Šventojoje vyks koncertas „Tėvo pėdomis“ Tėvo dienai paminėti

Palangos tiltas, 2022-05-30
Peržiūrėta
1008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje vyks koncertas „Tėvo pėdomis“ Tėvo dienai paminėti

Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 

Vienas iš jų – jau birželio 3 d. Šventosios centrinės aikštės paviljone vyksiantis koncertas „Tėvo pėdomis“, skirtas Tėvo dienai paminėti. Koncerte savo naują programą pristatys atsinaujinęs Palangos kultūros ir jaunimo centro Šventosios vokalinis ansamblis „Eldija“. Energingoji ir romantiškoji kolektyvo vadovė į repertuarą įtraukė dainas, kuriose gausu įvairių jausmų ir žinoma svarbiausias iš jų – meilė. Juk ne veltui sakoma, jog meilei amžius nesvarbu.

Koncerto metu plastiškais judesiais ir tikru baletiniu lengvumu džiugins mažoji šokėja Paulina Rimaitė, kuri šventojiškiams jau pažįstama kaip nuostabaus balso savininkė. Na, o koncertą pabaigs kolektyvas atvykęs net iš Panevėžio rajono - talentingais žmonėmis garsėjančių Miežiškių. Tai – moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, kuriam vadovauja Lina Kairytė. Ansamblis pradėjęs savo veiklą 2009 metais jau spėjo tapti vienu geriausių Panevėžio rajono vokalinių ansamblių. Moterys atlieka išplėtotas liaudies dainas, šiuolaikinių Lietuvos ir pasaulio kūrėjų muziką, romansus.

Užsimezgusi graži draugystė tarp kolektyvų vadovų ir ansamblių žiūrovams dovanoja daug teigiamų emocijų, šiltą nuotaiką ir žinoma nuostabius koncertus. Pakvieskite visus tėčius ir praleiskite penktadienio vakarą su jausminga muzika, skirta Tėvo dienai.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 


Kovo 26 d., šeštadienį, 16.30 val. Palangos kurorto muziejuje vyks koncertas „Vilties muzika“, skirtas pianistės, koncertmeisterės, vargonininkės, giesmių kūrėjos ir atlikėjos, palangiškės Audronės Juozauskaitės jubiliejui.


Sausio 12-13 dienomis kviečiame aktyviai dalyvauti Laisvės gynėjų dienai skirtuose renginiuose Palangoje ir Šventojoje.


Palangos gintaro muziejuje rugsėjo 17 d., 10-14 val. vyks naujo, Lietuvos Kultūros tarybos finansuojamo, edukacinio projekto „Baltų ženklų simboliai ir vaizdiniai“ išplėstinis pristatymas skirtas pedagogams ir edukatoriams.


Lietuva turėjo savąją motiną Teresę. Šį palyginimą galime drąsiai suteikti Stefanijai Ladigienei, gyvenusiai prieš kelias dešimtis metų, pasaulio tautų teisuolei, po mirties apdovanotai žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi, drąsios ir kilnios sielos žmogui. Šia programa pažymime jos 120-ąsias gimimo metines. 


Kviečiame dalyvauti nemokamame šventiniame koncerte, skirtame Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmečiui paminėti, kuris vyks liepos 4 d., 19.00 val. Palangos koncertų salėje.


Garsus profesorius biotechnologas, medicinos centrų „Northway“ įsteigėjas Vladas Algirdas Bumelis pirmadienį, vasario 24 d., lankėsi Palangos miesto savivaldybėje su geromis naujienomis.


Sausio 16-17 dienomis Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos laisvės gynėjų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Kretingos r. Darbėnų ir Palangos. Atidarant turnyrą , tinklinio trenerė ir varžybų vyr. sekretorė Irena Švanienė dalyviams priminė apie tai, ką Lietuvos Respublikai reiškia...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius