Dainų dainelė 2022. Kristupas Kerulis – „Gyventi ir džiaugtis, mylėti dabar“

Palangos tiltas, 2022-05-09
Peržiūrėta
793
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dainų dainelė 2022. Kristupas Kerulis – „Gyventi ir džiaugtis, mylėti dabar“

Iš skirtingų Lietuvos kampelių į LRT didžiąją studiją sugužėjo jaunieji „Dainų dainelės“ dainorėliai, atvežę LRT PLIUS žiūrovams gražiausias savo dainas.

Smagius pasirodymus mažieji dainininkai dovanos iki pat vasaros – dvylika sekmadienių LRT PLIUS eteryje bus tiesiogiai transliuojamas jau 25-asis nacionalinis vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Dainų dainelė“. Šiais metais „Dainų dainelėje“ dalyvauja 154 solistai, 6 duetai, 11 tercetų, 2 kvartetai, 44 didieji ansambliai iš 57 Lietuvos miestų. Taigi laukia ne viena sekmadienio popietė kupina muzikos garsų ir vaikiško nuoširdumo.

Šiais metais su televizijos žiūrovais ir atlikėjais scenoje sveikinasi šaunus vedėjų duetas – Gerūta Griniūtė ir Ignas Krupavičius, o atrankinių laidų metu dalyvių pasirodymus vertina ir geriausius renka profesionali vertinimo komisija.

LRT žiūrovai ir LRT.lt portalo lankytojai gali atiduoti savo balsą už labiausiai patinkantį solistą ar ansamblį. Daugiausia balsų surinkęs atlikėjas taip pat bus kviečiamas dalyvauti baigiamajame koncerte. Balsavimo platformą galima rasti specialiame „Dainų dainelės“ polapyje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į Vilnių grįžta Dainų šventės dvasia: sostinėje vyks studentų dainų ir šokių šventė „Gaudeamus“. 


Kultūringo laisvalaikio ir muzikos gerbėjus susitikti Palangoje kviečia penktasis Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2022“.


Pirmą kartą Lietuvoje, š.m. gegužės 21 d. organizuojamas išskirtinis renginys Palangos gyvūnų paplūdimyje - Palanga Beach Horse Show 2022. 


Iš skirtingų Lietuvos kampelių į LRT didžiąją studiją sugužėjo jaunieji „Dainų dainelės“ dainorėliai, atvežę LRT PLIUS žiūrovams gražiausias savo dainas.


Kovo 13 dieną Vilniuje vyko vienos didžiausių varžybų „IPPON CUP 2022“, kuriose sėkmingai dalyvavo Palangos kiokušin karate klubo „Shodan“ sportininkai.


Oro bendrovė Wizz Air paskelbė, kad nuo 2022 m. kovo mėn. planuoja pradėti vykdyti skrydžius iš Palangos į Kijevą.


Palangiškis Kristupas Kerulis gruodžio 25-27 dienomis vykusiame tarptautiniame jaunųjų dainininkų dainų konkurse Euro Pop Contest „Berliner perle“ tapo absoliučiu nugalėtoju. Vaikinukui atiteko Grand Prix prizas. SKAITYKITE INTERVIU SU KRISTUPU "PALANGOS TILTE" ARTIMIAUSIU METU.


"Menas gyventi“ – taip pavadintas į visų amžiaus grupių žiūrovus orientuotas renginys, Palangos koncertų salėje įvyko pirmadienį, lapkričio 11 d. Šis pirmą kartą kurorte organizuojamas renginys buvo skirtas itin jautriai temai – savižudybių prevencijai.


Šiemet į jubiliejinę Lietuvos valstybingumo šimtmečio dainų šventę Palanga pasiuntė 10 įvairių kolektyvų, kuriuose 246 meno mėgėjų entuziastų


Eilių posmais Lietuvą sveikino Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai su gražia sukaktimi. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – ypatinga šventė, todėl įstaigos bendruomenė šiai šventei ruošėsi nuo rudens.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius