FK „Gintaras“ mažuosius aplankė Kalėdų senelis

Palangos tiltas, 2017-01-06
Peržiūrėta
515
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FK „Gintaras“ mažuosius aplankė Kalėdų senelis

 Mažas mūsų kaimynystėje miestelis sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir žiemą. FK „Gintaras“ organizuoti turnyrai sukvietė į Šventąją virš 200 vaikų bei jų tėvelių iš Telšių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Mažeikių. Dėl daugybę gražių apdovanojimų varžytis atvyko netgi svečiai iš Latvijos – Vainotes, Grobinos, bei Liepojos. 

FK „Gintaras“ auklėtiniai kiekviename turnyre turėjo galimybę leisti savo jėgas išbandyti dviem komandoms, taip suteikiant džiaugsmą patirti tikrą futbolo šventę. „Gintariniai“ berniukai pasirodė itin sėkmingai, taip papildydami savo kolekciją dar penkiomis taurėmis – keturias taures už antros vietos ir vieną taurę už pirmos vietos laimėjimus. Paskutinis labai stiprus bei įdomus tarptautinis turnyras vyko gruodžio 17 d., kuriame abi palangiškių komandos pasirodė šauniai.

Po turnyro beveik visi FK „Gintaro“ auklėtiniai kartu su treneriu bei tėveliais atšventė Kalėdas Palangos boulinge. Virš 100 vaikų bei jų tėvelių linksmai leido laiką žaisdami boulingą, biliardą,   stalo futbolą. Taip pat klubo auklėtinius aplankė ir Kalėdų senelis su snieguole, kurie linksmino vaikus žaidimais ir dovanomis.

Dovanas vaikams išdalino ir treneris. Aštuoni auksiniai medaliai, penki auksiniai bateliai, 3 taurės bei brangus, originalus futbolo kamuolys atiteko FK „Gintaras“ berniukams už įvairius 2016 metų nuopelnus.

Treneris Marselis Balasanovas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie padeda vaikų futbolo klubui, kurie nėra abejingi vaikams. Taip pat treneris dėkoja klubo tėveliams už pasitikėjimą ir palaikymą.

Klubas sveikina ir visus palangiškius su artėjančiom šventėm, linki laimės ir daug pergalių.

 Marselis Balasanovas

FK „Gintaras“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Palangos miesto bendruomeniniai šeimos nariai kviečia mažuosius „studentus“ į ankstyvojo muzikinio ugdymo užsiėmimus.Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins...


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Mažas mūsų kaimynystėje miestelis sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir žiemą. FK „Gintaras“ organizuoti turnyrai sukvietė į Šventąją virš 200 vaikų bei jų tėvelių iš Telšių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Mažeikių. Dėl daugybę gražių apdovanojimų varžytis atvyko netgi svečiai iš Latvijos – Vainotes, Grobinos, bei Liepojos. ...


Šeštadienio vidurdienį duris atvėrė improvizuota smėlio skulptūrų galerija - paroda, kuri įsikūrė J. Basanavičiaus g. 5B, buvusio paviljono „Dorė“ patalpose. Čia žiūrovų laukia – o jau spėjusius pamatyti ir sužavėjo - skulptoriaus Andriaus Petkaus skurtos kompozicijos iš smėlio. Parodos tema - pasaulinė animacija.


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius