Į Palangą savaitgalį vilios festivalis „Sportas visiems“

Palangos tiltas, 2015-05-25
Peržiūrėta
2176
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangą savaitgalį vilios festivalis „Sportas visiems“

Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.
Visą savaitgalį, nuo gegužės 28 d. iki gegužės 31 d., įvairiose Palangos vietose vyks sporto renginiai bei varžybos, kuriose dalyvauti galės kiekvienas norintis. Pajudėti bei savo jėgas išmėginti kviečiančios rungtys parinktos tokios, kurioms nereikalingas išankstinis fizinis pasirengimas, kadangi festivalio organizatoriai – Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ – siekia, jog į renginius įsitrauktų kuo daugiau žmonių.
Planuojama, kad į 21-ąjį kartą rengiamą festivalį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti, suvažiuos ne mažiau kaip 5 tūkst. įvairioms sporto organizacijoms priklausančių aktyvių sporto entuziastų. Daugiametė patirtis rodo, jog dar antra tiek dalyvių į rungtis įsijungs iš anksto to neplanavę – tai bus palangiškiai ir čia besiilsintys poilsiautojai. „Festivalio programa orientuota į tai, kad pakviestume aktyviai prisijungti ir poilsiautojus. Todėl neužsidarome tik sporto salėse ar stadionuose – didelė dalis renginių vyks viešosiose erdvėje – J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, paplūdimyje ir kitur“, – sakė Algimantas Jucevičius, Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ viceprezidentas.
Jau ketvirtadienį aktyviausi festivalio „Sportas visiems“ dalyviai dalyvaus specialiame seminare, taip pat šią dieną vyks Jaunųjų šaulių XVII sporto žaidynių atidarymas bei šaulių komandų prisistatymai. Visas dienas vyks LSD „Žalgiriados“ varžybos.
Penktadienį universaliame sporto komplekse karaliaus krepšinis, vyks Džiaugsmo gimnastikos konkurso kolektyvų repeticijos. Greta esančiame miesto stadione taip pat vyks repeticijos – Lietuvos asociacijos Gimnastika visiems“, Lietuvos moterų sporto asociacijos, linijinių šokių pratimų, o vakare, 19.30 val., visi festivalio dalyviai nuo Jūratės ir Kastyčio skvero patrauks link miesto stadiono, kur 20 val. vyks festivalio atidarymas.
Daugiausiai renginių numatyta šeštadienį – festivalio dalyviams išbandyti savo jėgas bus pasiūlyta daugiau kaip 50 sporto rungčių, varžybų ir kitų atrakcijų. Sportinė dvasia bus juntama įvairiose Palangos bei Šventosios erdvėse – paplūdimyje, J. Basanavičiaus g., Jūratės ir Kastyčio skvere, prie jūros tilto, miesto stadione, universalioje sporto arenoje, sporto aikštynuose ties Šventosios pagrindine mokykla.
Festivalio organizatoriai neabejoja – maudynės jūroje, mankšta, gatvės krepšinis 3x3, lauko teniso, tinklinio, futbolo bei mažojo futbolo ir kitos varžybos tikrai sudomins sporto mėgėjus.
Poilsiautojams bus siūloma išbandyti savo jėgas ir paprastesnėse, išankstinio pasirengimo nereikalaujančiose rungtyse, tokiose kaip smiginis, baudų mėtymas į krepšį, ar net pasagų mėtymas, rankos lenkimas, šaudymas pneumatiniu šautuvu, šiaurietiškas ėjimas, slalomas su futbolo kamuoliu, riedutininkų varžybos ir kitose.
Nenorintieji sportuoti, galės tiesiog paganyti akis – visą dieną mieste vyks Lietuvos sportinių šokių federacijos ir moterų fitneso pasirodymai, Lietuvos moterų sporto asociacijos kolektyvų pasirodymai, festivalį „Sportas visiems“ praturtins ir tarptautinis vakarietiškų linijinių SOLO stiliaus šokių festivalis „PALANGA 2015“. Scenoje pasirodys ir Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ grupės ir „Džiaugsmo gimnastikos“ konkurso laureatai.
Be kitų renginių, sporto entuziastai ypatingai kviečiami aktyviai dalyvauti šeštadienį vyksiančiame festivalio Taikos bėgime nuo centrinio miesto stadiono iki Jūratės ir Kastyčio skvero. Kiekvienas Taikos bėgimo dalyvis gaus atminimo numerį, taip pat bus įsteigti prizai gausiausiam sporto klubui, gausiausiai klasei ir kt.
Sekmadienį Palangoje bei Šventojoje taip pat bus apstu renginių: mankšta, bėgimas bei maudynės jūroje, lėkščiasvydžio, paplūdimio tinklinio, regbio bei kitos varžybos.

Palangos miesto sav., „Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau kitą savaitgalį, birželio 2–4 d., Palangoje šurmuliuos kurorto festivalis „Myliu Palangą“. Šiemet šis tradicinis festivalis bus kaip niekada gausus renginių, tinkančių bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojui. 


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus.


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.  


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Sportas

Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.


Palangoje įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 03 | Rubrika: Sveikata

Palangoje savaitgalį įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“. Tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – Lietuvos kultūros sostinėje Palangoje tiek vietos gyventojai, tiek svečiai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas mėgėjiškose sporto rungtyse. Be išankstinės dalyvių registracijos organizuojamos varžybos vyko įvairiose...


Palangoje savaitgalį – entuziazmu trykštantis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Sportas

Visą savaitgalį Palangoje netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto, nes jau penktadienį į didžiausią šalies kurortą bei Lietuvos kultūros sostinę suvažiuos tūkstančiai sporto entuziastų dalyvauti jau dvidešimtajame festivalyje „Sportas visiems“.


Palangoje – festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį prasidėjo festivalis „Sportas visiems“. Centriniame miesto stadione prasidėjusi šventė tęsis visą savaitgalį, pakviesianti aktyviam poilsiui.


„Promo sportas“ ruošiasi tradicinėms lenktynėms

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

UAB „Promo sportas“ direktorius Darius Jonušis, jau ne vienerius metus liepą organizuojantis automobilių žiedines lenktynes Palangoje, su kurorto vadovu aptarė kai kuriuos organizacinius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius