Krepšinio aikštelėje Palangos konservatoriai neturėjo sau lygių

Palangos tiltas, 2015-02-09
Peržiūrėta
412
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio aikštelėje Palangos konservatoriai neturėjo sau lygių

Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda.
Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.

Pirmiausia komandos jėgas išbandė pogrupiuose. Pirmajame pogrupyje žaidė konservatoriai, „tvarkiečiai“ ir liberalsąjūdiečiai. Antrame –„darbiečiai“, socialdemokratai ir Nepartinių palangiškių sąjūdžio komandos.
Stipriausios komandos pogrupiuose buvo TS-LKD ir LSDP.
Konservatorių komandos treneris Arvydas Dočkus sakė, kad komandos laimėjimas jam nebuvo netikėtas. „Visi komandos nariai – sportuojantys. Bet varžyboms nebuvo specialiai treniruotasi. Pirmiausia pogrupyje įveikėme partijos Tvarka ir teisingumas komandą, po to ir Liberalų sąjūdžio komandą. Finale buvo apylygė kova, bet mes atrodėme labiau fiziškai pasirengę“, – pasakojo A. Dočkus. Jis pabrėžė, kad komandoje, kaip ir numatė varžybų sąlygos, visi rungtyniavę ir į sąrašą įtraukti žaidėjai yra TS-LKD nariai.
Už liberalsąjūdiečių komandą kamuolį gainiojęs vienas kurorto Liberalų sąjūdžio lyderių Saulius Simė sakė, kad konservatoriams pergalę nulėmė Mindaugas Reminas, kuris žaidžia krepšinį profesionaliai – yra Trakų klubo KK „Trakai“, rungtyniaujančios NKL, narys.
„Bet ir mes esame patenkinti savo vieta. Žaidžiau pakankamai, sumečiau visus keturis baudos metimus“, – „Palangos tiltui“ sakė S. Simė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Lietuvos valstybės atkūrimo proga Palangos sporto arenoje vyko Palangos politinių partijų turnyras, kurį organizavo krepšinio klubas „Palanga“ ir Palangos sporto centras.


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Tris dienas Palangos universalioje sporto arenoje virė krepšinio aistros. Čia dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunių merginų krepšinio čempionato 2 diviziono stipriausios komandos.  


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


Praėjusį šeštadienį Darbėnuose vyko jau tradicine tapusi Darbėnų seniūnijos krepšinio 3x3 šventė. Pirmą kartą Darbėnų seniūnijos bendruomenės kvietimu šventėje dalyvavo ir Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai, ne tik kalbėję apie užsimezgančią draugystę ir bendradarbiavimą, bet ir išbandę jėgas krepšinio aikštelėje.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius