Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas"

Palangos tiltas, 2021-09-06
Peržiūrėta
1922
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas"

„Kurhauzo nykštukas“ į Palangą sugrįžta jau ketvirtą kartą. Per 3 metus šis profesionalių teatrų festivalis vaikams suformavo savo tikslinę auditoriją, prasiplėtė žanrų įvairovė, atsirado poreikis šeimų spektakliams ir edukacijai. 

Todėl 2021 metų festivalis plėsis ir apjungs ne tik profesionalaus teatro meno žanrą, bet ir muziką bei šokį. Atstačius Palangos kurhauzo medinę dalį patalpose buvo įrengta teatro salė su modernia garso ir šviesos technika. Atsivėrė naujos galimybės kuriant „Kurhauzo nykštuko“ programos turinį. Tai paskatino plėsti festivalio meno žanrų įvairovę ir profesionalaus meno sklaidą, ieškoti geriausių kelių ir išnaudoti visas turimas technines galimybes.

 Siekiant kokybiškų kultūros ir meno paslaugų dar labiau plėsti vaikų ir šeimų auditoriją, suteikti dar didesnę galimybę pamatyti įspūdingus pasirodymus įvairioms socialinėms grupėms.

Per 3 metus projektas parodė didžiulį profesionalaus meno poreikį vaikams Palangos mieste, ypač ne sezono metu. Menų festivalis „Kurhauzo nykštukas“ siekia būti modernus, skatinantis kuo daugiau vaikų ir šeimų domėtis ne tik tradiciniu teatru, bet ir šiuolaikinio šokio, muzikos, teatro ir baleto spektakliais. Numatomi spektakliai vaizdingi, šiuolaikiški, įdomūs. Apsilankymas festivalyje skatins vaikų susidomėjimą literatūra, kultūra ir kūryba. Festivalis „Kurhauzo nykštukas" tapo laukiama kasmetinė Palangos kurorto tradicija.

Rugsėjo 16 d.

12.00 val. „Sekretai iš būtųjų laikų " Stalo teatras Kurhauzo koncertų salė

Rugsėjo 17 d.

10.00 val. „Gandro dovana“ Stalo teatras Kurhauzo teatro salė

12.00 val. „Baltoji lopšinė“ Šeiko šokio teatras Kurhauzo koncertų salė

Rugsėjo 18 d. šeštadienis

15.00 val. „Mikė Pūkuotukas ir KITI“ Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ Kurhauzo teatro salė

Rugsėjo 19 d. sekmadienis

12.30 val. Performansas „Sniegenos“ Kurhauzo terasa

13.15 val. Šokio koncertas „Metų laikai“ Šokių mokykla „Coda“ Kurhauzo teatro salė

Spektakliai skirti visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 4 metų Vaikams iki 14 metų nereikia turėti Galimybių paso. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas. Vyresni nei 14 metų įleidžiami tik su Galimybių pasu. Festivalis vyks: Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą. Festivalio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose. Projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė, Lietuvos Kultūros taryba.

BILIETAI:https://bit.ly/3zCaOdi

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Seniai seniai (o tiksliau - prieš ketverius metus) Palangos kurhauzo palėpėje apsigyveno mažytis visada žalią kepurę užsimaukšlinęs nykštukas. Nepaprastas tai buvo nykštukas – didis teatro ir kitų menų gerbėjas. Kiekvieną pavasarį jis pradėdavo palėpėje garsiai garsiai bildėti ir taip į kurhauzą prikviesdavo įdomiausių aktorių ir šauniausių šokėjų iš tolimiausių Lietuvos kampelių. 


„Kurhauzo nykštukas“ į Palangą sugrįžta jau ketvirtą kartą. Per 3 metus šis profesionalių teatrų festivalis vaikams suformavo savo tikslinę auditoriją, prasiplėtė žanrų įvairovė, atsirado poreikis šeimų spektakliams ir edukacijai. 


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Vila "Anapilis", Kurhauzo "brolis", vilioja ir dieną, ir naktį

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 26 | Rubrika: Miestas

Dar vienas prieš kelis metus naujai atgimęs - restauruotas Tiškevičių giminės pastatytas istorinis kultūros paveldo pastatas Palangoje yra vila "Sofija", labiau žinoma kaip vila "Anapilis".


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius