Į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią buitinę techniką?

Palangos tiltas, 2021-09-01
Peržiūrėta
2172
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į ką atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią buitinę techniką?

Buitinę techniką dažniausiai keičiame kas 5-10 metų, todėl nusprendus įsigyti naujus įrenginius vertėtų pakankamai dėmesio skirti jų savybių vertinimui. Rasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais: tikėtina, kad jie padės jums įvertinti pagrindinius buitinės technikos kriterijus, todėl dėl priimtų sprendimų tikrai neteks gailėtis.  Taigi, nuo ko vertėtų pradėti buitinės technikos paieškas?

Įvertinkite įrangai skirtą biudžetą

Jei iš anksto numatoma, kokia pinigų suma bus skirta buitinei technikai, šios įrangos paieškos gali būti gerokai greitesnės ir sklandesnės. Pavyzdžiui, jei ieškote skalbimo mašinos, kurios kaina svyruoja nuo 500 iki 700 eurų, internetinėse parduotuvėse galėsite pasirinkti kainų intervalą, ir tai galės gerokai susiaurinti jūsų paieškas. Atsižvelgę į kitus svarbius kriterijus priimti tam tikrą sprendimą galėsite dar greičiau.

Funkcionalumas

Jei jus domina itin funkcionali skalbimo mašina, tikėtina, kad jos kaina bus kiek didesnė, todėl vertėtų pagalvoti, kokias skalbyklės funkcijas naudosite pakankamai dažnai, ir kurias jų tik galbūt išbandysite. Pavyzdžiui, gali būti naudinga įvertinti, ar skalbimo mašina turi greito skalbimo funkciją, ar ji yra pritaikyta įvairaus tipo skalbiniams, ar skalbyklė automatiškai nustato skalbinių svorį ir pagal tai parenka reikiamą vandens kiekį, ir t.t. 

Įrangos efektyvumo klasė

Visuomet naudinga pasirinkti tokią buitinę techniką, kurios efektyvumo klasė yra pakankamai aukšta. Nuo 2022 metų keisis buitinių prietaisų efektyvumo ženklinimas (buitinė įranga bus skirstoma į klases nuo A iki G). Kuo aukštesnė įrenginių efektyvumo klasė, tuo efektyviau bus taupomi elektros energijos ir vandens resursai. 

Kokį gamintoją pasirinksite?

Vartotojai neretai nusprendžia rinktis tokius gamintojus, kurių produkciją yra tekę išbandyti anksčiau. Tik labai retais atvejais nusprendžiama pasirinkti tokius prekinius ženklus, apie kuriuos niekada neteko girdėti, ir taip elgiamasi tikrai ne be priežasties: jei buitinė technika sugestų, kur kas paprasčiau bus rasti žinomų gamintojų įrangai pritaikytų detalių. Jei dvejojate, ar tam tikras prekinis ženklas tikrai vertas jūsų dėmesio, naudinga pasidomėti, kaip apie jį atsiliepia vartotojai.

Buitinės technikos matmenys

Šis kriterijus taip pat ne ką mažiau svarbus. Dar prieš pradedant buitinės technikos paieškas vartotojai dažniausiai jau yra apsisprendę, kur statys įsigytą įrangą, todėl renkantis skalbimo mašiną ar šaldytuvą svarbu įvertinti šios buitinės įrangos matmenis.  Pavyzdžiui, šaldytuvas dažniausiai statomas virtuvės kampe, todėl ypatingai svarbu įvertinti, koks yra šio įrenginio gylis, nes priešingu atveju gali būti nepatogu varstyti duris. 

Įrangos priežiūra

Naudinga atsižvelgti ir į tai, ar buitinė technika nereikalaus ypatingos priežiūros. Pavyzdžiui, jei rinksitės naują orkaitę, išsiaiškinkite, ar ji turi savaiminio išsivalymo sistemą, o perkant naują šaldytuvą naudinga pasidomėti, ar jo šaldymo kamera yra bešerkšnė (tai padės išvengti ilgo ir varginančio šaldiklio atitirpinimo). 

Konsultantų patarimai

Savarankiškai išsirinkti tinkamą buitinę įrangą kartais yra tikrai nelengva, todėl visuomet naudinga prašyti specialistų patarimų. Net ir tuomet, jei buitinės technikos paieškas vykdysite internetinėje erdvėje, galėsite susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi, ir tikrai gausite naudingų patarimų, kurie jums padės gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Neskubėkite išsirinkti buitinės įrangos – nepamirškite, kad ji tarnaus tikrai ilgą laiką.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienas iš būdų greitai atsikratyti buitinės technikos – paaukoti juos labdaros organizacijoms. 


Be daugelio buitinės technikos įrenginių negalėtume įsivaizduoti savo gyvenimo, tačiau bėgant metams juos tenka pakeisti naujais prietaisais.


Jei esate namų šefas, tikriausiai žinote, kad svarbu tinkamai įrengti virtuvę. Jums reikia tinkamos įrangos, kad galėtumėte kuo geriau ir lengviau atlikti savo darbą. 


Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Gera žinia Lietuvos gyventojams – nuo šiol nemokamą senos elektronikos ar buitinės technikos išvežimą galima užsisakyti visoje Lietuvoje.


Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras atkreipia dėmesį, kad dabartine geopolitine situacija gali pasinaudoti ir finansiniai sukčiai. Socialiniuose tinkluose prisidengę fiktyviais paramos fondais, jie gali raginti pervesti lėšas Ukrainai, bet pervedami pinigai gali atsidurti sukčių sąskaitose. Norint to išvengti, rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelis paramos gavėjo ženklus, kurie...


Važinėjimo dviračiu sezonas Lietuvoje palyginus trumpas, o jo metu oras irgi ne visada malonus. Dėl to, atėjus šaltajam sezonui, kasdien mintą dviratį daugelis yra linkę pamiršti ar palikti dulkėti sandėliuke iki kito sezono. Visgi, užuot nenoriai atsisakius mėgstamos veiklos, geriau pasinaudoti alternatyva – dviračiais treniruokliais.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Buitinę techniką dažniausiai keičiame kas 5-10 metų, todėl nusprendus įsigyti naujus įrenginius vertėtų pakankamai dėmesio skirti jų savybių vertinimui. Rasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais: tikėtina, kad jie padės jums įvertinti pagrindinius buitinės technikos kriterijus, todėl dėl priimtų sprendimų tikrai neteks...


Ieškote vietos, kur galėtumėte stebėti vakaro rungtynes ir esate pavargęs nuo to, kad jūsų pasirinktas baras rodo jūsų varžovų komandos rungtynes, o ne jūsų? Čia mes pateikiame kelis greitus aspektus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant sporto baro. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius