Krepšinio aistruolių kraują kaitins ir merginos, ir kovos aikštelėje

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-03-02
Peržiūrėta
397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio aistruolių kraują kaitins ir merginos, ir kovos aikštelėje

Vangiai pradėjusi Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną, Palangos reprezentacinis sporto klubas „Palanga“ sezono antrojoje pusėje įsibėgėjo – „susišlavė“ net penkias pergales iš eilės, garantuodama sau vietą atkrintamosiose varžybose, kurios prasideda jau šį šeštadienį. Tądien, 16 valandą, „Palanga“ namuose, Sporto arenoje, aštuntfinaly jėgas išmėgins su Kauno „Žalgirio“ antrąja komanda. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su klubo vadybininku Gytautu Narkumi.
– Galima sakyti, kad įšokote į nuvažiuojantį traukinį – patekote į atkrintamąsias NKL varžybas. Tapo lengviau?...
– Tiesą pasakius, į atkrintamųjų rungtynių traukinį įlipome vienoje iš pirmųjų stotelių. Prieš komandas, kurios nepateko į atkrintamąsias varžybas, turėjome apčiuopiamą persvarą. Vienintelis klausimas mūsų galvoje buvo, ar turėsime namų aikštelės pranašumą pirmajame rate.
– Bet „Palanga“ pirmoje čempionato pusėje žaidė gan neįspūdingai ir rizikavo nepakliūti į atkrintamąsias varžybas. Kodėl?
– Pirmojoje sezono pusėje nepavyko išvengti duobių. Žaidėjams sunkiai sekėsi suprasti vieniem kitus, tačiau keletas pakitimų komandos sudėtyje padėjo vyrams susikaupti ir bendromis pastangomis pasiekti užsibrėžto tikslo.
– Kas nulėmė, kad „Palangos“ žaidimas antrojoje reguliaraus čempionato pusėje buvo gerokai geresnis, dėl to ir pergalių – net iki penkių iš eilės?
– Komandą papildė nauji krepšininkai. Mantvydas Stašelis, Žygimantas Šimonis ir RaijonKelly puikiai įsiliejo į komandą ir tapo vieni iš pagrindinių komandos žaidėjų. Palangos ekipa neturi vieno aiškaus lyderio, komandoje net šeši krepšininkai pelno dviženklį taškų skaičių. Tai mus daro sunkiai nuspėjamais varžovams, kurie susiduria ne su viena ar dviem problemomis, o su šešiomis.
– Daug kas nuogąstavo, kad komandos lyderiui Jonathan Hudson palikus „Palangą“, komandos žaidimas išsiderins, bet taip nenutiko. Kodėl?
– JohnathanHudson buvo pajėgus žaidėjas vienas prieš vieną. Ne vienose rungtynėse jis tempdavo komandą ant savo pečių. Jam išvykus, komandą papildė Žygimantas Šimonis, kuris daug darbo atlieka ne tik puolime, bet ir gynyboje. Jis puikiai pritapo komandoje ir jos žaidimas ne tik nepablogėjo, bet, sakyčiau, pasikeitė į gerąją pusę.
– Sutikite, ketvirtfinalio varžovas atkrintamosiose varžybose – Kauno BC „Žalgiris“ 2 – itin grėsmingas. Kokių slaptų ginklų turi „Palanga“ įveikti kauniečius?
– Reguliariajame sezone su kauniečiais susitikome keturis kartus ir abi komandos pasidalino po dvi pergales. Po vieną išvykoje ir po vieną namuose. Tai rodo, kad susitiks lygiaverčiai varžovai ir nenustebintų, jei prireiktų visų penkių rungtynių. Tai – komanda, turinti tris aiškius lyderius, o mūsų užduotis bus kiek įmanoma labiau juos neutralizuoti.
– Kaip komanda sustiprėjo atkrintamosioms varžyboms?
– Komandą papildė aukštaūgis KevinDavis. Amerikietis kol kas sužaidė penkias rungtynes ir jo žaidimo kreivė kyla į viršų. Manau, kad komanda yra pasiruošusi svarbiausioms sezono kovoms. Viskas paaiškės artimiausiomis dienomis.
- Svarbu, kad per atkrintamąsias varžybas nebūtų kur obuoliui nukristi Palangos sporto arenoje. Kokie renginiai, atrakcijos laukia žiūrovų, atvykusių į areną kovo 4 d. į pirmąsias „Palangos“ rungtynes prieš „Žalgirį“?
– Kad žiūrovai nenuobodžiautų minutės pertraukėlių metu jų dėmesį „kaustys“ Palangos šokėjos. Pertraukėlių metu visi turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Žinoma, pagrindinė atrakcija bus aukšto lygio krepšinio rungtynės, kurios žada būti be galo intriguojančios.
– Kaip ir kur galima įsigyti bilietų į rungtynes? Kiek kainuos bilietai?
– Bilietus į rungtynes galima įsigyti internetu www.bilietai.lt, tiesiog paieškos langelyje įveskite žodį „Palanga“. Perkant bilietus internetu, jų kaina 1.5-2.5 euro. Bilietus taip pat galima įsigyti ir Palangos krepšinio arenos kasoje, tačiau prieš rungtynes parduodamų bilietų kaina yra didesnė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, gegužės 14 dieną, apie 14.41 val., Palangoje, Vytauto g., iš parduotuvės vaikinas ir dvi merginos pavogė vyrišką striukę „Prada“. 1957 m. gimęs vyras ir 1997 m. bei 1993 m. gimę moterys sulaikyti ir uždaryti į areštinę.


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Vangiai pradėjusi Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną, Palangos reprezentacinis sporto klubas „Palanga“ sezono antrojoje pusėje įsibėgėjo – „susišlavė“ net penkias pergales iš eilės, garantuodama sau vietą atkrintamosiose varžybose, kurios prasideda jau šį šeštadienį. Tądien, 16 valandą, „Palanga“...


Visą pasaulį prie televizorių ekranų pastarosiomis dienomis kausto vasaros Olimpinės žaidynės iš karštojo Rio de Žaneiro. Net ir nesidomintys sportu, greičiausiai, viena ausimi klauso paskutiniųjų naujienų, kaip sekėsi vienam ar kitam Lietuvos atstovui. Tikri sporto entuziastai stebi pasirodymus naktimis ar paryčiais, kad viską sužinotų patys pirmieji, kiti vos nubudę seka...


Praėjusį šeštadienį Darbėnuose vyko jau tradicine tapusi Darbėnų seniūnijos krepšinio 3x3 šventė. Pirmą kartą Darbėnų seniūnijos bendruomenės kvietimu šventėje dalyvavo ir Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai, ne tik kalbėję apie užsimezgančią draugystę ir bendradarbiavimą, bet ir išbandę jėgas krepšinio aikštelėje.


Palangoje finišavo 2013 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Varžybas vainikavo Palangos „Sporto lizdo“ komandos triumfas, o žiūrovus džiugino žinomų futbolininkų pasirodymai ir parodomosios rungtynės su merginomis.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 09 | Rubrika: Kultūra

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius