Kodėl perlų vėriniai nepraranda populiarumo?

Palangos tiltas, 2022-08-02
Peržiūrėta
1991
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl perlų vėriniai nepraranda populiarumo?

Nuo seniausių laikų perlų vėriniai buvo laikomi pačia idealiausia dovana širdies damai. Pagarba perlams formavosi ilgus metus, todėl ji išliko nepakitusi iki mūsų dienų. Perlai visados išsilaiko ant mados bangos, nes jų vėrinius nešiojo mūsų senelės, mamos, jie tebėra svarbūs ir šiandieninių merginų, ir moterų gyvenime.

Kokių rinkoje esama perlų?

Tikruosius perlus mums dovanoja motina gamta, jie natūraliu būdu užauga moliuskų kriauklėse. Šiuos pusiau brangius mineralus sudėtinga paimti iš jūros dugno, todėl jie yra vieni iš vertingiausių juvelyrinių gaminių. Tačiau jau išmokta juos užauginti ir laboratorijos sąlygomis. Šie perlai kainuoja šiek tiek pigiau. O patys pigiausi yra sintetiniai (dirbtiniai) perlai. Net ir jie kuo puikiausiai pasitarnauja, kai norima suformuoti ypatingą savo išvaizdos stilių.

Dėl kokių savybių perlai yra itin vertinami?

Perlai yra vertinami už tai, kad juos labai lengva visur ir bet kokiomis sąlygomis priderinti. Jie ypač gerai pasitarnauja minimalizmo gerbėjams. Perlų vėrinys tinka tiek prie biuro aprangos, tiek prie vakarinės suknelės, tiek prie kelioninio aprangos stiliaus. Kada jį bedėvėtum, niekada nepraloši. Pavyzdžiui, netgi rengiantis valiūkiškai, perlai ir tada kuo puikiausiai tinka. Jie neiškrenta iš bendro konteksto net ir tada, jei vilkite džinsinį švarkelį, po juo ryškiaspalvę suknelę ir esate apsiavusi sportiniais bateliais. Jie idealiai tinka ir vyresnėms moterims, ir labai jaunoms merginoms.

Kaip tinkamai derinti perlus prie pasirinktos aprangos?

Perlai turi šaunią savybę, jie tarsi prisitaiko prie jūsų drabužio spalvos. Jie išlaiko neutralumą aprangos spalvų atžvilgiu ir tuo pačiu paryškina kaklo gracingumą. Perlų vėriniai tinka prie kostiumėlių, minimalistinių suknelių, palaidinių ir įprastinių, neekstravagantiškų kelnių. Nors perlų vėrinių nešiojimui nėra reikalinga ypatinga aplinka bei apranga, jie vis dėlto bendram aprangos stiliui suteikia solidumo ir paryškina kai kurias aprangos detales. O jeigu ruošiatės dalyvauti kokiame nors ypatingame kultūriniame renginyje, pavyzdžiui, operoje ar balete, tada idealiai tiktų visas perlų papuošalų komplektas: ant kaklo perlų vėrinys, ant rankos – perlų apyrankė, ausyse – auskarai su perlais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo seniausių laikų perlų vėriniai  buvo laikomi pačia idealiausia dovana širdies damai.


Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Atėjus šaltesniam sezonui norisi jaustis šiltai, tačiau ir madingai. Paltai atkeliauja rudens antrojoje pusėje, o pirmojoje - švarkai. Dabartinėje madoje labai gausu įvairiausių derinių, kurie yra pritaikyti būtent kartu su švarku. Tam, kad nepasiklysti švarkų „padangėje“, reikia atkreipti dėmesį į tai, koks švarkas yra stilingiausias šį sezoną ir, kas privalo atsidurti jūsų spintoje. 


 Lietuvoje išpopuliarėjęs vandenlenčių sportas šeštadienį entuziastus kvies į Palangą. Čia vyks jau trečiasis vandenlenčių mėgėjų „Hobby Riders“ čempionatas. Kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukiantis renginys šįkart keliasi į Palangos kurorte „313 cable park“, kuriame dėl nugalėtojo titulo varžysis virš 70 dalyvių.


Šią, kaip ir praėjusią, vasarą daugybės lietuvių keliai ves į Palangą. Populiariajam pajūrio kurortui jau dešimtmetį vadovaujantis meras Šarūnas Vaitkus nesidrovėdamas tvirtina, kad per šį laikotarpį Palanga smarkiai pasikeitė ir yra ant sėkmės bangos. Panašu, jog nė pandemija kurortui nesmogė žemiau juostos – meras šį laikotarpį apibūdina kaip...


Dar 1964 metais įkurta, sporto sprekes, aprangą ir avalynę gamintanti kompanija Nike, yra užsitikrinusi tvirtas pozicijas tarptautinėje rinkoje. Ji turi daugiau nei 1150 parduotuvių tinklą visame pasaulyje. O kiek dar prekės ženklų bei parduotuvių prekiauja Nike gaminiais, sunku ir suskaičiuoti. Įdomu tai, kad šiandien Nike turi 112 gamyklų, kuriose gaminama avalynė ir 334 aprangą...


Jau daug metų Palangos kultūrinis gyvenimas neįsivaizduojamas be „Palangos orkestro“. Kokia šio pučiamųjų orkestro populiarumo paslaptis, kalbamės su jo vadovu Vygantu Rekašiumi.


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Praėjusį šeštadienį Palanga vėl pakvietė pramogauti – saulėtą dieną prie jūros susirinkę kurorto gyventojai ir svečiai mėgavosi gintaro lietumi.


Palangoje gyvenantys ar atostogaujantys sporto entuziastai kasdien mielai naudojasi per pušyną, visai šalia jūros nusidriekusiu sveikatingumo taku „Labrytys“. Juo labiau, kad šiemet Palangos miesto savivaldybė baigė įgyvendinti šio tako pratęsimo ir aktyvaus poilsio zonų įrengimo projektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius