Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010-01-12
Peržiūrėta
2149
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.

 

Europos jaunimo krepšinio lyga (EYBL) – tai krepšinio klubų jaunimo ir krepšinio mokyklų sąjunga, vienijanti įvairių šalių komandas. Šios lygos pradžia skaičiuojama nuo 1998 metų, kuomet buvo įkurta „Baltijos jaunimo krepšinio lyga“, tačiau vėliau šis turnyras gavo kitą pavadinimą ir imtas vadinti „Šiaurės Europos jaunimo krepšinio lyga“. Nuo 2004 metų komandos kovoja dėl Europos jaunimo krepšinio lygos nugalėtojo vardo. Šiais metais turnyre 1996 metų gimimo krepšininkai dalyvauja atvykę iš Lietuvos, Rusijos, Estijos, Baltarusijos, Švedijos, Lenkijos, Suomijos ir Latvijos.

Gruodžio 11-13 dienomis svečiavęsi mažieji palangiškiai Vroclove iš penkių rungtynių patyrė vieną pergalę, tačiau tai nesumažino ūpo tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų. Gruodžio 12 dienos popietė jauniesiems „BC Naglis“ komandos nariams buvo sėkminga, rezultatu 56:53 jie įveikė Rusijos komandą „BC Volzhanin“. Nenusiminę, tik dar labiau pasiryžę nepasiduoti palangiškiai Lenkijos mieste pasisėmė naujų įspūdžių ir grįžo kupini naujos energijos.

Šį savaitgalį, sausio 15-17 dienomis jaunųjų krepšininkų vėl laukia iššūkiai, kuriuos jiems mes Lenkijos, Suomijos, Rusijos ir Estijos komandos. Sutelkę visas savo jėgas jie pasiruošę juos priimti ir kovingai nusiteikus laimėti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savivaldybei skyrus lėšų, Palangos sporto centras, kuriam vadovauja Saulius Simė, atnaujino krepšinio aikštelę kurorto daugiabučių namų kvartale. „Šioje krepšinio  aikštelėje užaugau kartu  su savo kiemo draugais, o dabar ji vėl nauja ir ženkliai geresnė, modernesnė, saugesnė nei buvo prieš maždaug 40 metų. Sportuokite, judėkite ir bendraukite! Dar viena puiki erdvė jaunimui ir...


Tokio Palangos aukščiausio meistriškumo krepšinio klubo starto, kokiu 7Bet-NKL lygoje, antroje pagal stiprumą šalies krepšinio lygoje, didžiuojasi Palangos „Olimpas“, Palangoje dar niekas nematė. Kai kalbėjomės su Jonu Vainausku, klubo naujuoju savininku, lapkričio 15 dieną, komanda turėjo 11 pergalių ir tik vienintelį pralaimėjimą! O Karaliaus Mindaugo turnyre komanda iki tol buvo jau...


Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.


Džiugi žinia antradienį, gegužės 23 d., pasiekė Lietuvą ir, žinoma, Palangą. Krepšinio žvaigždė, palangiškė Justė Jocytė kartu su savo klubo komanda tapo Prancūzijos moterų krepšinio čempionė!


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius