Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009-12-12
Peržiūrėta
1351
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus jėgos dvikovių gerbėjus.

 

Įvairaus amžiaus ir pasiekimų dalyviai į Palangą atvyko su vieninteliu tikslu – nugalėti ne tik kitus, bet ir save. Visi varžovai, netgi vienas dalyvis su negalia, stebino savo puikiu pasirengimu. Jauniausiajam dalyviui buvo 14 metų, o vyriausiam – 65-eri.

Pirmą vietą užleidę klaipėdiečiams, o antrąją – jonaviečiams, palangiškiai neliko nepastebėti ir garbingai pasiekė trečiąją prizinę vietą. Palangai atstovavo 14 dalyvių, sporto klubo „Atletas“ narių, treniruojamų varžybose teisėjavusio bei pasaulio čempiono titulą pelniusio Vytauto Juknevičiaus. Pirmąja vieta džiaugėsi, varžęsis vaikinų kategorijoje iki 70 kg, Tadas Ektis, dvikovėje surinkęs 220 kg, o nors ir penktąją vietą užėmęs, tačiau pasiekęs Lietuvos rekordą, spaudimo veiksme surinkęs 180 kg, maloniai nustebino Andrius Pževalskis. Ketvirtąja pasiekta vieta džiaugėsi Arvydas Vygontas. Varžybose dalyvavo ir jaunimui pavyzdį rodė 65-erių metų palangiškis Viktoras Razgaila, virš 60 metų kategorijoje užėmęs pirmąją vietą. Jis nuo krūtinės atkėlė 120 kg, o pritūpė su 130 kg sveriančia štanga. Palangiškis Sigitas Užemeckas, varžęsis virš 40 metų kategorijoje, užėmė trečiąją vietą.

Daug įspūdžių visiems paliko Lietuvos galiūno V.Blekaičio, sveriančio 150kg, pasirodymas. Jis gulomis spaudė 220 kg, o pritūpė su 370 kg štanga, iš viso surinkęs 590 kg pagerino sau priklausantį rekordą. Daugelį labai nustebino vilniečio Tomo Mačionio, sveriančio 124 kg, pasiekti rezultatai. Jis gulomis spaudė 235 kg ir šioje rungtyje įveikė V.Blekaitį, tačiau susumavus rezultatus Lietuvos galiūnas savo pozicijos neužleido. Trečiąją vietą, šioje kategorijoje – virš 105 kg – užėmė palangiškis Tomas Serapinas, surinkęs 455 kg.

Dalyvių gausa ir puikiais rezultatais pasižymėjusios varžybos paliko neišdildomų įspūdžių, kuriais dar ilgai dalinsis tiek varžovai, tiek juos stebėję žiūrovai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.


Spalio 23 dieną Kėdainiuose vykusiose Moksleivių taurės varžybose dalyvavo ir vyresni Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ sportininkai, kurie parsivežė ne vieną prizininko medalį.


Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai, kurie parodė ryžtą ir atkaklumą kovų metu.


Palangos paplūdimyje staiga mirė jėgos aitvaru sportavęs vyras

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio, lapkričio 19 d., popietę, apie 14 val. 53 min., paplūdimyje, jėgos aitvaru sportavęs vyras, pirminiais duomenimis pasijuto blogai ir susmuko. Netrukus medikai konstatavo 1970 m. gimusio vyro biologinę mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, pranešė lrytas.lt


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Gimęs bei augęs  Palangoje, nuo pat vienuolikos metų propaguojantis aktyvų gyvenimo būdą  sportuojant, „Gintarinė Palanga 2011“ jėgos dvikovės  iki 80 kilogramų 2 vietos laimėtojas, laisvalaikiu žaidžiantis futbolą, Senosios gimnazijos dešimtokas Edvinas Simė.


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 12 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus...


Palangos „Naglio“ komandoje – naujos jėgos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 09 18 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį sporto mokykloje prasidėjo pasirengimas artėjančiam krepšinio sezonui. Draugiškose rungtynėse susikovė Palangos „Naglis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Puikų pasirengimą pademonstravęs „Naglis“ nugalėjo klaipėdiškių komandą žymia taškų persvara.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius