Savivaldybės savanorė Klaudija: "Jeigu galiu prisidėti prie mūsų visų gerovės, kodėl turėčiau to nedaryti?" ("PALANGOS TILTAS" BENDRADARBIAUJA SU SAVIVALDYBĖS ES komisija)

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-04-09
Peržiūrėta
1606
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bendradarbiaudamas su Savivaldybės Ekstremalių Situacijų Komisija (ESK), "Palangos tiltas" pristato dar vieną Savivaldybės savanorę,pasiryžusią padėti pagalbos reikalingiems palangiškiams ekstremalios situacijos šalyje metu. Klaudija Kuprijanovaitė sako: "Savanoriauti apsisprendžiau labai paprastai. jeigu turiu galimybę padėti ir prisidėti prie visų mūsų gerovės , tai kodėl turėčiau to nedaryti? Manau, kad sudėtingesniu laikotarpiu ypač svarbu būti vieningiems ir empatiškiems. Dažnai pagalvodavau, kad norėčiau prisidėti prie kokios savanoriškos veiklos ar tiesiog padėti, pasidalinti tuo, kuo galiu, su kitais žmonėmis. Kai pamačiau, kad Palangos miesto savivaldybė ieško savanorių karantino laikotarpiu, net nesudvejojusi užpildžiau anketą,
 - pasakojo mergina.

O kam ji pirmiausia pagelbėjo?

"Mano pažįstama paprašė, kad kol ji bus Vilniuje, padėčiau jos mamai -  atvežčiau maisto iš parduotuvės ir pavedžiočiau jos šunį. Dabar sulaukiu skambučių paimti siuntas iš paštomatų  ir atvežti jas į namus, nupirkti vaistų, maisto produktų. Kartą tiesiog ėjau pasivaiksčioti, ir prie parduotuvės vyresnio amžiaus vyras manęs paklausė, ar galėčiau nupirkti jam maisto produktų, nes jis yra rizikos grupėje ir nenori lankytis parduotuvėje. Žinoma, kad sutikau," - pasakojo Klaudija.

"Esu vairuojanti ,tai galiu atvežti siuntas, maisto produktus, vaistus, ar kitas reikalingas prekes. Vyresnio amžiaus žmonėms galiu padėti apsipirkti internetu, pavedžioti augintinius. Žmonėms, kurie yra saviizoliacijoje, be kita ko, reikia išnešti šiukšles. Galiu ir tai padaryti. Visi gali drąsiai man skambinti, noriu padėti visiems," - kvietė mergina.

Anot jos, kiekvienas darbas, užduotis, pageidavimas dėl kurio kreipiasi žmonės, yra gėris. "Nes jie leidžia jaustis man reikalingai, tai yra nuostabus jausmas. Juk gyvename vienas kito bendrijoje. Visi, su kuriais teko bendrauti padedant, buvo labai malonūs žmonės, nors tiesioginio kontakto turime minimaliai. Tačiau tie šilti žvilgsniai, kuriais apsikeičiame ir padėkos žinutės, kuriose palinkime būti stipriems ir sveikiems, suteikia džiaugsmo ir entuziazmo. Žinoma, malonu ir tai, kad visuomenės dalis, su kuria bendrauju, yra sąmoninga ir atsakingai laikosi karantino, saugo save ir aplinkinius," - sakė K. Kuprijanovaitė.

Anot palangiškės, jos artimieji tokį merginos sprendimą savanoriauti palaiko ir džiaugiasi.


"Susisiekti su manimi galima bendru savanorių telefonu 8 658 23040 arba el. paštu : [email protected]  Galima kreiptis tiesiogiai į mane numeriu 863001990," - sakė Klaudija. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


"Palangos tilto" straipsnis apie Martyno Gaubo skulptūrą "Lietuvaitė" - putlią, nuogą, maždaug pustrečio metro aukščio skulptūrą, kuri "užsidariusi" viešbutyje "Žilvinas" dūsauja, kad Palangos valdžia nerodo noro jos įsileisti demonstravimui, sulaukė skambių atogarsių.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


"Klausimas apie Tarybos sprendimų projektų skaičių man yra truputį keistas – skirtingų kadencijų Savivaldybės tarybos nerungtyniauja, kuri parengs daugiau sprendimų. Tarybos sprendimus diktuoja įstatymai, įstatymų pakeitimai, įvairios valstybės institucijų parengtos tvarkos," - "Palangos tiltui" pabrėžė meras Šarūnas Vaitkus.


Bendradarbiaudamas su Savivaldybės Ekstremalių Situacijų Komisija (ESK), "Palangos tiltas" pristato dar vieną Savivaldybės savanorę,pasiryžusią padėti pagalbos reikalingiems palangiškiams ekstremalios situacijos šalyje metu. Susipažinkite: Klaudija Kuprijanovaitė.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas