Informacija įsidarbinti norintiems Ukrainos karo pabėgėliams

Palangos tiltas, 2022-03-14
Peržiūrėta
826
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Informacija įsidarbinti norintiems Ukrainos karo pabėgėliams

Ukrainos karo pabėgėliai norintys įsidarbinti Palangoje, laukiami Užimtumo tarnyboje, esančioje Vytauto g. 87, Palanga.

SVARBU: prieš kreipdamiesi į Užimtumo tarnybą, Ukrainos karo pabėgėliai turi būti užsiregistravę Migracijos departamente. Užimtumo tarnyboje reikės pateikti Migracijos departamento išduotą raštą bei asmens dokumentus.

Primename, kad Palangoje apsistoję Ukrainos karo pabėgėliai per 72 valandas turi kreiptis į Klaipėdos registracijos centrą, įsikūrusį Klaipėdos futbolo sporto mokykloje (Paryžiaus Komunos g. 16A, Klaipėdoje). Ukrainiečių registracijos procedūras Migracijos departamentas čia vykdo kiekvieną dieną, įskaitant savaitgalius ir šventines dienas, nuo 8 iki 22 val.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Migracijos departamento liepos 1 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistoję 947 karo pabėgėliai iš Ukrainos.


Migracijos departamento balandžio 27 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistojęs 881 karo pabėgėlis iš Ukrainos.


Migracijos departamento balandžio 22 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistoję 820 karo pabėgėlių iš Ukrainos.


Ukrainos karo pabėgėlius kviečiame į nemokamus lietuvių kalbos kursus, kurie vyks Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61, III aukšto salėje). Kursų pradžia – kovo 30 d., trečiadienį, 10 val.


Ukrainos karo pabėgėliai norintys įsidarbinti Palangoje, laukiami Užimtumo tarnyboje, esančioje Vytauto g. 87, Palanga.


Palangoje apsistojusiems Ukrainos karo pabėgėliams šiuo metu  stinga įvairių, net ir būtiniausių daiktų. Jei galite jiems padėti, prašomą paramą kviečiame atnešti į Palangos miesto socialinių paslaugų centrą (Gintaro g. 34, Palangos miesto savivaldybės kieme) trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 9 val. iki 16 val.


Gyventojai bei įmonės, Palangos miesto savivaldybėje priimantys bei apgyvendinantys Ukrainos karo pabėgėlius, apie tai raginami informuoti Palangos miesto savivaldybę. Tai padaryti, nurodant, kur ir kokie asmenys apsistojo, galima elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8615 59396. Palangos savivaldybės teritorijoje apgyvendintų Ukrainos karo pabėgėlių registracija...


Savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius teigia, kad šiuo metu, jei būtų poreikis, Lietuvoje būtų galima apgyvendinti virš 8 tūkst. iš Ukrainos nuo karo bėgančių asmenų. M. Sinkevičius akcentuoja, kad taip pat yra tariamasi dėl galimybės į šalį atvykusiems ukrainiečiams nedelsiant įsidarbinti.


Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. jūros tiltas jau 21 val. bus uždarytas, o atvertas visiems norintiems jis bus praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio.


Visa reikalinga informacija Palangoje apie koronavirusą. Svarbūs kontaktai, kuriuos reikia žinoti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius