Konkurse dėl vietų verslininkai nebekonkuravo

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-04-13
Peržiūrėta
1881
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savivaldybės skelbtuose konkursuose prekiauti ir paslaugas teikti paklausiausios vietos Palangos, Šventosios paplūdimiuose bei miesto centrinėje dalyje buvo išgraibstytos. Dėl likusių, daugiau kaip per šešias dešimtis vietų, vakar organizuotame konkurse sulaukta tik dvylikos pasiūlymų. Tad iš esmės paskutiniajame konkurse konkurencijos dėl vietų nebeliko, nes į pageidaujamą vietą pretendavo tik po vieną verslininką.

 

Jūratės gatvėje nupirktos keturios vietos

Pasak konkurso komisijos pirmininko, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Broniaus Martinkaus, Jūratės gatvėje viena įmonė panoro prekiauti ledais. Už šią vietą vietinės rinkliavos mokesčio sumokėta 1201 litas, kai pradinis nustatytas rinkliavos dydis siekė 1200 litų. Minėtoje gatvėje vienintelė verslininkė panoro vykdyti prekybą akiniais nuo saulės, pasiūliusi 2100 litų, už dvi vietas prekiauti ne maisto prekėmis pasiūlytos sumos ne itin įspūdingos. Už vieną vietą pasiūlyta 1551 litas, o už kitą 2121 litas.

 

Sudomino tik batutas

Dėl vietos banko paslaugoms teikti J.Basanavičiaus gatvėje skelbtas konkursas 3 metams. Tačiau, anot komisijos pirmininko, pretendentų vykdyti veiklą taip ir neatsirado. Taip pat verslininkai nebekonkuravo dėl Jūratės gatvėje nustatytų viešųjų vietų nuomoti dviračius bei elektromobilius.

Nors  Palangos bei Šventosios paplūdimiuose dar buvo nemažai vietų teikti paplūdimio reikmenų, valčių, vandens dviračių nuomos paslaugas, tačiau Palangoje susidomėta vieta tik pripučiamam batutui įrengti bei viešojo maitinimo paslaugai teikti. Pasak B.Martinkaus, tokia pat situacija ir Šventosios paplūdimyje, kur norėta teikti mobiliojo bei pripučiamų batutų paslaugas. Taip pat viena įmonė nusprendė nuomoti vandens dviračius ir valtis.

 

Vietų liko nemažai

Komisijos pirmininko teigimu, skelbti konkursai baigėsi, o nustatytų viešųjų vietų liko nemažai. Pasak jo, apskritai verslininkų nesudomino teikti paplūdimio reikmenų nuomos paslaugas bei vežti keleivius ir krovinius bevariklio transporto priemonėmis. Šventojoje niekas nepanoro pagal nustatytą maršrutą vėžinti poilsiautojus karieta.

 

Pageidauja dirbti kurorto centre

Komisijos pirmininkas sakė, jog klausė verslininkų, kodėl nepopuliaru nuomoti paplūdimio gultus ar kitus reikmenis. Pasak jo, vienas palangiškis, anksčiau vykdęs šią veiklą, aiškino, kad norinčiųjų nuomotis gultus nėra daug, tad  paprasčiausiai veikla nuostolinga ir bankrotas neišvengiamas. Taip pat, anot pirmininko, beveik visi verslininkai pageidauja dirbti tik centrinėse kurorto gatvėse.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Planuojate kelionę į Palangą? Į svečius jus kviečia viešbutis „Gabija“, įsikūręs vienoje iš gražiausių miesto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką.


Praėjusią savaitę pasirašyta Palangai itin svarbi sutartis kurorto žalinimo kelyje. Biudžetinė įstaiga Palangos miesto rinkliavų centras buvo paskelbusi viešą konkursą dėl elektrinių automobilių pakrovimo stotelių įrengimo ir jų eksploatavimo patikėjimo teise valdomose automobilių stovėjimo aikštelėse Palangoje, Taikos g. 2 ir Ronžės g. 5A. Šio konkurso laimėtoja UAB „Ignitis“ ir Palangos...


Praėjusio penktadienio rytas ir šis pirmadienio rytas buvo karšti Palangos verslininkams, siekiantiems laimėti leidimus prekiauti Palangos miesto savivaldybės Tarybos nustatytose viešosiose vietose. Buvo atrenkami laimėtojai, kurie gavo leidimus užsiimti prekyba viešose kurorto vietose.


Liepą Palangos miesto savivaldybė paskelbė, jog ketina įrengti miesto prieigose miesto ženklą, tad laukianti pasiūlymų. Pateikė ir konkrečius reikalavimus, ko lauktų iš miesto ženklo. Terminas, iki kada buvo laukiama pasiūlymų, jau baigėsi, tačiau konkursas dar neįvykdytas – netrukus paaiškės, ar buvo sulaukta dėmesio vertų pasiūlymų, o gal teks procedūrą ir pakartoti.


Visi norintys prekiauti ar teikti paslaugas kurorte vasarą savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose, miesto savivaldybei turi pateikti reikiamus dokumentus iki balandžio 21 dienos 16 valandos. O jau kitądien, penktadienį, konkursantai dėl pasiūlytų beveik 50 verslo veiklų susirungs atrankoje. Miestas ieško, kas ne tik norėtų prekiauti kava ar arbata, bet ir...


Įvyko konkursas-loterija dėl prekybos vietų Šventosios paplūdimyje

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, traukiant teniso kamuoliukus iš specialiai konkursui-loterijai pagamintos dėžės, buvo išsiaiškinti beveik 40 prekybos ir paslaugų teikimo vietų laimėtojai Šventosios ruože – nuo Monciškių iki Šventosios.   Iki  25  t ūkstančių litų Loteriją-konkursą savivaldybė turėjo paskelbti po teismo...


Vakar Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Dėl 32 vietų miesto gatvėse užsiregistravo 29 verslininkai, nors ne visi atskubėjo sužinoti rezultatų. Šįkart siūlomos sumos siekė bemaž 4 tūkstančius litų. Tačiau dėl keletos vietų, tokių kaip Jūratės gatvėje, nei menkiausio...


Konkurse dėl vietų verslininkai nebekonkuravo

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės skelbtuose konkursuose prekiauti ir paslaugas teikti paklausiausios vietos Palangos, Šventosios paplūdimiuose bei miesto centrinėje dalyje buvo išgraibstytos. Dėl likusių, daugiau kaip per šešias dešimtis vietų, vakar organizuotame konkurse sulaukta tik dvylikos pasiūlymų. Tad iš esmės paskutiniajame konkurse konkurencijos dėl vietų nebeliko, nes į pageidaujamą vietą...


Prasidėjo grumtynės dėl prekybos vietų

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos miesto savivaldybėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Pirmajame konkurse dėl 87 vietų užsiregistravo per 130  verslininkų.


Palangos miesto savivaldybės skelbtame konkurse prekiauti ir teikti paslaugas nustatytose viešosiose vietose dalyvavo šešiasdešimt vienas smulkusis verslininkas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius