Tarptautinei muzikos dienai paminėti - nemokamas jaunųjų talentų koncertas Palangos kurhauzo salėje

Palangos tiltas, 2022-09-26
Peržiūrėta
1331
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarptautinei muzikos dienai paminėti - nemokamas jaunųjų talentų koncertas Palangos kurhauzo salėje

Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai. Koncerte kūrinius atliksiančių jaunųjų muzikų iš Kretingos meno mokyklos dovana Palangos klausytojams – tarsi dedikacija šveicarų smuikininko ir dirigento Yehudi Menuhino iniciatyvai, kviečiančiai prisiminti muzikos svarbą gyvenime. 

Tradiciškai spalio 1-ąją, kuomet nuo 1975 metų UNESCO sprendimu oficialiai minima Tarptautinė muzikos diena, visame pasaulyje skamba gausybė nemokamų koncertų, o klausytojai kviečiami atrasti ne tik grasiausius atlikėjus, bet ir jaunuosius muzikos talentus. Tarptautinė muzikos taryba netgi yra išsakiusi siūlymą miestams kelioms akimirkoms sustabdyti triukšmą tam, kad skveruose ir parkuose gyventojai galėtų paklausyti muzikos ar pasimėgauti tyla. 

Tad tegu skamba muzika! Muziejus, siekdamas paminėti šią dieną, palangiškius ir miesto svečius kviečia į nuostabios akustikos Palangos kurhauzo koncertų salę, kurioje ketvirtadienio popietę skambės M. K. Čiurlionio, F. Šopeno, K. Sen-Sanso ir kitų kompozitorių kūriniai, atliekami jaunųjų talentų. 

Kur? Palangos kurhauzo koncertų salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga 

Kiek? Nemokamai 

Tel. pasiteirauti 8 (460) 54559.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2023 m. rugsėjo 29 d. Palangos kurorto muziejuje – neeilinis koncertas, skirtas M. K. Čiurlionio gimtadieniui.


Liepos 5 d. 16.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks šventinis koncertas, skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.


Lapkričio 5 d. 15.00 val. Palangos kurhauzo teatro salėje vyks knygos pristatymas, o nuo 16.00 val. Vytauto V. Landsbergio filmo „Senis prie jūros" pristatymas.


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.


Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 


Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Palangos sanatorinės mokykloje vyko edukaciniai renginiai Pasaulinei baltosios lazdelės dienai paminėti.


Trečiadienį Palangos miesto savivaldybės administracijos erdvėse atidaryta aktyvios palangiškės, Klaipėdos apskrities gidų gildijos narės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Gidai – sustabdytos akimirkos“, skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Simboliška, jog paroda atidaryta būtent Pasaulinės turizmo dienos išvakarėse.Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius