Kas yra „Xiaomi“ ir kokius įrenginius ji parduoda

Palangos tiltas, 2021-07-18
Peržiūrėta
2169
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kas yra „Xiaomi“ ir kokius įrenginius ji parduoda

,,Xiaomi“ bendrovė žinoma daugeliui technologijų gerbėjų, viena iš daugelio Kinijos kompanijų, norinčių mesti iššūkį tokiems įsitvirtinusiems prekės ženklams kaip ,,Samsung“.    

 Bendrovė susikūrė savo reputaciją ir pritraukė gerbėjų reguliariai atnaujindama ir taikydama bendruomeninį požiūrį, o programinė įranga buvo svarbiausia. Dabar ,,Xiaomi“ siūlo visą išmaniųjų telefonų asortimentą, kuris yra gerai žinomas. Taip pat ji turi platesnę įrenginių ekosistemą. Daugelį „Xiaomi“ prekės ženklo įrenginių gamina trečiosios šalys, tačiau „Xiaomi“ investuoja ir palaiko šias trečiųjų šalių įmones, kad šie produktai būtų pateikti į rinką.

Vienas iš ,,Xiaomi“ pagrindinių principų yra tai, kad geros technologijos neturėtų kainuoti daug pinigų, o įmonė įsipareigoja neuždirbti daugiau nei 5 procentų pelno. Tai dažnai reiškia tikrai konkurencingas kainas.

,,Xiaomi“ telefonai

,,Xiaomi“ telefonų numeriai paprastai rodo metus, kuriais jie buvo išleisti, tačiau telefonų išleidimas nevienodas visuose regionuose. Indijoje ar žemyninėje Europoje dažnai yra vienas modelis, kurio nerasite JK. Taip pat yra skirtingi pavadinimai ir specifikacijos skirtinguose regionuose.

Štai kaip sutampa metai ir skaičiai, leidžiantys suprasti, kokie yra naujausi modeliai: 

,,Mi 11“ šeima - 2021 m.;„Mi 10“ šeima - 2020 m.;,,Mi 9“ šeima - 2019 m.;,,Mi 8“ šeima - 2018 m. 

Tose šeimose yra daugybė skirtingų modelių: ,,Mi 11 Lite”, ,,Mi 11”, ,,Mi 11 PRO”, ,,Mi 11 Ultra”. 

Kokius dar įrenginius siūlo ,,Xiaomi“?

,,Xiaomi“ siūlo viską, pradedant bagažu, baigiant treniruokliais, o ,,Mi Smart Band“ ir ,,Mi Watch“ yra itin populiarūs. Kaip minėjome, daugelis daiktų yra iš platesnės ekosistemos, o ne patys ,,Xiaomi“ gaminami, tačiau jie laikosi to paties principo, kad siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. 

,,Xiaomi“ dulkių siurbliai – robotai

Vieni populiariausių ,,Xiaomi“ produktų Lietuvoje – tai ,,Mi Robot“ dulkių siurblys. Jis yra labai protingas namų valymo įrenginys su 12 skirtingų jutiklių. Trys skirtingi procesoriai stebi jo judėjimą realiuoju laiku ir apskaičiuoja duomenis naudodami „Vienalaikio lokalizavimo ir atvaizdavimo“ (SLAM) algoritmą, kad atvaizduotų jūsų namo išdėstymą ir nustatytų geriausius valymo kelius. Taip jūs galite atsipalaiduoti ant sofos, įsijungti gerą filmą, o tuo tarpu robotas išsiurbia namus. Arba galite leisti robotui dirbti namuose tuomet, kada esate darbe, o grįžus, jūs randate švarius namus. Slenkstis, kilimas ar judėjimas tarp skirtingų patalpų nėra šių dulkių siurblių problema. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ligonių kasų specialistai dažnai sulaukia gyventojų klausimų dėl šeimos gydytojo skiriamų tyrimų, kurių atlikimo išlaidos kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis. 


Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje.


,,Xiaomi“ bendrovė žinoma daugeliui technologijų gerbėjų, viena iš daugelio Kinijos kompanijų, norinčių mesti iššūkį tokiems įsitvirtinusiems prekės ženklams kaip ,,Samsung“.  


Nesunku pastebėti, kad kiekvieno iš mūsų namai susideda iš tūkstančių detalių, tačiau kartais tereikia tik atnaujinti labai nedidelę jų dalį, kad susidarytų vaizdas, jog nuo šiol gyvensite visiškai naujuose namuose. Nieko keistai ir tai, kad didelei daliai žmonių kyla klausimų, kaip dažnai turėtų būti keičiamas vienas ar kitas elementas, o taip pat – kam...


Ilgėjantys vakarai ir vėstantis oras pramogas ir poilsį perkelia į namus. Pasitelkę tinkamus išmaniuosius įrenginius ir sprendimus ne tik paįvairinsite šias veiklas, bet ir sutaupysite. „Tele2“ pasirūpino naujais pasiūlymais, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Mūsų klientai vertina patogumą...


Ketvirtadienį, gruodžio 19 d., įvykusiame paskutiniame šiais metais miesto Savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo 17 Tarybos narių. Dėl pateisinamų priežasčių posėdyje nedalyvavo Justas Žulkus, Svetlana Grigorian, Bronius Vaitkus ir Sondra Kulikauskienė.


Kartais vienam žmogui gyvenimas drėbteli visko labai daug. Kaip nutiko ir palangiškei Irenai Jankauskienei. Jai nepagailėta talentų, – ji sugeba siuvinėti įspūdingus paveikslus, mezga ir neria gražiausiais raštais, tačiau nepagailėta ir ligų, kurios, laimei, gabios moters nesužlugdė. „Negaliu nieko neveikti. Man būtina išnaudoti kiekvieną minutę“...


Aš, Danas Paluckas, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, noriu visuomenei pateikti glaustą savo darbo Taryboje ir jos Kontrolės komitete ataskaitą ir atkreipti dėmesį į pagrindinius mano, kaip Tarybos Kontrolės komiteto pirmininko, veiklos momentus.


Valdžia parduoda tai, ko nėra

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Kovo pabaigoje Palangos valdžia leido parduoti per 2 arus valstybinės laisvos žemės ne aukciono tvarka Jūratės g. 24 esančio privataus žemės sklypo savininkams. Minėti arai yra įsiterpę tarp Jūratės g. 26 ir 28 numeriais pažymėtų daugiabučių namų. Toks savivaldybės Tarybos sprendimas priimtas vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymo nuostata bei Vyriausybės nutarimu „Dėl naujų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius