Kaip papuošti namus Kalėdoms?

"Palangos tilto" informacija, 2021-10-25
Peržiūrėta
2001
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip papuošti namus Kalėdoms?

Pasiruošimas gražiausioms žiemos šventėms kartais pareikalauja ne tik nemažai laiko, bet taip pat ir gana didelių investicijų, tačiau viskas vyks gerokai greičiau ir paprasčiau, jei to nepasiliksite paskutinei dienai. Tikrai nereikia persistengti puošiant namus – kartais prireikia vos kelių akcentų, kurie padeda sukurti šventišką atmosferą. Žemiau rasite keletą naudingų patarimų, kurie padės jums be didelių pastangų pasiruošti Kalėdoms.

Eglutė – pagrindinis šventės akcentas

Turbūt sutiksite, kad kalėdinė eglutė yra pats svarbiausias šventės akcentas, todėl pirmiausia vertėtų nuspręsti, kokią eglutę rinksitės šiemet – natūralią ar dirbtinę. Nors dalis žmonių pirmenybę teikia būtent natūralioms eglutėms, tačiau toks pasirinkimas nėra pakankamai praktiškas: pasibaigus šventėms eglutę tenka išmesti, o kilimuose įstrigusius spyglius tenka ilgai valyti... Dirbtinė eglutė įprastai tarnauja metų metus, todėl pasirinkę tokią galimybę sutaupysite iš tiesų nemažai pinigų. Tokios eglutės gali būti labai įvairaus dydžio, todėl išsirinksite tokią, kuri labiausiai derėtų jūsų namuose. Dirbtines eglutes galite įsigyti ir nuotoliniu būdu – sužinoti daugiau visada galite išsamiuose prekių aprašymuose.

Dekoracijas galite paruošti kartu su vaikais

Ilgais rudens ir žiemos vakarais kartais pristinga minčių, ką būtų galima nuveikti su visa šeima. Švenčių laukimas bus dar malonesnis, jei kartu su savo šeimos nariais paruošite kalėdinių dekoracijų: internetinėje erdvėje rasite tikrai nemažai šaunių idėjų, kaip būtų galima paruošti tam tikrus namų papuošimus, taigi, netrukus galėsite imtis darbo. Kalėdinės dekoracijos jums gali visiškai nieko nekainuoti: jų gamybai galite pasirinkti kartonines pakuotes, nuo popierinių rankšluosčių likusius ritinėlius, senus drabužius, ir t.t. Paruoštos dekoracijos neretai gali būti naudojamos ne vienus metus, taigi, tikrai verta šiek tiek pasistengti.

Mažiau visada yra geriau

Pasvarstykite, kokie galėtų būti pagrindiniai šventės akcentai. Pavyzdžiui, galbūt papuošite langus šventinėmis girliandomis, galbūt durų puošimui rinksitės kalėdinį vainiką, ir t.t. Jei persistengsite, namai nebus tokie jaukūs kaip norėtųsi, todėl geriausia rinktis vieną ar kelis akcentus, kurie užtikrins šventišką atmosferą. Skirtingoms namų erdvėms galite rinktis vis kitokias dekoracijas: pavyzdžiui, svetainėje galite pastatyti kalėdinę eglutę, virtuvės langą papuošti šviečiančia girlianda, o ant lauko durų pakabinti vainiką. Vaikai dažniausiai nori, kad kalėdinių akcentų būtų kiek įmanoma daugiau, todėl jų kambaryje galite pakabinti kalėdinę kojinę ar advento kalendorių, pastatyti nedidelę kalėdinę eglutę, ir t.t.

Kaip šiemet papuošite eglutę?

Idėjų, kaip puošti eglutę, rasite iš tiesų nemažai, todėl jums tereikės nuspręsti, kokios galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis. Galite rinktis įprastus kalėdinius žaisliukus, arba išbandyti kažką naujo: pavyzdžiui, galite papuošti eglutę į spalvingus popierėlius įvyniotais saldainiais, vaikų pagamintomis dekoracijomis, ir t.t. Jei jums pabodo kasmet eglutę puošti tokiomis pat dekoracijomis, galite pasidairyti idėjų internetinėje erdvėje: čia tikrai visada galima rasti gana netikėtų sprendimų, kurie jums padės sukurti dar šventiškesnę nuotaiką.

Svarbiausia – pakili nuotaika

Neleiskite, kad pasiruošimas šventėms ir vėl taptų pernelyg varginančia užduotimi. Atminkite, kad tikrai nieko baisaus nenutiks, jei neparuošite vieno ar kito patiekalo, jei šiemet nenupirksite naujų dekoracijų, ir t.t. Pasiruošimas šventėms turėtų kelti tik teigiamas emocijas, todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės šiuo nuostabiu periodu. Jums tikrai neteks patirti didelio streso, jei Kalėdoms imsite ruoštis dar iš anksto: pavyzdžiui, pirmiausia galite pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis, o jau tada galėsite pereiti prie šventinės atmosferos kūrimo. Atminkite: jei būsite paniurę, net ir pačios įspūdingiausios dekoracijos nepadės pajusti tikros kalėdinės dvasios!

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po Lietuvą šią vasarą keliaujantis DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas kaskart į draugiją pasikviečia žinomą šalies moterį. 


Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.Poilsio namus „9 bangos“ Palangoje, šalia Tiškevičiaus rūmų parko, už 4,27 mln. eurų įsigijo nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Velocia“, rodo Registrų centro duomenys.


Kaip papuošti namus Kalėdoms?

"Palangos tilto" informacija, 2021 10 25 | Rubrika: Miestas

Pasiruošimas gražiausioms žiemos šventėms kartais pareikalauja ne tik nemažai laiko, bet taip pat ir gana didelių investicijų, tačiau viskas vyks gerokai greičiau ir paprasčiau, jei to nepasiliksite paskutinei dienai. Tikrai nereikia persistengti puošiant namus – kartais prireikia vos kelių akcentų, kurie padeda sukurti šventišką atmosferą. Žemiau rasite keletą naudingų patarimų, kurie...


Aktorius Gintaras Mikalauskas su žmona Jūrate per karantiną priėmė ilgai lauktą sprendimą. Šeima metė Vilnių ir persikėlė gyvent į Palangą, kurioje gyvendavo tik vasaromis, rašo lrytas.lt


Palaikyti nuolatinę švarą namuose gali būti sunku, ypač, jei turite vaikų, kurie, atrodo, kartais sukuria netvarką greičiau nei jūs spėjate ją sutvarkyti. Jei ir jūs su tuo susiduriate arba jei jums sunku laikytis kasdienio namų ruošos darbų tvarkaraščio, galbūt praverstų į savo kasdienybę įtraukti keletą paprastų dalykų, kurie palengvintų kasdienybę namuose bei padėtų...


Šalyje kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.


Kasmet prieš šv. Kalėdas Lietuvos miškininkai visiems gyventojams įteikia gražią dovaną – išdalina kelis tūkstančius eglių šakų. Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ šiemet organizuota dešimtą kartą. Jos kasmet su nekantrumu laukia ir palangiškiai. Kalėdas į namus parsineša daug žmonių. Kalbinti...


Šventosios pagrindinėje mokykloje jau keliolika metų laikomasi tradicijos prasmingu renginiu pagerbti Advento – Kalėdų laukimo–laikotarpį, „papuošiant širdį“ gerais lietuvių poetų eilėraščiais. Jų mokiniai pradeda ieškoti lapkričio mėnesį, dėl pasirinkimo pasikonsultuodami su bibliotekininke ar lietuvių kalbos mokytoja....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius