Koronavirusas užklupo Seimo konservatorius. Mindaugas Skritulskas: "Su koronavirusu užsikrėtusiu Kupčinsku komitete matėmės labai trumpai"

Palangos tiltas, 2020-11-24
Peržiūrėta
1475
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Koronavirusas užklupo Seimo konservatorius. Mindaugas Skritulskas: "Su koronavirusu užsikrėtusiu Kupčinsku komitete matėmės labai trumpai"

"Kovidas" įsisuko tarp Seimo konservatorių. Juo šią savaitę susirgo Vytautas Juozapaitis, taip pat Andrius Kupčinskas. Pastarasis po Seimo Ekonomikos komiteto posėdžio praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 19 d., bendrai nuotraukai pozavo su komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi ir Mindaugu Skritulsku.

Mindaugas Skritulskas antradienio, lapkričio 24 d., vakarą sakė "Palangos tiltui": "Buvome komitete (su A. Kupčinsku - aut.) tik kartą, labai trumpai, skirtingose stalo pusėse, kai rinkome komiteto pirmininką."

Beje, M. Skritulskas, "Palangos tilto" žiniomis, atliko koronaviruso testą po rinkimų į Seimą spalio 11 d. sutikimo "Mūza" kavinėje. Paaiškėjo, kad joje rinkimų rezultatų kartu su Palangos konservatorių vadovybe, ir M. Skritulsku, laukęs Ramutis Šešokas, nepraėjus nė savaitei nuo renginio, susirgo koronavirusu. M. Skritulskas sakė "Palangos tiltui", kad jo "kovido" testas buvo neigiamas.

Anot A. Kupčinsko, informaciją apie teigiamą testą jį pasiekė tik iš Seimo kanceliarijos,

„Tai buvo vienas trumpiausių mano posėdžių, nespėjau nei kompiuterio atsiversti, gal tik užsiregistruoti, kai sulaukiau skambučio“, – pasakojo politikas. „COVID-19 neaplenkė ir manęs, o vakarykštis testas yra teigiamas. Todėl iškart sužinojęs ir nedalyvavau viename svarbesnių balsavimų – sėdau į automobilį ir išlėkiau į Kauną“, – "Facebook" įrašą antradienį, lapkričio 24 d., paliko A. Kupčinskas.

Antradienį paaiškėjo, kad dėl sąlyčio su sergančiuoju izoliacija skirta 14 Seimo narių, informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Kaip  informavo Seimo kanceliarija, saviizoliacijoje turėtų būti Laisvės partijos frakcijos nariai Tomas Vytautas Raskevičius, Aušrinė Armonaitė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, konservatorius Jonas Gudauskas, iš Liberalų sąjūdžio frakcijos pasitraukęs Kęstutis Glaveckas bei devyni Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai: Eugenijus Gentvilas, Ričardas Juška, Virgilijus Alekna, Andrius Bogdanas, Juozas Baublys, Simonas Gentvilas, Arminas Lydeka, Raimundas Lopata, Romualdas Vaitkus.

Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė teigė negavusi iš NVSC jokio pranešimo, kad ji turėtų izoliuotis. Tokio nurodymo teigia negavęs ir konservatorių lyderis G. Landsbergis.

Liberalų sąjūdžio frakcija Seime pirmadienį pranešė, kad dėl kontaktų su sergančiu koronavirusu asmeniu izoliuojasi visi jos nariai.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


"Kovidas" įsisuko tarp Seimo konservatorių. Juo šią savaitę susirgo Vytautas Juozapaitis, taip pat Andrius Kupčinskas. Pastarasis po Seimo Ekonomikos komiteto posėdžio praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 19 d., bendrai nuotraukai pozavo su komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi ir Mindaugu Skritulsku. Mindaugas Skritulskas antradienio, lapkričio 24 d., vakarą sakė...


Palangos akių gydytoja Snaigūnė Jasinskienė pavasarį taip pat buvo susirgusi koronavirusu, tačiau lengva jo forma.„COVID- 19 virusine infekcija susirgau pandemijos pradžioje, kuomet dar daug ko nežinojome apie šitą ligą. Kuomet nebuvome pasiruošę jai nei morališkai, nei fiziškai, todėl baimės buvo nemažai. Džiaugiuosi, kad ligos eiga nebuvo sunki, tik labai...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


"Klausimas apie Tarybos sprendimų projektų skaičių man yra truputį keistas – skirtingų kadencijų Savivaldybės tarybos nerungtyniauja, kuri parengs daugiau sprendimų. Tarybos sprendimus diktuoja įstatymai, įstatymų pakeitimai, įvairios valstybės institucijų parengtos tvarkos," - "Palangos tiltui" pabrėžė meras Šarūnas Vaitkus.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius