Kaip suprojektuoti spintą namuose?

Palangos tiltas, 2022-11-22
Peržiūrėta
1047
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip suprojektuoti spintą namuose?

Drabužių laikymas neatsiejama namo dalis, daugeliui svarbu kaip yra laikomi drabužiai. Nesvarbu, ar tai tiesiog spinta kambaryje ar tai drabužinė, ji turi būti pritaikoma, patvari ir patogi naudoti. Čia yra keletas idėjų, galinčių pagerinti bet kurios spintos funkciją, nepaisant jos dydžio ar kokių daiktų, kuriuos joje laikote.

Idėjos tobulinti bet kurią spintą

Naudokite vertikalųjį matmenį - abiem kryptimis. Pasinaudokite visomis prieinamomis erdvėmis iki lubų ir žemyn iki grindų. Mažiau prieinamos vietos gerai tinka ne sezono metu.

Pagalvokite apie apšvietimą. Jei norite matyti spintelės vidų, jūs turite mokėti pamatyti, kas yra jo viduje. Natūrali, švelni šviesa yra pliusas, tačiau pagalvokite apie saulės šviesą, kuri nuolat šviesdama pro langus gali išblukinti drabužius. Kai saulės šviesos nėra, jums tuomet reikia geros dirbtinės šviesos. Svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti apie dirbtinę šviesą, yra tai, kad ji turi būti tarp jūsų ir spintelės turinio. Jei šviesa bus už jūsų, jūs užmesite šešėlį ant spintos turinio. Vienas dėmesys, apie kurį galbūt negalvojate, yra šiluma. Kaitrinės lemputės gali sukelti gaisro pavojų, uždaroje mažos spintelės ribose.

Matomumo dizainas. Galimybė iš tikrųjų pamatyti visas jūsų kojines, kaklaraiščius ir apatinius  suteikia realų pasirinkimą. Pasinaudokite daugybe turimų aksesuarų, tokių kaip permatomos dėžės, akrilo arba stiklo priekiniai stalčiai, stalčiai su diržų bei kaklaraiščio lentynomis, kad daiktai būtų tvarkomi. Lentelės turėtų būti reguliuojamos ir judančios iš vienos vietos į kitą, kad būtų maksimalus universalumas.

Atkreipkite dėmesį į grindis. Drabužinėje grindys yra svarbios, nes kiekvieną dieną stovėsite ant jų plikomis kojomis. Dėl šilumos po kojomis kilimas yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tačiau kilimus drabužinėse gali būti sunku siurbti. Norėdami gauti maksimalų valymą, rinkitės parketą ar laminatą.

Saugokitės pelėsio ir kitų nejudančių oro selekcininkų. Spintelėms reikia šiek tiek oro srauto ir sausumo, arba jos tampa pelėsio ir vabzdžių veisimosi vieta. Mažas drėgmės surinkėjas yra dar vienas būdas neleisti daiktams pasidaryti netinkamiems, ypač jei spinta yra drėgname rūsyje.

Saugokitės kedro. Kedro spintelės mėgsta kandžius, tačiau kedro kvapas gali prasiskverbti gretimose erdvėse. Bet kokios spintos internetu prieinamos kiekvienam.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga) 2022 m. gruodžio 9 d., penktadienį, 15 val. atidaroma vizualaus meno kūrėjos Lauros Guokės paroda Pasirinkimas II .


Drabužių laikymas neatsiejama namo dalis, daugeliui svarbu kaip yra laikomi drabužiai. Nesvarbu, ar tai tiesiog spinta kambaryje ar tai drabužinė, ji turi būti pritaikoma, patvari ir patogi naudoti.


Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose, tai sveikatos priežiūros paslaugos, kurias slaugytojų, slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų komanda teikia pacientų namuose.


Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių namuose esančių elementų. Jeigu galvojate, kad ryškios spalvos lemputė gali sutvarkyti situaciją su niūrumu namuose - labai klystate. Viskas priklauso nuo jūsų namų erdvei pasirinktų lempų formų bei vietų, kuriuose jos yra.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Kol dėl Palangos Kurhauzo atstatymo miesto meras Šarūnas Vaitkus nuo išrinkimo meru 2011-aisiais metais kovėsi politikos scenoje ir jos užkulisiuose, Vytautas Korsakas, Palangos miesto savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas, teisininkas pagal išsilavinimą, vaikščiojo į teismus – atstovavo Savivaldybę teismuose prieš Kurhauzo...


Atsitraukiant šaltiems orams ir pamažu atkeliaujantpavasariui, palangiškiaiskuba įvertinti žiemospaliktuspadariniussodybose ir vasarnamiuose. Tačiau rūpinantis užmiesčio turtu, reikėtų nepamiršti skirti dėmesio ir butui ar gyvenamajam namui. Kokių darbų svarbu nepraleisti namuose ir sodyboje? Patarimais dalijasi Vida Norkūnienė, „Compensa Vienna Insurance...


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Netekčių ir mažų džiaugsmų namuose

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 04 | Rubrika: Miestas

Sunkiausia – pasijausti esant kažkam našta, tarsi savi namai jau būtų ne savi, o kūnas sustingęs laike. Tik jausmai išlieka gilūs ir kur kas jautresni, ašaros pasirodo akyse daug dažniau nei norėtųsi jas rodyti, nes nuolat atmintin grįžta patys skaudžiausi prisiminimai, kuriuos nuslopinti stengiamasi trumpomis atsipalaidavimo akimirkomis. Daug tokių potyrių kupinų žmonių gyvena Globos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius