Po penkių „Palangos“ pergalių iš eilės – pralaimėjimo kartėlis ir pergalės džiaugsmas

Palangos tiltas, 2017-01-30
1863

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.
Rungtynių pabaigoje sveiką kailį išnešusi Kauno KTU (12-19) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo pergalę prieš Palangos komandą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai visas rungtynes diktavo tempą ir ketvirtajame kėlinyje buvo įgiję net 17 taškų persvarą, tačiau Palangos komanda kovojo iki galo ir rungtynių pabaigoje buvo priartėję per vieną taiklų metimą. Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė kauniečiai.  92:88 (23:18, 22:23, 29:18, 18:29).
Iniciatyva visas rungtynes priklausė namuose rungtyniavusiai ekipai. 60 proc. (12/20) taiklumu tritaškius metę kauniečiai pirmavo nuo pat pirmos rungtynių minutės. Didesnę persvarą įgyti jiems pavyko trečiajame kėlinyje. Trečiąjį kėlinį Kauno Technologijos universiteto krepšininkai laimėjo 11 taškų ir įgijo 15 taškų persvarą.
Ketvirtojo kėlinio pradžioje laikinosios sostinės ekipa buvo atitrūkusi 78:61, tačiau svečiai spurtavo 10:0 ir kėlinio viduryje prisivijo 75:81.
Pajūrio klubas neketino sustoti ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutėms atsilikinėjo tik 84:86. Visgi svarbiu metu KTU komandą į priekį timptelėjo tritaškį įmetęs Airidas Giedraitis (89:84).
Paskutinėmis mačo akimirkomis abu klubai keitėsi netaikliais metimais, o likus žaisti 12 sekundžių pergalę šeimininkams užtikrino taiklus Medo Kuprijanovo baudos metimas (90:86).

KTU: Airidas Giedraitis – 16, Medas Kuprijanovas – 14, Jaunius Davniukas ir Deividas Pogužinskas – po 12.
„Palanga“: Aurimas Urbonas – 19, Mantvydas Stašelis – 18, Antanas Montrimavičius ir Žygimantas Šimonis (8 atk. kam.)– po 14.

Kitokios nuotaikos komandoje buvo po šeštadienio rungtynių. Po atkaklios kovos Povilo Šakinio auklėtiniai pirmą kartą šį sezoną įveikė Mažeikių ekipą. Sezono eigoje du kartus nusileidę Mažeikių krepšininkams šeštadienį 85:73 (23:17 13:26 24:19 25:11) įrodė savo pranašumą.
Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Po 5 iš eilės pelnytų Antano Bertašiaus taškų rezultatas buvo 13:5. Visą pirmąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai buvo pranašesni, o daugiausiai problemų jiems kėlė Mažeikių vidurio puolėjas Rytis Biliartas, kuris dar pirmajame kėlinyje pelnė 8 taškus.
Antrasis kėlinys buvo visai kitoks. Iniciatyvą perėmė mažeikiškiai. Pajūrio krepšininkai strigo varžovų gynybos gniaužtuose. Svečių ekipos krepšininkai puolime jautėsi gerai ir sugebėjo kėlinį laimėti 13 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką komandos išėjo į rūbinę rezultatui esant 36:43.
Antroji rungtynių pusė žadėjo intrigą iki pat rungtynių pabaigos. Nei viena ekipa nesiruošė sudėti ginklų ir kovėsi dėl kiekvieno kamuolio. Sėkmingai trečiąjį ketvirtį sužaidė legionierius Raijon Kelly, kurio sėkmingi pasirodymai puolime leido Palangos krepšininkams išlyginti rezultatą.
Paskutinįjį ketvirtį palangiškiai atrodė šviežesni. Daugiau jėgų išsaugoję krepšininkai įrodė savo pranašumą ir sėkmingai užbaigę rungtynes šventė pergalę – 85:73
„Palanga“: Raijon Kelly – 23 (8 reb.), Aurimas Urbonas – 20 ,Žygimantas Šimonis – 12 (5rez.perd.).
„Mažeikiai“: Rytis Biliartas – 18, Kostas Jonuška – 16, Justinas Olechnavičius – 14.

Krepšinio klubo „Palanga“ inf.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.

Palangos, didžiausio šalies kurorto, galva Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma, auginantys dukrą Gabiją ir sūnų Domantą, Tėvo dienos išvakarėse sutikęs atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus džiaugėsi savo atžalomis ir dėkojo žmonai Vilmai, kuri ryžosi netrukus pasibelsiančiai trečiajai šeimos atžalai. „Vaikai yra gyvenimo džiaugsmas, ir aš...

Puikią ir saulėtą gegužės 24-osios dieną Žemaitijos sostinėje Telšiuose įvyko LFF I lygos 9-ojo turo rungtynės tarp vietos „Džiugo“ ir FK „Palanga“ futbolininkų. Po įnirtingos ir atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Sekmadienį (gegužės 10 d.) LFF I lygos septintojo turo mače FK „Palanga“ įveikė Trakų „Trakai-2“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato A grupės rungtynėse „Palangos“ krepšininkai spalio 30-ąją išvykoje nusileido „Ventspils“ ekipai iš Latvijos, tačiau namuose šventė pergalę prieš Talino TTU komandą iš Estijos.

Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.