Koncertas Tėvo dienai

Palangos tiltas, 2023-06-05
Peržiūrėta
907
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Birželio 2 d. Palangos neįgaliųjų draugijos ir literatų klubo „Takai per kopas“ nariai rinkosi į bendruomenės namų salę, kur vyko Tėvo dienai skirtas koncertas. Jame dalyvavo ansamblis „Svajonių taku“ iš Kėdainių (vadovė Selestina Rimavičienė). Koncertą pradėjo gestų kalbos vertėjas Vytautas Lukšas, kuris atliko dainą gestų kalba pagal J. Marcinkevičiaus eiles. Po to pasirodė svečiai iš Kėdainių. Jie dainavo apie savo miestą, kūrinį, skirtą tėvui, Palangai. Koncertą užbaigė daina „Čigono gyvenimas“. 

Po koncerto visi dalyviai ir žiūrovai vaišinosi kava ir sumuštiniais. Literatų klubo narė Nijolė Fultinavičienė paskaitė eiles apie tėvus.

Valdas Umbrasas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė praneša apie artėjančius renginius, skirtus Lietuvos nepriklausomybės dienai.


Meilės dienai - grupė „Biplan“


Gruodžio 5 –7 dienomis Palangoje vyks renginiai, skirti Tarptautinei savanorių dienai.


Liepos 5 d. 16.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks šventinis koncertas, skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.


Koncertas Tėvo dienai

2023 06 05 | Rubrika: Miestas

Birželio 2 d. Palangos neįgaliųjų draugijos ir literatų klubo „Takai per kopas“ nariai rinkosi į bendruomenės namų salę, kur vyko Tėvo dienai skirtas koncertas. 


Gegužės 15 d. į Šventosios pagrindinės mokyklos aktų salę buvo sukviesta visa mokyklos bendruomenė: ir moksleiviai, ir mokytojai, ir tėvai.


Tarptautinei muziejų dienai skirtame koncerte Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai, pagrindinių vaidmenų atlikėjai – sopranas Rasa Ulteravičiūtė-Kazlauskienė ir tenoras Tadas Jakas.


Šv. Mišios bus aukojamos Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. sausio 29 d. 8.00 val.


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.


Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius