Ketvirtadienį „Circle K“ trims valandoms mažino degalų kainą

Palangos tiltas, 2022-12-16
Peržiūrėta
1246
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienį „Circle K“ trims valandoms mažino degalų kainą

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažino degalų kainas. Jos metu visų rūšių degalų litras tinklo degalinėse Lietuvoje kainavo net 20 centų mažiau. Pasak tinklo atstovų, tai – kalėdinė dovana jų klientams.

„Circle K Lietuva“ įprastas degalų kainas sumažins 14-17 val., jos galios visoms be išimties degalų rūšims. Tinklas praneša, kad 17.05 val. kainos bus grąžintos į prieš akciją buvusį lygį – iki 14 val. Tai – didžiausia kada nors paskelbta nuolaida „Circle K Lietuva“ degalinėse, o jos tikslas – padėkoti klientams.

„Svyruojančios kainos šiemet tapo viena aktualiausių temų, kurios palietė ne tik įmones, bet ir visus Lietuvos gyventojus. Šia kampanija siekiame nors šiek tiek palengvinti pasiruošimą šventiniam periodui. Taip, tokios kainos neatitinka dabartinių rinkos realijų ir mums yra nuostolingos, tačiau neradome geresnio būdo padėkoti savo klientams ir palengvinti jiems finansinę švenčių naštą. Preliminariai skaičiuojant, sumažinta kaina pildant visą baką vidutiniškai klientai sutaupys apie 10 eurų. Tikimės, kad ši akcija paskatins ir kitus degalų atstovus nustebinti savo klientus, tad nuo to vairuotojams bus tik geriau“, – sako „Circle K Lietuva“ vadovas Skirmantas Mačiukas.

Didžiąją dabartinės degalų kainos dalį sudaro mokesčiai ir bazinė pirkimo kaina, o likę 5-7 proc. yra pardavėjo dalis, kuri turi padengti visas išlaidas, nuolaidas ir pelną.

S. Mačiukas teigia, kad akcijos valandomis vairuotojų srautai turėtų pasiskirstyti atitinkamai pagal gyventojų tankumą, eismo intensyvumą. Daugiau vairuotojų laukiama didžiuosiuose miestuose, patogiausiose tinklo degalinėse.

„Akcijos valandomis tikimės bent 3-4 kartus didesnio srauto nei įprastai. Degalinių degalų talpose yra pakankamai visų rūšių degalų atsargų.  Raginame savo pirkėjus susiplanuoti apsilankymą degalinėje iš anksto, nes tikėtinos automobilių spūstys“, – teigia S. Mačiukas.

Komentuodamas šią iniciatyvą, „Circle K“ Vidurio ir Rytų Europos bei Airijos padalinio operacijų viceprezidentas Niallas Andertonas patvirtino, kad ši akcija truks ribotą laiką. Degalinių tinklo atstovas tikisi, kad dėl jos klientams pavyks šiek tiek sutaupyti įtemptu ir įvairių išlaidų reikalaujančiu šventiniu laikotarpiu.

„Nors visame pasaulyje Kalėdos garsėja kaip nuostabiausias metų laikas, žinome, kad šventinis laikotarpis daugeliui gali būti sudėtingas dėl visų „papildomų dalykų“, kuriuos reikia įsigyti. Tikimės, kad šiandienos degalų kainos pasiūlymas padės mūsų klientams per šias Kalėdas nuvažiuoti šiek tiek toliau už mažesnę kainą“, – tvirtina jis.

Akcijos laikotarpiu tinklo degalinėse bus padidintas darbuotojų skaičius, kad klientai būtų aptarnauti kuo sklandžiau. Numatoma, kad pasibaigus akcijai tinkle degalų kainos bus grąžintos į įprastą lygį.

„Akcijos metu galios ir lojalumo programos EXTRA nuolaidos, taip pat – verslo klientams taikomos nuolaidos, tad tai neįprasta ir labai klientui naudinga akcijos mechanika. Po akcijos kainos bus grąžintos į buvusį lygmenį ir jas toliau lems visi įprasti faktoriai, į kuriuos reaguojame ir vertiname nuolatos“, – sako S. Mačiukas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažino degalų kainas.


Lietuvos oro uostų skelbtą tarptautinį aviacinių degalų tiekimo infrastruktūros (kuro bazių) valdymo konkursą Vilniaus ir Palangos oro uostuose laimėjo kompanija „Baltjet“.


Palangoje ketvirtadienį, rugsėjo 23 d. – 9 COVID-19 atvejai, 132 palangiškiai dar serga šia liga. Per praėjusią parą (rugsėjo 22 d.) Lietuvoje patvirtinti 1486 nauji koronaviruso atvejai, nuo COVID-19 ligos mirė 15 žmonių, 13 iš jų buvo nepasiskiepiję, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas.


Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.


Pajūrio kurorto viešbučiai pirmoje vasaros pusėje sulaukė apie 20 procentų mažiau pajamų nei praėjusiais metais, rašo "Vakarų Ekspresas" žurnalistas Mindaugas Drąsutis. Ir nors savaitgaliais svečių netrūksta, darbo dienomis pastebimas ilgą laiką neregėtas kambarių užimtumo kritimas.


Pasaulio krepšinio čempionatą Kinijoje baigę Lietuvos krepšininkai į  Vilnių  keliaujau skirtingais maršrutais, nedidelėmis grupėmis, o kai kurie žaidėjai apskritai skris ne į Vilnių. Pavyzdžiui, iš Palangos, Šventosios, kilęs Renaldas Seibutis rinktinės administracijos paprašė bilieto į Palangą, esančią arčiausiai jo namų. Tokį bilietą...


Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė nutartį dėl Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Svajūno Bradūno, kuriam įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi siekiant asmeninės naudos perkvalifikuoti į įtarimus dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšio paėmimo. Valdininkas trims mėnesiams nušalinamas...


Važiuojant į Šventąją, nuo šiol degalų – ir dyzelino, ir dujų, ir įvairių rūšių benzino – bus galima įsigyti visą parą, adresu Miško takas 10b, įvažiuojant į Šventąją. Ir ne tik: UAB „Šventosios investicija“ steigėjai Rimvydas Grikšas ir Vytautas Kryževičius žada, kad degalinėje, kuriai jie vadovaus pagal sutartį su UAB...


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos aerouostas susilaukė gerų žinių iš Europos Sąjungos paramą skirstančių agentūrų – visiškai nusidėvėjusiai, dar sovietmečiu statytai aviacinių degalų bazei atnaujinti šią savaitę skirta 8 milijonai litų ES paramos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas