Ištikimiems „Omnitel“ klientams – beveik 9 milijonai nemokamų minučių pokalbių

Palangos tiltas, 2013-04-15
Peržiūrėta
617
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuo praėjusių metų spalio „Omnitel“ auksiniams ir sidabriniams klientams padovanota beveik 9 milijonai nemokamų minučių pokalbių ir suteikta beveik 2 mln. litų vertės nuolaidų naujiems telefonams.
Nuo praėjusių metų spalio „Omnitel“ auksiniams ir sidabriniams klientams padovanota beveik 9 milijonai nemokamų minučių pokalbių ir suteikta beveik 2 mln. litų vertės nuolaidų naujiems telefonams.

Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad kiekvienas ilgametis „Omnitel“ klientas gavo vidutiniškai po valandą pokalbių dovanų ir iki 400 litų nuolaidą naujam telefonui.
„Esame dėkingi ištikimiems savo klientams už tai, kad jie pasirinko mus, – sako „Omnitel“ viceprezidentė klientams Lina Galatiltė. – Visų operatorių kainoms susilyginus, lojalumo savo operatoriui tendencijos stiprėja, ir klientai savo pasirinkimą vis dažniau grindžia potyriu, kurį gauna naudodamiesi operatoriaus paslaugomis“.
Pasak L. Galatiltės, klientams ypač svarbu, kad „Omnitel“ vertina savo ilgamečius klientus, taip pat „Omnitel“ aptarnavimo kokybė, apimanti tiek patį aptarnavimą, tiek aptarnavimo kanalų įvairovę, ryšio kokybė bei naujų mokėjimo planų skaidrumas ir aiškumas.
Ilgiau kaip penkerius metus „Omnitel“ paslaugomis naudojasi daugiau negu pusė visų šios bendrovės privačių abonentų. Daugiausia lojalių „Omnitel“ klientų sutartis su ja pasirašė prieš gerą dešimtmetį – 2000-2002 metais. Auksiniai „Omnitel“ klientai sudaro net ketvirtadalį visų bendrovės privačių abonentų.

Jūsų komentaras:

Omnitel-vagia labiausiai... 2013-04-16 17:42 (IP: 86.100.60.112)
Pabėgom iš tų sukčių OMNITEL ir labai džiaugiamės! Kokiais būdais atliko "tyrimą" telev A.Tapinas- nesuprantama...Jo išvadoje- visi telekomunikacijos įstaigos (OMNITEL, Tele2, Bitė)vienodais įkainiais dirba! Didžiausia nesąmonė! Choru visi žviegė, po tokios laidos...Nors visko yra ir kitose mob.telef,paslaugas teikiančiose įm.,bet Omnitely- baisiausia !Jokios informacijos, net į el pastu užklausas niekada niekas neatsako..tik pasityčiojimas...tyla...melas...

hmmm 2013-04-16 08:59 (IP: 78.61.104.50)
"Omnitel" paslaugu atsisakiau todel, kad tris menesius is eiles gavau tokia pat suma- 69 lt. Juk net noredamas taip nepadarysi.Ir per televizoriu girdejau apie prirasytas neva issiustas zinutes (buvo vykdomas visu tinklu tyrimas )

Taip pat skaitykite

Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


COVID-19 pandemija nesutrukdė Palangos LIONS moterų klubui išpildyti kalėdinių svajonių ir Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras gavo dovanų interaktyvią lentą.    


Rugsėjis – pasiruošimo mokslo pradžiai ir naujiems darbams laikas. „Tele2“ pasirūpino patraukliais būtiniausių įrenginių ir interneto planų pasiūlymais. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangiškiai iš taupyklių išpurtė milijonus litų

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje esančiuose Lietuvos paštų skyriuose ir bankų filialuose jau baigėsi gyventojų, norinčių išsikeisti litus į eurus, apgultis. Pirmąsias dvi sausio savaites būriais plūdę žmonės į paštą atnešė daugiau nei šešis milijonus litų, o trijuose bankų filialuose iškeista apie 17 mln. 600 tūkst. Lt.


Į mūsų kurortą atvykstantys svečiai miesto biudžetą kasmet papildo lėšomis, kurios skiriamos tam, kad Palanga taptų gražesnė, patrauklesnė, o jos vardas kuo garsiau skambėtų Lietuvoje ir už jos ribų. Per tris vasaros mėnesius surinkta kiek per pusę milijono litų vadinamojo „pagalvės“ mokesčio, o „ratuoti“ poilsiautojai nuo gegužės 15 iki rugsėjo 15 sumokėjo per...


Pernai Palangos miesto savivaldybė pagaliau pardavė buvusį lopšelį-darželį „Saulutė“. Kaip rašoma Tarybos posėdyje patvirtintoje Savivaldybės turto privatizavimo komisijos 2013-ųjų metų veiklos ataskaitoje, už viešo aukciono būdu parduotą privatizuojamą objektą – pastatą su priklausiniais Gintaro g. 13 – gauta 1 mln. 296 tūkst. Lt, iš kurių už patį pastatą – 720 tūkst. Lt, o už objektui...


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


„Man teko nemažai su specialiomis šalies tarnybomis pakovoti, kad informacija apie asmenų pokalbių pasiklausymą, asmenų skaičių, kuriems taikomos tokios operatyvinės priemonės, taptų vieša, – sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys ir Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos (OVPKK) pirmininkas Darius Petrošius. –...


Bendrovės apetitas – beveik pusė milijono litų

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje svarstytas  klausimas dėl daugiabučių  namų administravimo mokesčio. Šiuo metu bendrovė „Palangos butų ūkis“, laimėjusi skelbtą konkursą ir pasiūliusi vieno cento už kvadratinį metrą buto naudingojo ploto mokestį, jau pageidauja net dvidešimt kartų didesnės kainos. Norima, kad Taryba patvirtintų 22 centus (be PVM) už 1 kv....


Per 2008 metus gauti 135 pranešimai apie grupės darbuotojų atleidimus, iš viso įspėti 6922 darbuotojai. Lietuvos darbo biržos duomenimis, tai didžiausias pranešimų skaičius per pastaruosius keletą metų: 2007 metais gauta 60, 2006 metais - 42, 2007 metais - 70 pranešimų. Dažniausia atleidimo priežastis - įmonėms iškeltos bankroto bylos (50 proc.). Kitos atleidimų priežastys - įmonių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius