Karate kyokushin mokykla „SHODAN“ – komandinio turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009-03-24
Peržiūrėta
1461
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Birštone vyko pajėgiausių Lietuvos karate kyokushin mokyklų komandinis turnyras. Varžybos buvo įdomios tuo, kad kovota ne asmeninėje įskaitoje, o komandinėje – kovojo po vieną kovą 30 kiekvienos komandos kovotojų.

  Varžybose dalyvavo 250 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Jurbarko, Birštono. Po 8 valandas trukusių įnirtingų kovų, varžybų nugalėtojais paskelbti karate kyokushin mokyklos „Shodan“ pirmos komandos kovotojai.

Šiose varžybose sėkmingai startavo mokiniai, sportuojantys Palangoje. Nors tai buvo pirmos šių sportininkų kovos, tačiau, nugalėję startinį jaudulį, palangiškiai garbingai kovojo ir demonstravo tikrą ryžtą laimėti bei kovinę dvasią. Abejas savo kovas laimėjo Deivydas Kuznecovas, po pergalę bei pralaimėjimą pasidalino Denis Čiruchin ir Eimantas Rusys, garbingai kovojo ir Ronaldas Rusys.

Šios varžybos buvo puikus pasitikrinimas prieš artėjančias vienas svarbiausių sezono varžybų – Lietuvos vaikų čempionatą. Varžybose buvo daug atkaklių bei gražių kovų, kuriose jaunieji shodan kovotojai pademonstravo tikrą kovinę dvasią, nepabūgdami ir įveikdami kartais net 15-20 kg sunkesnius kovotojus.

Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ mokytojų bei asistentų kolektyvas: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, Aivaras Baltmiškis, Viktoras Usovas, Arnoldas Stanius, džiaugiasi, kad vėl buvo įrodyta, jog „Shodan“ mokykla yra šiuo metu pajėgiausia Lietuvoje. Esant didžiulei konkurencijai belieka palinkėt, kad tokie rezultatai išliktų kuo ilgiau. Jau artimiausiu metu shodaniečiai ruošiasi išvykai į Vilniaus taurės varžybas, kuriose savo jėgas išbandys bei pirmą kartą varžybose startuos nauja karta augančių perspektyvių kovotojų, tarp kurių yra nemažas būrys ir Palangoje sportuojančių mokinių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų!


Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin finalinės taurės varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kyokušin mokyklas. Šiemet Lietuvos moksleivių kyokušin karatė taurės varžybų finale dėl...


Praėjusį savaitgalyje Birštone vyko vienų pajėgiausių Lietuvos karate kyokushin komandų komandinis turnyras. Varžybos buvo įdomios tuom, kad buvo kovojama ne asmeninėje įskaitoje, o komandinėje – kovojo po vieną kovą kiekvienos komandos kovotojai. Varžybose dalyvavo 250 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Birštono bei Klaipėdos. Po net 5valandas trukusių įnirtingų...


Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...


Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...


„Shodan“ karate mokykla – 5 metus nenugalima

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Sportas

Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko pagrindinis šiais metais Lietuvos moksleivių karatė kiokušin renginys – Lietuvos moksleivių karate kyokushin varžybų taurės finalas „Siemens“ arenos taurei laimėti.


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Karate kyokushin mokykla „SHODAN“ – komandinio turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 24 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Birštone vyko pajėgiausių Lietuvos karate kyokushin mokyklų komandinis turnyras. Varžybos buvo įdomios tuo, kad kovota ne asmeninėje įskaitoje, o komandinėje – kovojo po vieną kovą 30 kiekvienos komandos kovotojų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas