Jėgos institucijos Palangoje: tegul kiekvienas grįžta iš kurortų su geriausiais įspūdžiais

Palangos tiltas, 2016-04-25
Peržiūrėta
720
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jėgos institucijos Palangoje: tegul kiekvienas grįžta iš kurortų su geriausiais įspūdžiais

Penktadienį, balandžio 22-ąją, Palangoje, Gintaro muziejuje, įvyko didelis visų teisėsaugos institucijų ir kurortų atstovų pasitarimas dėl viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimo 2016 m. kurortinio sezono metu. Tai jau 11-asis prieš vasarą organizuotas pasitarimas, kuriame planuojamas institucijų darbas ne tik Palangoje, Pajūrio krašte, bet ir visos Lietuvos kurortuose.
Pasitarime dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla, Viešojo saugumo tarnybos vadas Ričardas Pocius, Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo tarnybos, teismų, prokuratūrų atstovai, kurortų merai, didesniuosius kurortus prižiūrinčių Vyriausiųjų policijos komisariatų vadovai ir kiti kompetentingi pareigūnai, taip pat – kurortinių savivaldybių atstovai, tarp kurių – ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Pirmasis pasisakęs Vidaus reikalų ministerijos kancleris A. Stončaitis dėkojo Palangos ir kitų kurortų vadovams už dėmesį teisėsaugai, kvietė visas institucijas susitelkti ir būti vieningomis poilsiautojų iš Lietuvos ir jos svečių saugumą užtikrinančiomis pajėgomis. A. Stončaitis prašė policiją ir kitus kolegas nepamiršti, kad poilsio, pramogų sezonas prasidės ne tik didžiausiuose Lietuvos kurortuose – Palangoje, Neringoje, Druskininkuose, Trakuose, Birštone, Anykščiuose, bet ir nuolat gražėjančiuose ir žmones traukiančiuose mažuosiuose Lietuvos miesteliuose.
Lietuvos policijos generalinis komisaras L. Pernavas pabrėžė, kad siekiamybė yra kiekvieno lankytojo grįžimas iš kurortų su pačiais geriausiais įspūdžiais. Generalinis komisaras kvietė aptarti, kas pernai pavyko ir kas ne, bei kaip pakeisti ne itin pavykusius saugumo užtikrinimo būdus, laiku pasitaisyti.
Policijos departamento, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir kitų įstaigų atstovai išsamiai pristatė ankstesnių metų statistiką ir situaciją. Vadovaujantis artimiausių metų policijos veiklos gairėmis, ketinama kuo daugiau problemų spręsti greitai, vietoje, pavyzdžiui, surašyti protokolus už įvairius pažeidimus, kuo mažiau pažeidėjų pristatant į policijos komisariatus, visais įmanomais būdais taupyti resursus.
Po visų pasisakymų vieningai nutarta, kad bendradarbiavimas vyksta nuolatos, kurortinių sezonų pradžia nėra koks nors ypatingas iššūkis, o išsprendžiamas klausimas.
Baigdamas pasitarimą, Lietuvos policijos generalinis komisaras L. Pernavas dar kartą priminė policijos filosofiją: dirbama greitai ir žmogui naudingai, ne kabinetuose, o gatvėse, kuo arčiau žmogaus.
Kitais metais tartis dėl kurortinio sezono saugumo ketinama Birštone.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 18 d. Palangos kurorto muziejuje organizuojama konferencija „Palanga grįžta Lietuvai“, skirta Palangos ir Šventosios įtraukimo į Lietuvos sudėtį šimtmečiui paminėti.


Trečiadienį, balandžio 14 d., skirtingų Seimo frakcijų 36 parlamentarus vienijančios laikinosios – Lietuvos pajūrio bičiulių ir Dzūkijos bičiulių – grupės, Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų savivaldybių atstovai susijungė kartu spręsti reikšmingus Lietuvos kurortams ir visai valstybei klausimus. Susitikime buvo pristatytas Lietuvos Respublikos kurortų ir kurortinių...


Į Palangos „Kuršių“ komandą grįžta 27-erių 201 cm ūgio puolėjas Laurynas Lučinskas, kuris ekipoje žaidė ir praėjusį sezoną.


Palangos paplūdimyje staiga mirė jėgos aitvaru sportavęs vyras

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio, lapkričio 19 d., popietę, apie 14 val. 53 min., paplūdimyje, jėgos aitvaru sportavęs vyras, pirminiais duomenimis pasijuto blogai ir susmuko. Netrukus medikai konstatavo 1970 m. gimusio vyro biologinę mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, pranešė lrytas.lt


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Išrinktas naujas Lietuvos kurortų asociacijos prezidentas

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Neringoje vykusio Lietuvos kurortų asociacijos (LKA) visuotiniame suvažiavime rotacijos būdu išrinktas naujas asociacijos prezidentas – juo dvejų metų kadencijai tapo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, pakeitęs kadenciją baigusį Neringos miesto merą Darių Jasaitį.


Praėjęs penktadienis ir visas savaitgalis pažėrė visą glėbį įspūdingų renginių – nuo politikos iki meno, sporto ir kitokių pramogų. Penktadienį, gegužės 26 d., Palangoje įvyko Vyriausybės išvažiuojamasis pasitarimas, kuriame buvo diskutuota šalies kurortams aktualiais klausimais. Pasibaigus jam įvyko grafų Tiškevičių alėjos atidarymo iškilminga ceremonija...


Penktadienį, balandžio 22-ąją, Palangoje, Gintaro muziejuje, įvyko didelis visų teisėsaugos institucijų ir kurortų atstovų pasitarimas dėl viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimo 2016 m. kurortinio sezono metu. Tai jau 11-asis prieš vasarą organizuotas pasitarimas, kuriame planuojamas institucijų darbas ne tik Palangoje, Pajūrio krašte, bet ir...


Kokios sporto varžybos be komentatoriaus? Ypač jei kalbame apie visą Lietuvą iš proto vedantį krepšinį ir ilgą laiką varžybas komentavusį Robertą Petrauską. Sirgalių numylėtinis grįžta komentuoti didžiojo krepšinio, tame tarpe ir Kauno „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bei tarptautinių Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“...


Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 13 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius