Kalėdų stebuklo preliudija įsibėgėja

Palangos tiltas, 2015-12-21
Peržiūrėta
289
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Vidaus reikalų ministerijos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ valgyklos salė, taip kaip įprasta, buvo pilnutėlė. Čia vakarienės metu visi reabilitacijos kursą atliekantys poilsiaujantieji klausėsi palangiškių saviveiklininkų koncerto. Nepaisant lietingo oro saviveiklininkai susirinko bemaž visu pusvalandžiu anksčiau, metodiškai pralavino balsus ir nuotaikingai sugužėjo į salę. Palangiškiai gerbia savo svečius ir meninius gebėjimus dažnai skiria jiems, o Kurhauzo salėje darniai ir reguliariai skambančias vokalines repeticijas juk privalu realizuoti ir pademonstruoti ne vien palangiškiams.
Palangos kultūros centro moterų ansamblis „Guboja“ kartu su miesto šaulių vyrų choru, vadovaujamų jauno ir energingo maestro Rimanto Juozapavičiaus, koncertą pradėjo tradicine kalėdine giesme „Tyli naktis, šventa naktis“. Beveik valandos koncerto metu skambėjo populiarūs lietuvių kompozitorių kūriniai, kuriuos žiūrovai sutiko labai šiltai, karštai plojo, siuntė geranoriškus komentarus. Su vokaliniais kolektyvais bei jų repertuaru žiūrovus supažindino ir betarpiškai su jais bendravo žavi „Gubojos“ ansamblio narė Valdonė Juozapavičienė. Po koncerto dar kai kurie žiūrovai atėjo pasidalinti įspūdžiais, papasakojo kaip jie savo gyvenamojoje vietoje lanko meno saviveiklos užsiėmimus, kokių rezultatų pasiekė šioje srityje, palinkėjo palangiškiams linksmų šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

Donatas ŽUOLYS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


„Aurum 1006 km lenktynių“ kvalifikacija penktadienį, liepos 19 dieną, buvo puiki preliudija į pagrindines šeštadienio lenktynes. Jau kvalifikaciniame etape intriga pasiekė aukščiausią lygį: lyderiai keitėsi kone kas porą minučių.Palangoje įsibėgėja tradicinis festivalis „Ave Maria“, jau antrą vasarą iš eilės pasipuošiantis dedikacija „Pasaulio balsai“.


Praėjusį penktadienį Vidaus reikalų ministerijos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ valgyklos salė, taip kaip įprasta, buvo pilnutėlė. Čia vakarienės metu visi reabilitacijos kursą atliekantys poilsiaujantieji klausėsi palangiškių saviveiklininkų koncerto. Nepaisant lietingo oro saviveiklininkai susirinko bemaž visu pusvalandžiu anksčiau, metodiškai...


Daugiabučių namų renovacijos procesas Lietuvoje vis sparčiau įsibėgėja – jau 756 namai pritarė renovacijos projektų įgyvendinimui, 146 daugiabučiuose pradėti atnaujinimo darbai, rangos pirkimai vyksta dėl 100 pastatų atnaujinimo. Šiaulių bankas iš viso pritarė 346 pastatų renovacijos projektams, kurių įgyvendinimo suma siekia 64 mln. eurų.  


Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa

Palangos l/d ,,Sigutė” auklėtoja metodininkė Alma Valaitienė, 2011 01 12 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelio - darželio ,,Sigutė“ ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai, belaukdami Kalėdinio stebuklo įrodė, kad ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa. Jie stengėsi būti geresniais: mažiau pykosi, buvo nuoširdūs, gražiai bendravo, daugiau dirbo, puošė grupę savo pagamintais darbeliais, mokėsi eilėraštukų, dainelių ir žaidimų.


Atvirai pasakius, kai paskelbėme Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“, net nesitikėjome, kad ji susilauks tokio didelio jūsų, mielieji, dėmesio. Dabar galime drąsiai teigti: jūsų dėka Kalėdų mažo stebuklo sulaukė beveik pusšimtis Palangos vaikų.


Per Naujųjų metų šventę Palanga visuomet trumpam pabunda iš žiemos miego - kurorte sulaukiama labai daug svečių, norinčiųjų šventę sutikti prie jūros. Palangiškiai vėl trumpam pasijaučia lyg vasarą, o viešbučiai, svečių namai ar vilos trina rankomis“ skaičiuodami uždarbį. Viešbučiai džiūgauja: lėtai prasidėjusi viešbučių rezervacija įsibėgėja, o kai kuriuose viešbučiuose laisvų kambarių...


Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 09 | Rubrika: Kultūra

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius