Į Palangos prestižinę „Auską“ – užsakomieji rusų bendrovės skrydžiai

"Palangos tilto" informacija, 2012-06-18
Peržiūrėta
1997
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Palangos prestižinę „Auską“ – užsakomieji rusų bendrovės skrydžiai

Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal.

„RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.

Nuo birželio 24 dienos iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą užsakomaisiais reisais sekmadieniais skraidins ir kita Rusijos skrydžių bendrovė – „IrAero“.

Naujas reisas atidarytas Palangoje prestižinį viešbutį „Auska” išsinuomojusios bendrovės „Ambra investicijos” iniciatyva.

Ši bendrovė įkūrė įmonę – Baltijos vizų centrą, kuri rūpinasi turistų iš Rusijos paieška, tvarko kelionės dokumentus ir visus kitus formalumus, būtinus vykstant į Šengeno zoną.

Baltijos vizų centras apmokėjo „IrAero” skrydžius, kurie bus pradėti vykdyti nuo birželio 24 dienos ir baigti rugsėjo pradžioje.

Lėktuvai skraidys sekmadieniais. Bilietas į abi puses suaugusiesiems kainuos nuo 400 eurų (1384 litų).

„Mes esame sumokėję už tam tikrą keleivių skaičių. Jei skraidys pilni lėktuvai, skaičiuosime pelną. Jei keleivių bus mažiau, nei esame sumokėję, patirsime nuostolį”, – sako Baltijos vizų centro direktorius Vitalijus Baranauskas.

Penkiasdešimties vietų orlaiviu šią vasarą į Palangą ketinama atskraidinti per 500 poilsiautojų iš Rusijos.

Bilietus į naująjį reisą galės įsigyti visi norintys pasiekti Palangą, bet „Auskos” nuomininkai tikisi, kad palengvinus susisiekimą su Maskva daugiau svečių sulauks ir šįmet atnaujintas viešbutis ant jūros kranto.

Pavasarį prekybą bilietais pradėjusi „RusLine” kompanija liepos mėnesiui jau yra pardavusi visus bilietus.

Šiuo metu Palangos oro uoste dirba Skandinavijos oro bendrovė SAS, siūlanti tiesioginius skrydžius į Danijos sostinę Kopenhagą, SAS ir Norvegijos bendrovė „Norwegian Air Shuttle“ skraidina į Oslą, Latvijos „airBaltic“ – į Rygą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Oro bendrovė Wizz Air paskelbė, kad nuo 2022 m. kovo mėn. planuoja pradėti vykdyti skrydžius iš Palangos į Kijevą.


Oro linijų bendrovė „ Norwegian Air Shuttle “ Palangos oro uoste atnaujino tiesioginius skrydžius į Norvegijos sostinę Oslą. Naujausius skrydžių tvarkaraščius rasti bei bilietus keleiviai įsigyti gali bendrovės oficialiame tinklalapyje  www.norwegian.com  


Atnaujinami skrydžiai iš Palangos į Londoną

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį oro linijų bendrovė „Wizz Air“ atnaujino skrydžius tarp Palangos ir Londono (Lutono oro uosto).


„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Latvijos vyriausybei nusprendus riboti keliones į Lietuvą ir iš jos, Latvijos skrydžių bendrovė „Air Baltic“ atšaukė visus skrydžius iš Rygos į Vilnių ir Palangą. Pasak Lietuvos oro uostų atstovo spaudai Tado Vasiliausko, skrydžiai atšaukti iki sekmadienio. „Nuo pirmadienio buvo jau atšaukta, bet dar buvo manoma, kad trečiadienį pasikeis...


Birželio pabaigoje pradėti komerciniai keleiviniai skrydžiai iš sostinės į Palangos kurortą, panašu, nepasiteisino. Juos organizavusi bendrovė, netrukus skrydžių nevykdys.


Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą.


„Wizz Air“, viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, iš Palangos atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais – trečiadienį ir sekmadienį – Palanga sujungiama su Vokietijos miestu Dortmundu.


Mažų kainų skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo ateinančių metų kovo 23 dienos pradeda skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą. Tarp Lietuvos vasaros sostine tituluojamos Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.


Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal. „RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius