Sveikina Palangos „Pušynas“: mes sulaukėme tikro Kalėdų stebuklo, AČIŪ!

Palangos tiltas, 2021-12-25
Peržiūrėta
2440
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sveikina Palangos „Pušynas“: mes sulaukėme tikro Kalėdų stebuklo, AČIŪ!

Mielieji Palangos, Šventosios žmonės ir visi, kas myli mūsų kurortą!

Sakoma, kad Kalėdos – tai stebuklų metas. Mes, Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ darbuotojai, iš tikrųjų patyrėme patį didžiausią ir nuoširdžiausią stebuklą, apie kurį net negalėjome pasvajoti.

Kaip žinia, neperseniausiai visą Lietuvą ir mus pasiekė visiškai netikėta ir mums labai skausminga žinia – „Pušynas“ likviduojamas.

Ateinančių metų balandį mūsų reabilitacijos centras turėtų švęsti garbingą pusės amžiaus veiklos jubiliejų, tačiau vietoj džiugių nuotaikų pastarosiomis savaitėmis išgyvenome nežinią, slogią neviltį ir liūdesį. Tai suprantama, kiekvienam iš mūsų didelės „Pušyno“ šeimos narių reabilitacijos centras tapo antraisiais namais, kuriuose su džiaugsmu ir šiluma pasitinkame kiekvieną svečią, kuriuose paliekame dalelę savo širdies.

Tikras stebuklas tai, kokį susirūpinimą, susitelkimą ir atjautą parodė palangiškiai, gindami mūsų teisę išlikti ir toliau teikti visos Lietuvos žmonėms taip reikalingas sveikatinimo paslaugas.

Didelis stebuklas tai, kad nelikote abejingi mūsų ateičiai, mūsų darbuotojams ir jų šeimoms bei nepalikote mus vienų su mūsų negandomis ir rūpesčiais.

O pats didžiausias stebuklas – Jūsų nuoširdumas ir žodžiais nenusakoma didžiulė meilė savo miestui ir čia gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms.

Kūčių išvakarėse mes uždegėme ne atsisveikinimo žvakutes, kaip tai darėme visai neseniai, o mažas švieseles savo širdyse – visų Jūsų ir Lietuvos žmonių pastangos padėti mums davė rezultatų ir mes labai atsargiai, bet su didžiule viltimi bandome kalbėti apie gražią, ilgą ir darbingą mūsų „Pušyno“ ateitį.

Mes nuoširdžiai dėkojame Palangos vadovui Šarūnui Vaitkui, visai Palangos savivaldybės tarybai, Savivaldybės administracijai, Seimo nariui Mindaugui Skritulskui, bendruomenei „Palangos santarvė“ ir kiekvienam iš Jūsų, kas palaikė, neliko abejingi ir savo dalyvavimu, veiksmais, žodžiais ar parašais išsakėte savo poziciją, jog „Pušynas“ turi išlikti.

Mes tariame patį didžiausią „Ačiū“, ir jame telpa viso mūsų beveik šimto žmonių kolektyvo nuoširdi padėka ir mūsų visų šiluma.

Nuoširdžiai linkime visiems Palangos žmonėms ir visiems tiems, kas myli Palangą ir nėra jai abejingi, ramių, šiltų, jaukių, meilės kupinų Kūčių ir didelio bei šviesaus Kalėdų stebuklo!

Linkime viltingai pasitikti Naujuosius metus ir juose sulaukti Jums pačių geriausių žinių, mylimų žmonių ir draugų dėmesio bei palaikymo, bendrystės džiaugsmo!

Gražių švenčių, sėkmingų, dosnių bei sveikų ateinančių metų!

AČIŪ!!!

Viso Palangos poilsio ir reabilitacijos centro “Pušynas“ vardu –

Julius Tomas Žulkus, direktorius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apygardos teismas pirmąja instancija išnagrinėtoje didelės apimties baudžiamojoje byloje (52 tomai), kurioje kaltinimai dėl didelės vertės UAB „Nidos pušynas“ turto iššvaistymo pareikšti 8 asmenims, priėmė išteisinamąjį nuosprendį.


Sakoma, kad Kalėdos – tai stebuklų metas. Mes, Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ darbuotojai, iš tikrųjų patyrėme patį didžiausią ir nuoširdžiausią stebuklą, apie kurį net negalėjome pasvajoti.


Visi Palangos medikai jau yra paskiepyti nuo koronaviruso, dauguma praėjusią savaitę – ir antrąkart. Kaip sakė „Palangos tiltui“ Jūratė Mikutienė, Palangos asmens sveikatos priežiūros (PASPC) centro, žinomo miesto poliklinikos vardu, direktorė, dauguma medikų buvo paskiepyti „Pfizer“ vakcina, dalis – „Moderna“, o „Astra Zeneca“...


Trečiadienį, lapkričio 11 d., darbą baigianti darbą Sauliaus Skvernelio Vyriausybė priėmė Palangai svarbų sprendimą: prie jūros esančią „Auską“ kartu su ją supančia 21 hektaro pušyno teritorija perdavė Palangos miesto savivaldybei. Džiaugdamasis Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus paskelbė tokį įrašą savo Facebook paskyroje.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu policijos pareigūnus sveikina profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga.  


Visus, kurie socialiniame tinkle „Facebook“ išreiškė norą patekti į įslaptintą karinę bazę „Area 51“ Nevadoje (JAV) tam, kad pamatytų ateivius, kviečiame negaišti laiko eilėse ir važiuoti į Palangą pamatyti čia prieš dvidešimtį pasirodžiusio tikro ufonauto – žinomo lietuvių išeivijos dailininko Antano Mončio...Būsimos Vyriausybės užmojus palangiškiai ir sveikina, ir dėl jų nerimauja

Rasa GEDVILAITĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2016 11 21 | Rubrika: Miestas

Ko tikėtis iš naujos Vyriausybės, kurioje pirmu smuiku „grieš“ niekam nežinomi „valstiečiai“? Mokesčių reformos? Švietimo reformos? Kokios jos bus? Nors dar kabinetas nesuformuotas ir nepaskelbta Vyriausybės programa, ne vieną jau erzina – ar džiugina – į viešą erdvę prasprūdusios būsimos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS)...


Praėjusį penktadienį Vidaus reikalų ministerijos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ valgyklos salė, taip kaip įprasta, buvo pilnutėlė. Čia vakarienės metu visi reabilitacijos kursą atliekantys poilsiaujantieji klausėsi palangiškių saviveiklininkų koncerto. Nepaisant lietingo oro saviveiklininkai susirinko bemaž visu pusvalandžiu anksčiau, metodiškai...


Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 08 | Rubrika: Kultūra

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius