Jaunieji kurorto futbolininkai viešėjo Liepojoje

"Palangos tilto" informacija, 2010-08-01
Peržiūrėta
1127
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį antradienį Palangos futbolo komanda, gimę 2001 metais, buvo išvykusi į Liepoją, kur išbandė jėgas draugiškose futbolo rungtynėse. Vaikai svečiavosi „Metalurgo“ sporto bazėje, susipažino su Liepojos vaikų treniruočių sąlygomis. Atvykę palangiškiai maloniai nustebo, nes kaip paminėjo mažųjų sportininkų treneris Romas Zubernis, anksčiau Liepojoje futbolas buvo tiesiog pamirštas, o atvykę išvydo tris futbolo aikštes – viena iš jų su sintetine danga, o ir rūbinės, dušai bei pagalbinės patalpos puikiai įrengtos.

 

Nuvykę palangiškiai stebėjosi tokiu didžiuliu skirtumu – Lietuvoje situacija visiškai kitokia. „Pas mus jau tapo įprasta, kad treneriai atostogauja birželio pradžioje ir vėl surenka vaikus rugsėjo pradžioje. Tuomet padėtis tampa tiesiog kuriozinė: futbolas – vasaros sporto šaka, o žaidžiamas žiemą. Latvijoje yra atvirkščiai – visą vasarą vyksta treniruotės ir varžybos. Išnaudojamas palankiausias futbolui laikas. Vaikai treniruojasi kasdien. Savaitgalį žaidžia turnyruose, todėl nieko keisto, kad Latvijos jaunieji futbolininkai jau visa galva lenkia Lietuvos vaikus“, - situaciją apibūdino R.Zubernis.

Lietuvoje neatsiradus komandai, su kuria palangiškiai būtų galėję sužaisti draugiškas rungtynes ar turnyrą, nuvyko į Liepoją, kur tokių problemų nekyla.

Kaip patvirtino treneris, nepaisant susiklosčiusios situacijos, jaunieji Palangos futbolininkai sėkmingai pasirodė šiose draugiškose rungtynėse. Nors Liepojos vaikai treniruojasi jau ketvirtus metus, o palangiškiai net ne visus metus, jie stipriai pasipriešino Liepojos futbolininkams ir pralaimėjo tik po atkaklios kovos. Po du įvarčius pelnė Valdas Paulauskas ir Dovydas Zubernis, vieną – Jonas Petkus. Vis drąsiau vartus saugo Dominykas Čepys. Gynyboje labai gerai sužaidė Adomas Janusas, Rokas Jurevicius ir Gvydas Jonusas, Justas Aleksandravicius. Kiti komandos nariai – Dominykas Nuraševas, Ainis Navickas, Ainaras Vaizgyla, Adomas Simė, Aleksandras Vaičius, Lukas Liubartas – labai sėkmingai kovojo su žymiai daugiau patyrusiais latvių futbolininkais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos darbo ginčų komisija, išnagrinėjusi darbo bylą pagal Marselio Balasanovo, futbolo akademijos „Gintaras“ steigėjo ir direktoriaus prašymą, dėl jo atleidimo iš darbo Palangos sporto centre pripažinimo neteisėtu, didžiąja dalimi tenkino palangiškio prašymą– nustatė, kad jis buvo atleistas neteisėtai. Jeigu VDI sprendimo nepakeis teismai, Palangos...


Palangos Sporto centras (SC) direktoriaus jau neturi beveik penkerius metus. Tačiau laikinasis jo direktorius Arūnas Macius, kuris, kaip futbolo treneris, su į žvaigždėtas aukštumas kurorto vaikų futbolą iškėlusiu labiau žinomu pajūrio vaikų futbolo treneriu ir savo pavaldiniu Marseliu Balasanovu varžosi dėl to paties amžiaus kurorto vaikų, galimai peržengė visas galimas ribas. 


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Kovo 28-29 dienomis Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002-2003 m. gimimo, treneris Arūnas Macius) dalyvavo tarptautiniame 11x11 futbolo turnyre Ventspilyje „FK Ventspils kauss-2015“. Mūsų komandai tai buvo neįprastas turnyras. Pirmą kartą žaidėme 11x11 ir pilnų išmatavimų aikštėje su suaugusių standarto kamuoliu.


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Sporto salės, kurioje galėtų prisiglausti pats su išaugusiu mažųjų futbolininkų būriu, ką tik įsteigtos viešosios įstaigos – futbolo klubo „Gintaras“ dalininkas, direktorius ir treneris Marselis Balasanovas negavo tol, kol klubo durų nepravėrė keli žymūs miesto politikai su savo sūnumis. „Gal sutapimas, gal ne, tik tuomet atsikvėpiau. Kitaip buvo grėsmė...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Jaunieji kurorto futbolininkai viešėjo Liepojoje

"Palangos tilto" informacija, 2010 08 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos futbolo komanda, gimę 2001 metais, buvo išvykusi į Liepoją, kur išbandė jėgas draugiškose futbolo rungtynėse. Vaikai svečiavosi „Metalurgo“ sporto bazėje, susipažino su Liepojos vaikų treniruočių sąlygomis. Atvykę palangiškiai maloniai nustebo, nes kaip paminėjo mažųjų sportininkų treneris Romas Zubernis, anksčiau Liepojoje futbolas buvo tiesiog pamirštas, o...


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 11 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius