Kitą savaitę kurorto konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020-05-15
Peržiūrėta
1717
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio darbotvarkėje bus vienas vienintelis klausimas - dėl Seimo rinkimų," - sakė M. Skritulskas.

Jis neatskleidė, kas būsiąs kurorto konservatorių kandidatas, tačiau patikino, kad tai bus vietinis žmogus. "Prioritetas bus teikiamas palangiškiui. Jį per posėdį pristatysime visiems.Kol tai nėra oficialu, nenoriu komentuoti," - sakė M. Skritulskas.

Paklaustas, ar kandidatas yra miesto Tarybos narys, vienas Palangos konservatorių veteranų juokėsi: "Nesakysiu. Prašau kantrybės. Nedaug liko laukti." Pasiteiravus, kad galbūt kandidatu į Seimą tapsiąs jis pats, M. Skritulskas juokėsi: "Atmeskite mane kol kas."

Šią savaitę miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus paskelbė, kad jis nedalyvausiąs 2020 metų spalį įvyksiančiuose Seimo rinkimuose.

"Aš neatmetu galimybės ateityje dalyvauti rinkimuose į šalies parlamentą, bet dabar būtų tiesiog nesąžininga ir negarbinga nusisukti nuo Palangos, nuo savo miesto, kuriame gimiau ir kuriame kiekvienas kampelis yra mano mylimi namai.
Labai norėčiau, jog Palangai pavyktų atkurti Šventosios uostą, jog mes renovuotume Senąją gimnaziją, rekonstruotume polikliniką, pastatytume orkestro namus ir dengtą futbolo maniežą. Jau dabar širdis džiaugiasi matydama, kaip atgyja mūsų gražuolis Kurhauzas. Darbų bei minčių, kaip ir visada, yra daug.
Nuoširdžiai apkabinu Jus visus ir darsyk dėkoju už begalinį pasitikėjimą manimi! LIEKU NAMIE," - sakė Š. Vaitkus savo pareiškime.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Palangos konservatorių kandidato į Seimą Mėguvos vienmandatinėje apygardoje atomazga, regis, aiški - "Palangos tilto" žiniomis yra keliama Mindaugo Skritulsko, TS-LKD Palangos skyriaus veterano, kandidatūra. Tai "Palangos tiltui" patvirtino Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo narys Jurgis Razma.


„Palangos tilto“ žiniomis, savaitgalį kurorto konservatoriai prie arbatėlės gamtoje ieškos sprendimo iš aklavietės – kokį kandidatą į Seimo rinkimus pasiūlyti Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų – palangiškiai?


Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius.


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius