Gediminas Valinevičius – Palangos konservatorių kandidatas Seimo rinkimuose Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-20
Peržiūrėta
1847
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius, TS-LKD narys, buvęs miesto Tarybos narys, o dabar Savivaldybės įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius.
TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkui Šarūnui Vaitkui pasiūlius jo kandidatūrą, už G. Valinevičių vienbalsiai balsavo visi 14 skyriaus Tarybos narių. Susirinkime, vykusiame laikantis socialiai saugios distancijos, nedalyvavo Ilona Pociuvienė. Veronikos Skeberdytės kandidatūra nesulaukė palaikymo. Savo kandidatūrą ji iškėlė pati.
Praėjusią savaitę kurorto konservatorių pirmininkas Š. Vaitkus pranešė, kad jis nedalyvaus spalio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose.
„Ilgą laiką mūsų akys buvo nukrypę į Mindaugą Skritulską, labai patyrusį politiką, teisininką pagal profesiją. Tačiau nei man, nei kitiems skyriaus nariams nepavyko jo įkalbinti dalyvauti Seimo rinkimuose. Jo argumentai – šeima, trys sūnūs – yra labai svarūs, todėl mes gerbiame jo apsisprendimą,“ – sakė Š. Vaitkus.
Anot jo, G. Valinevičiaus kandidatūra – taip pat itin tinkama.
„Gediminas yra visiems gerai pažįstamas, turi nepriekaištingą reputaciją. Per trumpą laiką, kaip komunalinio ūkio direktorius, jis įrodė, kad buvusio vadovo Konstantino Skieraus aukštai iškeltą kartelę jis sėkmingai perėmė ir išlaikė tame pačiame lygyje. Neabejoju, kad Gediminas Valinevičius galėtų labai sėkmingai atstovauti ne tik Palangos, bet ir viso pajūrio interesus,“ – sakė Š. Vaitkus.
„Gediminas Valinevičius – šiuolaikiškas vadovas, mokantis bendrauti su bet kuriuo žmogumi,“ – pabrėžė Š. Vaitkus.
G. Valinevičiaus kandidatūrą parėmė ir TS-LKD Kretingos rajono skyrius.
G. Valinevičiaus pavardė yra ir TS-LKD rinkimų sąraše daugiamandatinėjė apygardoje.
TS-LKD Palangos skyrius kandidatą vienmandatinėje apygardoje turėjo pasiūlyti iki vasario mėnesio, tačiau užtrukums debatams dėl kandidato, TS-LKD vadovybė Palangai, kaip ir kuriems kitiems partijos skyriams, leido kandidatą iškelti ir pasiūlyti partijos prezidiumui iki gegužės 1 dienos. Tačiau planams sutrukdė karantinas – vietoje skyriaus susirinkimo (TS-LKD Palangos skyriuje yra arti pusantro šimto kandidatų – L. J.) kandidatą pasiūlė skyriaus Taryba.
G. Valinevičiaus kandidatūrą dabar turėtų patvirtinti TS-LKD prezidiumas.
Sulaukęs „Palangos tilto“ skambučio, G. Valinevičius sakė, kad jis sutiko dalyvauti Seimo rinkimuose, nes jam yra labai svarbu bendražygių ir visų bendrapartiečių pasitikėjimas.
„Esu labai dėkingas visiems už man parodytą pasitikėjimą,“ – sakė jis.
Jis atviravo, kad skyriaus pirmininkui Šarūnui Vaitkui nusprendus nedalyvauti Seimo rinkimuose, Š. Vaitkus su juo asmeniškai kalbėjosi dėl jo sutikimo teikti jo kandidatūrą partijos prezidimui.
„Neturėjau teisės atsisakyti,“ – sakė G. Valinevičius.

Jūsų komentaras:

Ala 2020-08-21 20:59 ([email protected] / IP: 162.158.154.246)
Mindaugas Skritulskas-patyres teisininkas ir politikas? Visai su sąžine susipykai, merė! Ką nori apgauti? Jis toks pat"patyręs" parazitas ir aferistas, kaip ir tu!

kaka 2020-05-21 11:25 (IP: 172.69.190.65)
rimtas vyras, idomiai kovos su Grigorian, kregzdutes pergales nereiskia, net Palangoje

Dušinės 2020-05-21 08:30 (IP: 172.69.190.15)
kviečia visus konservuotus ir korumpuotus politikus nusiprausti nuo korupcijos viruso ir pabėgioti po valstybei iš grobikų sugrąžintus valstybės miškus pagal teismų nutartis: 3k-3-307/2013, 2A-17-943/2015 ir tik tada balotiruotis į Seimą.

Palangiškis 2020-05-21 07:28 ([email protected] / IP: 172.69.190.9)
Buvęs aršus paksinis. Bet nieko nuostabaus, pas konservatorius dauguma panašių perbėgėlių iš kitų partijų susirinkę.

Taip pat skaitykite

Sekmadienį, spalio 25 d., visoje šalyje, ir Palangoje, vyko rinkimų į Seimą antrasis turas. Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, varžėsi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Mindaugas Skritulskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Romandas Žiubrys. Dar prieš 23.00 val. paaiškėjo, kad...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Šiandien, antradienį, „Palangos tiltas“ susilaukė įdomaus svečio, Vaidievučio Ipolito Geralavičiaus.


Mindaugas Skritulskas, miesto savivaldybės Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas tapo Palangos TS-LKD kandidatu Mėguvos rinkimų apygardoje. Tai paaiškėjo vakar, antradienį vakare, po Palangos skyriaus konservatorių tarybos posėdžio.


Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius.


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius