Dešimtajame ture komandos išsiskyrė taikiai

Palangos tiltas, 2015-06-01
Peržiūrėta
1889
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dešimtajame ture komandos išsiskyrė taikiai

Vyraujant lietingiems orams gegužės 30 dieną, FK „Palanga“ futbolininkai išvykoje sulaukė rimto pasipriešinimo. Išvykos rungtynės vyko Šilutėje ir su vietos „Šilutės“ ekipa buvo sužaista lygiosiomis – 1:1.
Rungtynės prasidėjo greitu Palangos komandos išpuoliu ir jau pačioje rungtynių pradžioje išvesti savo komandą į priekį galėjo Mikas Kura, deja, bet jam nepavyko tiksliai pasiųsti kamuolio į vartus ir rungtynės tęsėsi toliau. Prasidėjęs smarkus lietus įnešė sumaišties, abiejų komandų žaidėjams tapo sunkiau valdyti slidų kamuolį, o ir pati aikštė tapo labai slidi, dėl ko žaidėjai kartkartėm pargriūdavo ant vejos. Aikštelėje virė labai kieta kova, o dėl sudėtingų oro sąlygų ir kietos abiejų komandų gynybos, tiek „Šilutei“, tiek „Palangai“ sunkiai sekėsi kurti sėkmingas atakas. Vis dėlto pirmieji ledus pralaužė Šilutės komandos atstovai, kai 37-ąją minutę Maksim Lukashevich pasiuntė kamuolį į „Palangos“ vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Per likusį laiką daugiau niekam pasižymėti nepavyko.
Toks rezultatas toli gražu netenkino palangiškių ir po pertraukos sugrįžo į aikštę labiau užsivedę. Prasidėjus antrajam kėliniui FK „Palanga“ perėmė varžybų kontrolę į savo rankas ir būtent jie daugiausiai kontroliavo kamuolį per visą antrąjį kėlinį. Į aikštę iškart buvo išleisti „švieži“ žaidėjai, kurie sustiprino Palangos komandą. Kuriant pavojingus reidus „Šilutės“ ekipa gynėsi gerai, todėl atlikti smūgius į vartus palangiškiams darėsi sudėtinga. Vis dėlto 79-ąją minutę Simonas Urbys surengė puikų reidą kairiuoju aikštės kraštu ir atidavė perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Edgarui Ditmonui, o jis nukreipė kamuolį į „Šilutės“ vartus taip išlygindamas rezultatą – 1:1. FK „Palanga“ vyrai vedini emocijų, pakilo į lemiamą šturmą ir visiškai įsitvirtino šilutiškių aikštės pusėje, siekdami per likusį laiką įmušti dar vieną įvartį ir iškovoti pergalę. Deja šį kartą Šilutės komandos gynyba suveikė sėkmingai, palangiškiams pasižymėti nebepavyko, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 1:1.
 

Rungtynių statistika
„Šilutė“ – „Palanga“ 1:1 (1:0)
Įvarčiai: 37 min. Maksim Lukashevich (1:0), 79 min. Edgaras Ditmonas (1:1).
Įspėjimai: 22 min. Lukas Konaverskis – geltona kortelė („Šilutė).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šešiose Palangos rinkimų apylinkėse rinkėjai ir antrajame rinkimų ture labiausiai palaikė dabartinį prezidentą Gitaną Nausėdą – Palangoje  už jį balsavo 70.20 procentų rinkėjų, o už I. Šimonytę, TS-LKD kandidatę, – 28.57 procento.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Respublikos Prezidentą II rinkimų ture, iki 20 valandos vakaro Lietuvos savivaldybėse iš viso balsavo daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Dar virš 7 tūkstančių balsavo specialiuosiuose punktuose.


Antradienį prasideda tris dienas truksiantis balsavimas iš anksto Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture.


Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Šiais metais nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinka yra aprimusi – mažesnį aktyvumą galima matyti ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir daugelyje įprastai NT pirkėjams patrauklių kurortų.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Palangos savivaldybė ir investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondo įmonė taikiai susitarė dėl buvusios Seimo kanceliarijos poilsinės „Viešnagė“ teritorijos planavimo.  „Liepą miesto taryba patvirtino taikos sutartį su įmone, ji pasirašyta. Statytojai parengė naujus detaliojo plano sprendinius, bus atsižvelgta į pagrindinį...


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


Vyraujant lietingiems orams gegužės 30 dieną, FK „Palanga“ futbolininkai išvykoje sulaukė rimto pasipriešinimo. Išvykos rungtynės vyko Šilutėje ir su vietos „Šilutės“ ekipa buvo sužaista lygiosiomis – 1:1.


LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius