Išskirtinis „Tele2“ pasiūlymas: išbandykite planą laikrodžiams su eSIM net 6 mėn. nemokamai

***, 2021-05-17
Peržiūrėta
2054
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išskirtinis „Tele2“ pasiūlymas: išbandykite planą laikrodžiams su eSIM net 6 mėn. nemokamai

Svajojantiems apie išmanųjį laikrodį su eSIM technologija – geros naujienos. Šiuo metu visi, įsigiję „Samsung“ laikrodį su eSIM, gaus dovanų belaides ausines, o užsisakę planą laikrodžiams, net šešis mėnesius galės juo naudotis nemokamai. Ypatingais pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Kas yra eSIM ir kaip tai veikia?

Išmanieji laikrodžiai, palaikantys eSIM technologiją, leidžia jums palikti telefoną namuose ir naudotis laikrodžiu kaip atskiru savarankišku mobiliuoju įrenginiu. Jis veiks visur, kur veikia mobilusis ryšys. Išmaniajame laikrodyje aktyvavus virtualią eSIM kortelę bus galima skambinti, atsiliepti į skambučius, klausytis muzikos ir naudotis internetu prietaise ant riešo, net kai išmanusis telefonas bus toli.
Toks sprendimas ypač patogus sportuojant, vedžiojant augintinį, dirbant sode, užsiimant aktyvia veikla, pramogaujant ar tiesiog išėjus pasivaikščioti. Kasdieniame gyvenime susiduriame su daugybe situacijų, kai nenorime kartu imti ir telefono, tačiau norime išlikti pasiekiami, jei kas mūsų ieškotų. Pavyzdžiui, kai išeiname pabėgioti, tvarkome kiemą, dirbame šiltnamyje ar trumpam susitinkame su draugais.
Nuo šiol nebereikės kartu pasiimti abiejų įrenginių. Išmanusis laikrodis su eSIM gali atlikti tas pačias funkcijas, kaip ir jūsų telefonas. Tai naudotojui suteikia visišką judėjimo laisvę ir dar labiau praplečia išmaniojo laikrodžio galimybes.
Tam, kad ši paslauga laikrodyje veiktų, reikia užsisakyti „Vieno numerio“ paslaugą. Ją aktyvuosite įsigiję specialų neribotų pokalbių, SMS žinučių ir mobiliųjų duomenų planą „Neriboti GB laikrodžiui“. Jis yra mokamas atskirai ir pridedamas prie turimo telefono abonemento.
Tuomet pradėti naudotis eSIM privalumais bus labai paprasta. „Galaxy Wearable“ programėlėje nuskenuosite paslaugos užsakymo metu gautą specialų QR kodą ir virtuali kortelė bus iškart paruošta naudoti.

Planas laikrodžiui – net 6 mėn. nemokamai

Paslauga „Vienas numeris“ susieja telefoną ir laikrodį suteikdama galimybę gauti skambučius, programėlių pranešimus ir SMS į abu įrenginius tuo pačiu metu. Pats geriausias laikas išbandyti ją yra dabar. Kodėl? Nes šiuo metu planą laikrodžiui „Neriboti GB, neriboti pokalbiai ir neribotos SMS laikrodžiui“ net 6 mėnesius galite išbandyti nemokamai.
Pasiūlymas galioja sudarius 24 mėn. sutartį. Po 6 mėn. įsigalioja įprasta plano laikrodžiui kaina numatyta paslaugų teikimo sutartyje (4,90 Eur/mėn). Planą laikrodžiui galima pridėti prie jūsų jau turimo „Tele2“ pokalbių plano, arba įsigyti ir pokalbių planą, ir planą laikrodžiui.
„Vieno numerio“ paslauga priskirs jūsų naudojamą telefono numerį susietam „Samsung Galaxy“ išmaniajam laikrodžiui. Ją aktyvavus, visi įeinantys skambučiai matysis abiejuose įrenginiuose, todėl tiek atsiliepdami, tiek skambindami galėsite pasirinkti, kuo tai daryti: telefonu ar laikrodžiu.

Įsigijusiems laikrodį – belaidės ausinės dovanų

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte įsigyti išmanųjį laikrodį su eSIM technologija būtent dabar, yra ta, jog tai padarius, jūsų laukia puikios dovanos.
Tereikia išsirinkti bet kurį „Samsung Galaxy“ išmanųjį laikrodį su eSIM ir dovanų gausite kokybiškas belaides ausines „Samsung Galaxy Buds Live“. Dovanos vertė – net 169 Eur. Dovana bus pridėta automatiškai už simbolinį 0,01 Eur mokestį.
Išmaniojo „Samsung Galaxy“ laikrodžio, palaikančio eSIM, mėnesinė įmoka prasideda tik nuo 7,44 Eur/mėn. Pradinė įmoka – vos 1 Eur. Laikrodžio kaina mokant visą sumą iškart prasideda nuo 269 Eur.
Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį „Samsung Galaxy Watch 2“ arba „Samsung Galaxy Watch 3“ laikrodžio su eSIM modelį ir mokant visą sumą iš karto arba sudarant 24 ar 36 mėn. sutartį ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri yra nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio.
Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Tele2 info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pavasarį startuoja ilgai lauktas kelionių sezonas – visi skuba aplankyti žiemos sezonu primirštas sodybas ar saulės šiluma pasimėgauti pajūryje.


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ vasarai paruošė išskirtinį pasiūlymą senjorams. Visi pensinio amžiaus asmenys, pratęsę savo plano sutartį gegužės 2-26 dienomis, net keturis mėnesius galės mėgautis nemokamomis ryšio paslaugomis – planas jiems nieko nekainuos. 


Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos. 


Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Svajojantiems apie išmanųjį laikrodį su eSIM technologija – geros naujienos. Šiuo metu visi, įsigiję „Samsung“ laikrodį su eSIM, gaus dovanų belaides ausines, o užsisakę planą laikrodžiams, net šešis mėnesius galės juo naudotis nemokamai. Ypatingais pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje...


Palangiškės kviečiamos nemokamai pasitikrinti krūtis

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 12 | Rubrika: Miestas

Prevencinis projektas prieš krūties vėžį „NEDELSK“ kviečia moteris nemokamai, patogiai ir greitai pasitikrinti krūtis echoskopu Palangoje.


Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.


Kasmet Lietuvoje nustatoma vis daugiau ikivėžinių krūties susirgimų, kas leidžia gerokai lengviau sustabdyti šią klastingą ligą ir nuo jos išgydyti daugiau moterų. Tačiau, moterys, vis dar nepakankamai dalyvauja prevencinėje programoje dėl krūties vėžio ir pagal ją nemokamai tikrinasi dėl šios ligos. Todėl VLK ragina moteris aktyviau naudotis galimybe kas 2 metus nemokamai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius