Devyniasdešimtmečio proga jubiliatė linkėjo sveikatos ją sveikinusiesiems

"Palangos tilto" informacija, 2012-11-06
Peržiūrėta
441
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

S.Ragainienei Š.Vaitkus linkėjo sveikatos, ji merui – gyventi iki šimto metų.
S.Ragainienei Š.Vaitkus linkėjo sveikatos, ji merui – gyventi iki šimto metų.

„Garbaus devyniasdešimtmečio proga nuoširdžiai linkiu dosnumo, dalijantis savo neįkainojama gyvenimiška patirtimi su artimaisiais.
Te kiekviena diena Jūsų širdyje pasėja naujų jėgų gyventi ir mylėti, atneša sielos ramybę, o artimųjų meilė bei pagarba sustiprina kasdienę žmogišką laimę“, - tokius žodžius perskaitė Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kartu su patarėjomis Jurgita Vanage bei Karolina Kubeldziene garbingo jubiliejaus proga pasveikinęs Paliepgirių take gyvenančią Stefaniją Ragainienę.
Devynetą vaikų auginusi palangiškė ją pasveikinusiam miesto vadovui bei jo patarėjoms papasakojo apie save ir savuosius vaikus, parodė per visą` gyvenimą gautus padėkos raštus bei apdovanojimus.
Labiausiai S.Ragainienė didžiuojasi 2008-aisiais prezidento Valdo Adamkaus jai įteiktu ordinu – medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“.
„Niekada nesiskundžiau – gal todėl Dievulis man ilgą, nors ir nelengvą gyvenimą nuskyrė. Jūs man palinkėjot sveikatos – ir aš jums jos linkiu. Ir gyvenkit ilgai, kaip aš, ir dar ilgiau – iki šimto metų“, - kalbėjo S.Ragainienė.
Apie jubiliatę daugiau skaitykite „Palangos tilto” penktadienio numeryje.
„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Kovo 26 d. sukako 17 metų, kai Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas (buvęs Palangos klebonas - PT) Marius Venskus keliauja kunigystės keliu. Šia proga kunigą pasveikino Tauragės „Carito“ savanoriai, linkėdami drąsiai eiti pirmyn, neprarasti pusiausvyros slegiant sunkumams.


Palangoje švenčių ūžesys yra dvigubai intensyvesnis nei kituose šalies miestuose, kadangi nemaža dalis šalies gyventojų važiuoja iki pajūrio kurorto miestelių pasitikti švenčių, ypač – Naujųjų metų. Įdomu, kaip švenčių laukia vietiniai ir ar jiems trukdo aktyviai gatvėmis vaikščiojantys ir parduotuvėse eiles ilginantys turistai?


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...


Rugsėjo 8-ąją palangiškiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą pasigrožėti roko opera „Eglė“, kurią Atkurtos Lietuvos šimtmečio proga dovanoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Nemokamus kvietimus galima užsisakyti jau nuo šiandienos (rugpjūčio 17 d.) 10 valandos.


Kalėdų šventės – gera proga prisiminti metus

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 12 22 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Šventinis svarbiausiųjų metų įvykių – Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo laikotarpis yra gera proga prisiminti viską, ką patyrėme per prabėgusius metus.


Penktadienį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo pažymėta Policijos diena. Ta proga Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio teikimu, įvairaus laipsnio apdovanojimais buvo apdovanotas ir Palangos policijos komisariate besidarbuojantys pareigūnų būrys.


„Garbaus devyniasdešimtmečio proga nuoširdžiai linkiu dosnumo, dalijantis savo neįkainojama gyvenimiška patirtimi su artimaisiais.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Šv. Valetino proga „Vivita“ dalija staigmenas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Nedidelė maisto prekių parduotuvė „Vivita market“, įsikūrusi Vytauto gatvėje, nepaliauja stebinti ne tik savo nuolatinius pirkėjus, bet ir joje užsukančius į kurortą atkeliavusius svečius. Šv.Valentino –įsimylėjėlių dienos proga organizavo akciją, kurios metu perkantysis daugiau nei už 20 litų, turėjo galimybė žaisti loterijoje. Prizas – išties verta dovana įsimylėjėliams. Savaitgalis dviems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius