Jūratės ir Kretingos gatvėms – papildomos lėšos

Palangos tiltas, 2014-04-28
Peržiūrėta
1783
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jūratės ir Kretingos gatvėms – papildomos lėšos

Dviem reprezentacinėms kurorto gatvėms – Jūratės g. ir Kretingos g. – Vyriausybės rezerve numatyta papildomų lėšų – beveik pusantro milijono litų. Už šias lėšas dar iki vasaros bus baigta sutvarkyti Jūratės gatvė, taip pat šiemet bus parengta Kretingos g. rekonstrukcijos techninė dokumentacija. „Tai – puiki žinia Palangai. Šių įgyvendinamų projektų naudą neabejotinai pajus ne tik miesto gyventojai, bet ir kurorto svečiai“, – sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Link jūros vedančios Jūratės gatvės tvarkymo darbams užbaigti iš Vyriausybės rezervo skirta 1,150 mln. litų. Pasak Š. Vaitkaus, šis sprendimas yra itin svarbus – papildomas finansavimas leis greičiau, nei numatyta sutartyje su rangovais, užbaigti šios vasarą itin populiarios gatvės rekonstrukciją.

„Apie galimybę šiems darbams skirti papildomą finansavimą buvo ne kartą kalbėta tiek su Ministru Pirmininku, tiek su susiekimo ministru. Džiaugiuosi, kad Jūratės gatvės svarba buvo įvertinta, ir reikiamas finansavimas skirtas. Tad atnaujinta Jūratės gatve vaikščioti bus galima jau šią vasarą“, – kalbėjo Palangos meras.

Ne mažiau svarbus ir sprendimas iš Vyriausybės rezervo skirti 300 tūkst. litų Kretingos gatvės rekonstrukcijos techniniam projektui parengti. Už šias lėšas dar šiemet bus parengta reikiama dokumentacija, kuria vadovaujantis kitąmet vienos iš judriausių kurorto gatvių atkarpa nuo viaduko iki sankirtos su Klaipėdos plentu bus išplatinta iki keturių eismo juostų.

„Kretingos gatvės rekonstrukcijos būtinybės klausimą pirmą kartą iškėlėme dar 2011 m. liepą, kai Palangoje vyko Vyriausybės išvažiuojamasis pasitarimas. Tuomet buvo priimtas nutarimas ieškoti galimybių skirti finansavimą minėtiems darbams. Džiaugiuosi, Vyriausybė šį klausimą vertina ne mažiau rimtai“, – sakė Š. Vaitkus.

Meras atkreipė dėmesį, jog didžiulę naudą, rekonstravus Kretingos gatvę, pajus palangiškiai, ypač gyvenantys Vilimiškės rajone bei Rytų kvartale. „Kitąmet platinant šią judrią gatvę didelis dėmesys bus skiriamas pėsčiųjų saugos priemonėms – bus pasirūpinta tinkamu apšvietimu, pėsčiųjų perėjomis, kitais su saugumu susijusiais klausimais. Tai ypač svarbu, kadangi Kretingos gatvę kasdien turi kirsti daug pėsčiųjų, tarp kurių – nemažai vaikų, kiekvieną rytą skubančių į mokyklas“, – pabrėžė kurorto vadovas.

Išplatinta Kretingos gatvė taps patrauklesnė ne tik palangiškiams, bet ir miesto svečiams, vykstantiems į Palangą – pradedant Palangos aplinkkeliu, įvažiavimas į didžiausią šalies kurortą vairuotojams taps daug patogesnis bei saugesnis, sumažės automobilių srautai, o kartu – ekologinės problemos.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šalies gyventojai vis labiau pasitiki profesinėmis sąjungomis, bet jų nariais tapti ryžtasi ne kiekvienas. „Mūsų tikslas – kad kiekvienas darbuotojas, kokį darbą jis dirbtų, jaustųsi oriai tiek dėl atlyginimo, tiek dėl požiūrio į jį.


Su Tarybos sprendimo projektu galite susipažinti Palangos miesto savivaldybės interneto tinklapyje www.palanga.lt . 


Kaip informavo Savivaldybė „Palangos tiltą“, šiuo metu įgyvendinamas kapinių plėtros projektas, kuriuo numatyta esamą kapinių teritoriją (beveik 4400 kv. metrų) sutvarkyti ir pritaikyti laidojimo vietoms tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje.  


Palangos policija šiandien įspėjo vairuotojus, kad kai kuriose Palangos sankryžose demontuotos papildomos posūkio į dešinę lentelės, ir ragina atidžiai stebėti šviesoforo signalus.


Palangos miesto kapinėse atsiras 627 papildomos kapavietės

"Palangos tilto" informacija, 2021 01 19 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto kapinėse sparčiai mažėja vietų, todėl Palanga turi ieškoti galimybių išplėsti šią amžinojo poilsio vietą. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį, sausio 19 d., paskelbė žinutę socialiniame tinkle Facebook, kad jau yra parengtas kapinių plėtros techninis projektas ir išduotas statybą leidžiantis dokumentas. „Juo numatyta esamą...


Valstybės lėšos vietos keliams nebus mažinamos

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 28 | Rubrika: Miestas

Šiandien, sausio 28-ąją, vykusio Lietuvos savivaldybių asociacijos posėdžio, kuriame dalyvavo ir susisiekimo ministras, metu užtikrinta, jog Kelių priežiūros ir plėtros programoje Savivaldybėms skiriamos lėšos vietinės reikšmės keliams nebus mažinamos. Dar geriau – palyginti su 2019 m., šiemet vietinės reikšmės keliams numatyta 2 mln. eurų daugiau...


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame du Kauno verslininkai įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę daugiau kaip 400 tūkst. eurų lėšų. Skaičiuojama, kad į valstybės biudžetą nebuvo pervesta 115 tūkst. eurų mokesčių, o darbuotojams...


Pagalba įvairioms organizacijoms visuomet praverčia, ji padeda įgyvendinti numatytus planus, kurti įvairiapusiškas veiklas, o svarbiausia – suteikti reikalingą pagalbą žmonėms. Tai patvirtino ir dviejų Palangos organizacijų – Palangos neįgaliųjų draugijos ir Palangos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos – atstovai, dalyvavę socialinės reabilitacijos paslaugų...


Dviem reprezentacinėms kurorto gatvėms – Jūratės g. ir Kretingos g. – Vyriausybės rezerve numatyta papildomų lėšų – beveik pusantro milijono litų. Už šias lėšas dar iki vasaros bus baigta sutvarkyti Jūratės gatvė, taip pat šiemet bus parengta Kretingos g. rekonstrukcijos techninė dokumentacija. „Tai – puiki žinia Palangai. Šių...


V. Jurgučio ir „Baltijos“ pagrindinių mokyklų mokytojai, įtraukti į politikavimą dėl ankstesnių savivaldybės sprendimų komplektuoti klases pagal teritorinį principą, vakar, ketvirtadienio rytą, skubėjo į Tarybos posėdžių salę. Nors „mokytojų klausimas“ – dėl Tarybos narės G. Krasauskienės Tarybai pateikto sprendimo projekto komplektuoti V. Jurgučio mokykloje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius