Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010-01-19
Peržiūrėta
2074
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.

 

Po penkias rungtynes žaidusiems jauniesiems krepšininkams pavyko išvengti nusivylimų, patiriant vien žaidimo malonumą. Iš penkių rungtynių laimėję vienerias, jaunieji palangiškiai, pasak trenerio Regimanto Juškos, nenusivylė, nes pasiekė savo planuotą tikslą. Rezultatu 61:43 jie nugalėjo iš Suomijos atvykusią „BC YMCA Lahti“ komandą ir jiems atiteko septintoji vieta. Pirmąja vieta džiaugėsi „BS CSKA“ komanda, antroji atiteko Švedijos komandai „Alvik Basket“, trečioji – lenkų jauniesiems krepšininkams „WKK Wroclaw“, ketvirtoji – rusams „BS Trinta“, penktoji – Estijos komandai „T.Sokk BS“, šeštoji – Gdansko krepšininkams „Pomerania‘96“, o paskutinioji atiteko jauniesiems suomiams „BC YMCA Lahti“.

Kaip teigė jaunųjų palangiškių krepšininkų treneris R.Juška, svečiai liko sužavėti Palangos miestu ir mielai sutiktų apsilankyti vėl. Labiausiai treneris nusivylė miesto ir Sporto centro valdžia, kuri deramai nepagerbė atvykusių svečių ir netgi neįteikė vaikams medalių, o ir įteiktos taurės garbės Palangos miestui nesuteikė. „Net nesugebėjo atvykti, ką jau bekalbėti apie deramus apdovanojimus, apie kuriuos buvau tikrai sakęs“, - nuoskaudos neslėpė R.Juška.

Tikėdamiesi, kad užsimezgęs bendradarbiavimas nenutrūks ir ateities planuose atsiras vietos bendriems turnyrams, svečiai išvyko praplėtę savo akiratį. Kovo mėnesį rengiamasi pratęsti Europos jaunimo krepšinio lygą ir pergalių ar pralaimėjimų seriją, mėgaujantis pačiu žaidimu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tokio Palangos aukščiausio meistriškumo krepšinio klubo starto, kokiu 7Bet-NKL lygoje, antroje pagal stiprumą šalies krepšinio lygoje, didžiuojasi Palangos „Olimpas“, Palangoje dar niekas nematė. Kai kalbėjomės su Jonu Vainausku, klubo naujuoju savininku, lapkričio 15 dieną, komanda turėjo 11 pergalių ir tik vienintelį pralaimėjimą! O Karaliaus Mindaugo turnyre komanda iki tol buvo jau...


Palangos kultūros ir jaunimo centro atvirojoje erdvėje „Be stogo“ (Vytauto g. 106/Jūratės g. 42, II a.), o vasarą – ir pievelėje prieš Savivaldybę įsikūrusi Palangos atvira jaunimo erdvė laukia „senų“ ir naujų bičiulių – siūlo daug įvairių veiklų.


Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.


Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


„Palangos tiltas“ pakalbino ir krepšinio klubo „Naglis“ direktorių Regimantą Jušką.


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 11 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Kalėdiniame teniso mače – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 15 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Sporto mokyklos salėje savo jėgas išbandė jaunieji tenisininkai. Tradiciniame kalėdiniame vaikų teniso mače „raketes surėmė“ dešimtmečiai bei dvylikamečiai iš Palangos ir svečiai iš Liepojos. Draugiškai išsidalinę prizines vietas vaikai džiaugėsi kiekviena patirta akimirka bei įteiktomis kalėdinėmis dovanėlėmis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius