Kalėdų Senelio šventinė rezidencija Palangos baseine atidaryta (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-12-07
Peržiūrėta
1469
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdų Senelio šventinė rezidencija Palangos baseine atidaryta (FOTO GALERIJA)

Palangos baseine Kalėdų Senelis atidarė savo šventinę rezidenciją. Nuo pat pirmojo žingsnio Palangos baseine Jus pasitiks Kalėdinė nuotaika, šviesomis tviskančios eglutės ir plačios darbuotojų šypsenos.

Kviečiame net tris gruodžio mėnesio sekmadienius visus vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius į laikinus Kalėdų Senelio namus. Atsinešk savo kalėdinių norų laišką ir jį galėsi įteikti pačiam tikriausiam Kalėdų Seneliui, o gal nori pašnibždėti savo norus į jam ausį? Kalėdų Senelis įdėmiai išklausys visų norus ir svajones.

Kalėdų Seneliui šventinis laikotarpis itin darbingas. Per šį laiką jis turi suspėti nuskristi nuo namo iki namo, priparkuoti savo roges ant stogo, susirasti rogėse dovaną, nusileisti kaminu žemyn, palikti dovaną, suvalgyti paliktus ant stalo sausainius bei grįžti kaminu prie rogių. 

Nustebtum, kad Kalėdų Senelis Kalėdų naktį turi tik 530 mikrosekundžių vienam vaikui! Todėl labai džiaugiamės, kad mus jis aplankys iš anksto ir pabus kiek ilgiau!

Susitikime gruodžio 12 ir 19 dienomis nuo 12.00 val. iki 13.30 val. Palangos baseino registratūroje.

Dėmesio, mieli tėveliai, susitikimas su Kalėdų Seneliu – nemokamas.

Tikimės, kad šventinė nuotaika aplankys kiekvienus namus, gražių artėjančių švenčių!

BĮ „Palangos investicijų valdymas“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangos baseine Kalėdų Senelis atidarė savo šventinę rezidenciją. Nuo pat pirmojo žingsnio Palangos baseine Jus pasitiks Kalėdinė nuotaika, šviesomis tviskančios eglutės ir plačios darbuotojų šypsenos.


Apsilankymas baseine ir pirtyse spalio 1 d. miesto senjorams nekainuos.


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Viskam būna pirmas kartas – seksui, kelionei lėktuvu ir apsilankyti naujajame Palangos baseine – taip pat. Kalbant paauglių žargonu, su pastaruoju aš „žiauriai“ vėluoju – juk baseinas atvėrė duris kovą. Bet gi visi žinome šventą tiesą: geriau vėliau nei niekada.


Ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, Palangos baseine įvyko neeilinis renginys – Palangos miesto baseinas kartu su Lietuvos plaukimo federacija ketvirtadienį kurorto moksleivius pakvietė į baseine vykusį renginį „Olimpinės paslaptys“. Čia mokinių laukė susitikimas su vienais iš geriausių Lietuvos plaukikų – Danu Rapšiu, Andriumi Šidlausku bei Deividu...Iš Berlyno į Lietuvą atvažiavęs Abramas Bruckus neteko žado: už Palangos centre jo senelių turėtą 17 arų sklypą jam miesto pakraštyje esančiuose laukuose buvo pasiūlytas 5,5 aro žemės lopinėlis.  „Toks įspūdis, kad už atimtą „Mercedes-Benz“ automobilį nori atlyginti brukdami dviratį“, – Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) siūloma...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius