendruomene spėja visur, kiek bebūtų veiklos ir sumanymų. Nuolatinė šypsena, neišpasakytas pozityvumas, komunikabilumas ir tiesiog kunkuliuojanti energija – tokia yra Daina. O svarbiausias šios mielos moters visus paperkantis „ginklas“ – begalinis nuoširdumas,“ – sako kurorto meras.

Matyt, todėl tiek daug palangiškių bei svečių vakar susirinko Savivaldybėje, kur atidaryta dar viena, jau devintoji, „Palangos santarvės“ inicijuota, šįsyk net šešiolikos jos narių kūrybos darbų paroda „Palanga – mano miestas“, skirta renginių ciklui „Palangos dienos“. Susirinkusieji džiaugėsi paroda bei nuoširdžiai sveikino pirmininkę su gražiu veiklos jubiliejumi.

„Kaip sako pati „Palangos santarvės“ siela, dešimtmetis prabėgo labai greitai. Nuoširdžiai sveikinu ir didelis ačiū pirmininkei Dainai bei visai bendruomenei už gražius bei aktyvius metus. Būkite ir toliau tokie energingi bei mylintys mūsų visų Palangą!“ – skelbia Š. Vaitkaus įrašas.

 

PT inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daina Eimanavičienė vadovauja bendruomenei „Palangos santarvė“ jau dešimtmetį.


Bendruomenės „Palangos santarvė“ (pirmininkė – Daina Eimanavičienė) nariai, siekdami prasmingai paminėti besibaigiančius jubiliejinius, Palangos 770-mečio, metus, dalyvavo bendrystę skatinančiuose renginiuose.


Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė atidaryta bendruomenės „Palangos santarvė“ narių rankdarbių paroda „Palanga – mano miestas“, skirta Palangos miesto 770-jam gimtadieniui.


Gruodžio 10 d. 13 val. bendruomenė „Palangos santarvė“ kviečia visus – tiek palangiškius, tiek ir kitų miestų gyventojus – dalyvauti akcijoje „STOP! Palangos baseino neatiduosime!”.


Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, bendruomenė „Palangos santarvė“ žengia naują žingsnį – savo veiklas pristato naudodama naują internetinę svetainę. Bendruomenė „Palangos santarvė“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame įtinklinimo konkurse. Ji...


Nedidelis būrelis Palangos trečio amžiaus universiteto (TAU) tarybos narių dalyvavome Kretingos rajono Kultūros centro koncertų salėje vykusioje konferencijoje, skirtoje Kretingos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) 10 metų jubiliejui.


„Jau seniai beskambėjo mūsų daina, jau seniai besėdėjom per visą naktį, jau seniai betylėjom ir buvo gerai, jau seniai taip reikėjo vėl susieiti“, – ši Virgio Stakėno daina, kurią dainavo ne tik ansamblis „Atgaiva“, bet ir visi šeštadienio popietę į kavinę „Luiza“ susirinkę Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“...


Siekdama, kad įvairaus amžiaus Palangos miesto gyventojai turėtų daugiau ir įvairesnių galimybių judėti, bendruomenė „Palangos santarvė“ įgyvendino projektą „Judesys. Šokis. Sveikata“, kuris vyko iki praėjusių metų pabaigos tris mėnesius Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje. Įvyko 17 užsiėmimų. Juos lankė 45 Palangos miesto gyventojai. Buvo matuojamas...


„Idant lietuviška daina garsiau skambėtų, idant tautinis šokis kuo smagiau širdį užgautų!“

Janina SERAPINIENĖ Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblio „Bočiai“ vadovė , 2013 06 13 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“ dalyvavo XII-ajame respublikiniame tautinių šokių festivalyje „Veliuonos kadrilis“. Šis renginys – tai tarsi mažoji Dainų šventės šokių diena – reikalinga, jaudinanti, lietuviška.


Namų šeimininkės vadovauja aviacijai

Jurga TVASKIENĖ, „Lietuvos žinios“, 2010 12 07 | Rubrika: Verslas pinigai

Viena iš įsisenėjusių Lietuvos valstybės bėdų: po kiekvienų rinkimų keičiasi ne tik politinė valdžia ir ją aptarnaujantys politinio pasitikėjimo pareigūnai, bet ir valstybinių įmonių vadovai bei administratoriai, nors naujokai dažnai be reikiamos kompetencijos ir patirties. Viską lemia partinė priklausomybė ar net asmeniniai ryšiai su partijos lyderiais ar ministerijos vadovais....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius