Kalėdų senio ir Snieguolės viešnagė pradžiugino 126 šeimas

"Palangos tilto" informacija, 2012-12-27
Peržiūrėta
1217
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdų senio ir Snieguolės viešnagė pradžiugino 126 šeimas

Gruodžio 20-ąją šventinei popietei „Snieguolės ir Kalėdų senio viešnagė“ į kavinę „Luiza“ susirinko vaikučiai iš mažas pajamas gaunančių palangiškių šeimų.
Penkiasdešimt šeši mažieji palangiškiai kartu su Kalėdų seneliu ir Snieguole šoko, dainavo, dalyvavo smagiose atrakcijose, ir, žinoma, gavo dovanėlių.
„Įgyvendindama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų socializacijos programą Vaiko teisių apsaugos tarnyba kasmet organizuoja kalėdinius renginius mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams, – sakė tarnybos vedėja Emilija Lapėnienė. – Šiais metais renginio organizavimui iš savivaldybės biudžeto skirta 1540 Lt“.
Iš minėtųjų pinigėlių buvo numatyta įgyti ir įteikti dovanėlių šimtui vaikų.
Kaip sakė vedėja, tarnybai – o ypač vaikams – šiemet išties pasisekė, nes viešojo pirkimo būdu pavyko išsirinkti ne tik itin smagią, aktyviai vaikus į šventę įjungusią klaipėdiečių švenčių organizatorių komandą, bet ir įgyti šventinius saldainių bei sausainių rinkinius, kurie pradžiugins net 126 toli gražu ne pačias turtingiausias vaikus auginančias kurorto šeimas.
„Visų vaikų vardu noriu padėkoti ne tik lėšų skyrusiai Savivaldybės administracijai bei renginio vedėjams, bet ir „Luizos“ šeimininkei Irenai Staponienei, kuri nebe pirmi metai be jokio atlygio priima mus ir padeda sukurti vaikams šventę“, – dėkojo E. Lapėnienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį (birželio 11 d.) Elijos paplūdimyje Šventojoje rinkosi šeimos kartu statyti vieną didelę smėlio pilį.


Praėjęs savaitgalis Lietuvai buvo ypatingas – tomis dienomis lietuviai sulaukė paties Popiežiaus Pranciškaus palaiminimo. Pasimelsti kartu su Popiežiumi plūdo minios žmonių, tarp jų buvo ir palangiškių, kurie turėjo galimybę taip pat gauti Šventojo Tėvo palaiminimą.Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai, siekdami prieš gražiausias metų šventes pradžiuginti mažas pajamas gaunančių šeimų vaikus, suorganizavo kalėdinį


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Informuojame, kad labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ Palangoje pradeda įgyvendinti veiklas, numatytas Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo veiklos apraše.


Kalėdų senio ir Snieguolės viešnagė pradžiugino 126 šeimas

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 27 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 20-ąją šventinei popietei „Snieguolės ir Kalėdų senio viešnagė“ į kavinę „Luiza“ susirinko vaikučiai iš mažas pajamas gaunančių palangiškių šeimų.


Baigiantis mokslo metams mokiniai ir jų tėveliai ima žvalgytis, kaip smagiau praleisti vasaros laiką. Visi su malonumu juo džiaugtųsi rengiamose stovyklose, vietoj to, jog vaikai šlaistytųsi gatvėse be veiklos. Šiemet dvigubai daugiau vaikų iš mažas pajamas gaunančių šeimų stovyklaus konkursą nugalėjusioje „Raganės“ stovykloje. „Palangos miesto...


„Mėguvos“ viešnagė Belgijoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 09 | Rubrika: Miestas

Palangos etnoklubas „Mėguva“ balandžio 1-ąją vyko į Belgiją, kur dalyvavo tarptautiniame velykiniame folkloro festivalyje. Penkias dienas viešėję ir puikių akimirkų patyrę palangiškiai iki šiol gyvena kelionės įspūdžiais. Nei minutės nepraleidę be veiklos jie dalyvavo įvairiuose paruoštuose vakarėliuose, žaidimuose, praturtėjo išmokę naujų šokių bei susidraugavę su kitais atvykusiais...


Kaliningrado valdžios viešnagė

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto savivaldybėje buvo priimta Kaliningrado miesto savivaldybės oficiali delegacija, vadovaujama Vladimiro Kuzino. Susitikime su kaimyninės šalies savivaldos institucijų atstovais dalyvavo ir Lietuvos respublikos  generalinis konsulas Vaclavas Stankevičius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius